سبک زندگی

جواب صفحه ۷۴ ریاضی دهم ✍️ کاردرکلاس و فعالیت

گام به گام و تدریس سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه 74 ریاضی دهم از فصل 4 معادله ها و نامعادله ها

جواب صفحه 74 ریاضی دهم تجربی : در این نوشته توضیح و راه حل سوالات کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۷۴ ریاضی پایه دهم از فصل ۴ «معادله ها و نامعادله ها» را برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم، با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۷۴ ریاضی دهم

معادله های زیر را به روش مربع کامل حل کنید.

حل معادله های کاردرکلاس صفحه 74 ریاضی دهم رشته علوم تجربی و ریاضی
حل معادله های کاردرکلاس صفحه 74 ریاضی دهم رشته علوم تجربی و ریاضی

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۷۳ ریاضی دهم

اگر سوالی درباره نحوه حل سوالات این صفحه داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. همچنین می توانید با سایر دانش آموزان نیز تبادل نظر داشته باشید.

جواب فعالیت صفحه ۷۴ ریاضی دهم تجربی

در بخش های قبل، روش هایی برای حل معادله های درجه دوم فرا گرفته اید. اکنون می خواهیم یک فرمول کلی برای حل معادله درجه دوم ۰=ax2+bx+c که در آن a≠0 است، پیدا کنیم.

پاسخ فعالیت صفحه 74 ریاضی دهم فصل چهارم معادله ها و نامعادله ها
پاسخ فعالیت صفحه 74 ریاضی دهم فصل چهارم معادله ها و نامعادله ها

دانش آموز عزیز همانطور که ملاحظه می کنید، فصل چهارم کتاب بسیار مفهومی و کمی سخت می باشد لذا برای یادگیری هر چه بهتر آن حتما تمرین های آن را خودتان حل کنید و به این پاسخ ها فقط به دید کمک درسی و برای رفع مشکلاتتان نگاه کنید تا بعدها در امتحانات و پرسش های کلاسی دچار مشکل نشوید.

همچنین بخوانید
جواب فعالیت صفحه ۷۲ ریاضی دهم
و
جواب صفحه ۷۱ ریاضی دهم

☑️ در این نوشته جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۷۴ ریاضی دهم را برای رشته های تجربی و ریاضی مرور کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر تمرین های فصل معادله ها و نامعادله ها کافیست شماره صفحه سوال موردنظر را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *