سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۹۲ هندسه دهم ⚡️ با توضیح

توضیح و تدریس فعالیت صفحه 92 هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب صفحه ۹۲ هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۴ «تجسم فضایی» درس ۲ «تفکر تجسمی»؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

جواب فعالیت صفحه 92 هندسه دهم

بعضی از حالت‌های برخورد یک صفحه با یک مکعب مستطیل توخالی با قاعده مربع شکل، در زیر نمایش داده شده است. در هر یک از حالت‌ها سطح مقطع را مشخص کنید.

سطح مقطع استوانه با صفحه‌های عمودی، افقی و صفحه مایلی که با قاعده‌های استوانه متقاطع نباشد، به چه شکل است؟

گام به گام صفحه 92 هندسه دهم با توضیح
گام به گام صفحه 92 هندسه دهم با توضیح

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۹۰ و ۹۱ هندسه دهم
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۸۹ هندسه دهم
و
جواب تمرین صفحه ۸۴ و ۸۵ و ۸۶ هندسه دهم

✅ به پایان جواب فعالیت صفحه ۹۲ هندسه دهم رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *