سبک زندگی

جواب صفحه 102 ریاضی دهم انسانی ✳️ فعالیت

گام به گام صفحه 102 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس نمودارهای یک متغیره فصل 4

جواب فعالیت صفحه ۱۰۲ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل چهارم نمایش داده ها و درس «نمودارهای یک متغیره» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه 101 ریاضی دهم انسانی

جواب فعالیت صفحه 102 ریاضی دهم انسانی
جواب فعالیت صفحه 102 ریاضی دهم انسانی

جواب فعالیت صفحه 102 ریاضی دهم انسانی

از نمودار دایره‌ای مقابل، برای نشان دادن وضعیت استفاده از اینترنت در پنج کشور استفاده شده است. کدام کشور دسترسی بیشتری به اینترنت دارد؟ آیا اطلاعات این نمودار برای پاسخ به این سوال کافی است؟ چه اطلاعاتی از این نمودار کسب می‌کنید؟

اگر عامل جمعیت را در نظر بگیریم، واقعیت میزان توسعه اینترنت و میزان استفاده از آن در این کشورها را می‌توان به صورت زیر نشان داد. آیا برداشت شما از نمودار قبل تغییر کرد؟ به نظر شما رسم نمودار دایره‌ای به صورت دو بعدی که در سال‌های گذشته با آن آشنا شده‌اید، بهتر است یا سه بعدی مانند دو نمودار قبلی؟

توضیح صفحه ۱۰۲ ریاضی دهم انسانی
توضیح صفحه ۱۰۲ ریاضی دهم انسانی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:
جواب صفحه 100 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 96 و 97 و 98 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه 102 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *