سبک زندگی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم

پاسخ فعالیت های صفحه 28 و حل کار در کلاس صفحه بیست و هشتم فصل دوم کسر با توضیحات کامل

پاسخ فعالیت ها و کاردرکلاس صفحه ۲۸ کتاب ریاضی پایه ششم دبستان از فصل دوم «کسر» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا به صورت کامل بیان کرده ایم.

فعالیت صفحه ۲۸ ریاضی ششم دبستان

در جدول زیر حل هر مسئله را در سمت چپ بنویسید. در آخرین سطر یک مسئله در مورد ضرب کسرها طرح و آن را حل کنید. مسئله ی خود را با مسئله های دوستانتان مقایسه کنید.

جواب فعالیت های صفحه بیست و هشت کتاب ریاضی ششم
جواب فعالیت های صفحه بیست و هشت کتاب ریاضی ششم

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین صفحه ۲۷ ریاضی ششم

کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم

حاصل ضرب های زیر را به دست آورید. هرجا امکان دارد پاسخ را ساده کنید.

جواب فعالیت صفحه 28 ریاضی ششم دبستان
جواب فعالیت صفحه 28 ریاضی ششم دبستان

فعالیت پایین صفحه ۲۸

در جدول زیر یک عدد از سطر اول و یک عدد از سطر دوم انتخاب کنید؛ به طوری که حاصل ضرب از آنها برابر ۱ شود. هر جفت از این اعداد را با یک رنگ، رنگ آمیزی کنید و مانند نمونه ضرب آنها را بنویسید.

گام به گام صفحه 28 کتاب ریاضی ششم دبستان
گام به گام صفحه 28 کتاب ریاضی ششم دبستان

همچنین بخوانید: جواب کاردرکلاس صفحه ۲۶ ریاضی ششم

دانش آموز عزیز حتما قبل از استفاده از مطالب این صفحه یک بار خودتان سوال ها را حل کنید و اگر به مشکلی برخورد کردید سپس از این مطالب کمک بگیرید.

✅ اگر سوالی در رابطه با جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم دبستان دارید آن را از قسمت دیدگاه بنویسید. همچنین جهت مشاهده پاسخ سایر صفحات کافیست شماره آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.