سبک زندگی

جواب صفحه ۳۱ و ۳۲ ریاضی یازدهم تجربی ♨️ حل کاردرکلاس

گام به گام تمرینات صفحه 31 و 32 ریاضی یازدهم تجربی ، درس استدلال و قضیه تالس فصل دوم

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۱ و ۳۲ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۲ درس استدلال و قضیه تالس ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 31 و 32 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۲۹ و ۳۰ ریاضی یازدهم تجربی

جواب صفحه ۳۱ و ۳۲ ریاضی یازدهم تجربی

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی یازدهم

۱- با فرض اینکه تمام مخرج‌ها مخالف صفرند و با توجه به نکات گفته شده در بالا هریک از موارد زیر را ثابت کنید.

راهنمایی: در قسمت (ث) برای اثبات اولین تناسب به دو طرف تساوی عدد ۱ را اضافه کنید و برای اثبات تناسب دوم ابتدا کسرها را معکوس نمایید، سپس به دو طرف عدد ۱ را اضافه کنید.

راهنمایی: در قسمت (ج) برای اثبات اولین تناسب از دو طرف تساوی عدد ۱ را کم کنید و برای اثبات تناسب دوم ابتدا کسرها را معکوس کرده، سپس از دو طرف عدد ۱ را کم کنید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه 31 ریاضی یازدهم تجربی
پاسخ کاردرکلاس صفحه 31 ریاضی یازدهم تجربی

۲- با توجه به خواص اثبات شده در ۱ موارد زیر را کامل کنید.

حل کاردرکلاس صفحه 31 ریاضی یازدهم با توضیح
حل کاردرکلاس صفحه 31 ریاضی یازدهم با توضیح

⭕️ نکته : دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:
جواب صفحه ۲۸ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب فعالیت صفحه ۲۷ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس های صفحه ۳۱ و ۳۲ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین های سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.