سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۵۵ هندسه دهم ✏️ با توضیح

توضیح و تدریس کاردرکلاس صفحه 55 هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب صفحه ۵۵ هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۳ «چند ضلعی ها» درس «چند ضلعی‌ها و ویژگی هایی از آنها»؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۴۸ ریاضی دهم

جواب کاردرکلاس صفحه ۵۵ هندسه دهم

جواب کاردرکلاس صفحه 55 هندسه دهم

n نقطه که هیچ سه تای آنها روی یک خط واقع نیستند، مفروض اند. با توجه به استدلالی که در محاسبه تعداد قطرهای n ضلعی به کار برده‌اید، نشان دهید از هر نقطه به نقاط دیگر …… پاره‌خط رسم می‌شود. بنابراین، این n نقطه را با …… پاره‌خط می‌توان به هم متصل کرد. چه رابطه‌ای بین این تعداد پاره‌خط و مجموع تعداد قطرها و ضلع‌ها در n ضلعی وجود دارد؟

گام به گام صفحه 55 هندسه دهم
گام به گام صفحه 55 هندسه دهم

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

✅ به پایان جواب کاردرکلاس صفحه ۵۵ هندسه دهم رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *