سبک زندگی

جواب صفحه ۳۳ ریاضی یازدهم تجربی ✳️ با توضیح

گام به گام تمرینات صفحه 29 و 30 ریاضی یازدهم تجربی ، درس استدلال و قضیه تالس فصل دوم

جواب سوالات صفحه ۳۳ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۲ درس استدلال و قضیه تالس ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 33 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۳۱ و ۳۲ ریاضی یازدهم

جواب صفحه ۳۳ ریاضی یازدهم تجربی

پاسخ سوالات صفحه ۳۳ ریاضی یازدهم

در این بخش از کتاب خواسته شده است که اندازه پاره خط‌های زیر را با خط‌کش مشخص کرده و در کسرها جایگزین کنید و نسبت‌های برابر در ستون‌های متمایز را مشخص نمایید. پس باید به صورت زیر عمل کنید:

اگر پاره‌خط DE مانند شکل زیر موازی ضلع BC از مثلث ABC باشد، حدس می‌زنید نسب کدام پاره خط ها با هم برابر باشند؟ آیا می‌توان نتیجه گرفت اگر خطی موازی یکی از اضلاع مثلث رسم شود، همواره تساوی مشابه بالا برقرار است؟

حل سوالات صفحه سی و سوم ریاضی پایه یازدهم تجربی

⭕️ نکته : دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:
جواب صفحه ۲۹ و ۳۰ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب صفحه ۲۸ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ سوالات صفحه ۳۳ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین های سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.