سبک زندگی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی ششم

گام به گام سوالات فعالیت و کار در کلاس صفحه 34 ریاضی پایه ششم دبستان فصل کسرها

جواب صفحه 34 ریاضی ششم دبستان و حل سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی ششم ابتدایی از فصل دوم کسرها را به صورت کامل در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین صفحه ۳۵ ریاضی ششم

توضیح صفحه 34 ریاضی ششم ابتدایی

در ویدیو زیر می توانید پاسخ فعالیت و کاردرکلاس صفحه 34 را با توضیح کامل مشاهده کنید و مشکلات خود را برطرف کنید. همچنین در ادامه مقاله نیز به این سوالات پاسخ داده شده است.


جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی ششم

با روشی که در سال گذشته آموخته اید، می توانید هریک از تقسیم های زیر را ابتدا به ضرب تبدیل کنید و سپس حاصل آن را به دست آورید. راه حل را کامل کنید.

گام به گام فعالیت صفحه 34 ریاضی ششم ابتدایی
گام به گام فعالیت صفحه 34 ریاضی ششم ابتدایی

برای مشاهده بهتر و واضح تر تصاویر کافیست یک بار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه نیاز زوم کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی ششم دبستان

حاصل هر یک از تقسیم های زیر را مانند نمونه به دست آورید.

حل سوالات کار در کلاس صفحه 34 ریاضی پایه ششم ابتدایی
حل سوالات کار در کلاس صفحه 34 ریاضی پایه ششم ابتدایی

مطالب این صفحه فقط جنبه کمک آموزشی دارند و برای استفاده از آن ها باید یک بار تمامی سوالات توسط دانش آموز حل شود سپس اگر مشکلی بود برای رفع آن از این مطلب کمک گرفته شود. استفاده نادرست از این مطلب می تواند دانش آموز را در پرسش های کلاسی و امتحان دچار مشکل کند.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی ششم
و
جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۳ ریاضی ششم

✅ اگر سوالی در رابطه با جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی ششم دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده جواب تمرین های صفحه های دیگر کتاب شماره آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

97 دیدگاه

  1. سلام من سایتتون رو بسیار دوست دارم همیشه دنبال می کنم خیلی خو به 🙏❤ بی نهایت سپاسگزارم از زحمات تون که به بچه ها کمک می کنین

    1. اونی که نوشتی به بنده خدا چی کار داری من کیم راست میگی درست حل نکرده جواب چهار نهم میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *