سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۷۸ هندسه دهم ⭕️ با توضیح

توضیح و تدریس کاردرکلاس صفحه 78 هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب صفحه ۷۸ هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۴ «تجسم فضایی» درس ۱ «خط، نقطه و صفحه»؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

جواب کاردرکلاس صفحه 78 هندسه دهم

به این تصویر دقت کنید. توپ A داخل جیب یکی از بازیکن‌ها و توپ C روی راکت بازیکن دیگر است و بقیه توپ‌های تنیس روی زمین افتاده‌اند. حال با دقت به سوالات زیر پاسخ دهید.

پاسخ صفحه 78 هندسه دهم
پاسخ صفحه 78 هندسه دهم

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۷۲ و ۷۳ هندسه دهم
و
جواب صفحه ۷۱ هندسه دهم
و
جواب فعالیت صفحه ۶۹ و ۷۰ هندسه دهم

✅ به پایان جواب کاردرکلاس صفحه ۷۸ هندسه دهم رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *