سبک زندگی

جواب کاربرگ ۲۵ مطالعات اجتماعی ششم ، کشور ایران را معرفی کنید

پاسخ کاربرگه ی شماره 25 : نامه ای به یک دوست فرضی در کشور همسایه بنویسید و کشور خودتان ایران را معرفی کنید.

پاسخ کاربرگ ۲۵ مطالعات اجتماعی ششم و کاربرگه ی شماره 25 مربوط به بخش معرفی کشور ایران به یک دوست فرضی را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا مطالعه نمایید.

مطلب پیشنهادی : جواب کاربرگ ۲۴ مطالعات ششم

پاسخ کاربرگه ی شماره 25 مطالعات اجتماعی ششم - نامه ای به یک دوست فرضی

کاربرگ ۲۵ مطالعات ششم، نامه به دوست فرضی

نامه ای به یک دوست فرضی در کشور همسایه بنویسید و کشور خودتان ایران را معرفی کنید.

به نام خدا ، دوست خوبم سلام. من در کشور ایران که قدیمی ترین و یکی از متمدن ترین سرزمین های جهان می باشد زندگی می کنم. نام کشور من به معنی آریایی ها می باشد. در ایران همه نوع قومی زندگی می کنند و مردم کشور من بسیار با غیرت و شجاع می باشند.

اگر دوست داری که برای تفریح به ایران بیایی، می توانی از مکان های تاریخی و دیدنی آن مثل سی و سه پل اصفهان یا همان نصف جهان دیدن کنی. در ایران خیلی خیلی زیاد آثار تاریخی و فرهنگی وجود دارد.

تو در ایران می توانی در زمان یک ساعت از اقلیم سرد و سرسبز به اقلیم گرم و خشک سفر کنی بدون اینکه لازم باشه هزینه زیادی را برای سفر خود هزینه بپردازی. بدون شک میدانم که عاشق مناطق و اقوام و خیلی از جا های دیدنی ایران می شوی.

دوست خوبم اگر بخواهم ایران را از نظر فرهنگی برای تو توضیح دهم می توانم ساعت ها برایت نامه بنویسم زیرا ایران همیشه در زمین علم و ادب پیشتاز بوده است. به عنوان مثال از جمله شاهکار های کشور من کتاب های شاهنامه، حافظ و گلستان سعدی می باشد.

مردمان کشور من خیلی خونگرم و مهمان نواز هستند و به خوبی از تو با غذاهای رنگارنگ و خوش طمع ایرانی پذیرایی می کنند. مطمئن هستم اگر یکبار به اینجا بیایی عاشق آن می شوی.

امیدوارم سالم و خوشحال باشی، خدانگهدار عزیزم.

✅ در این مقاله نامه ای به یک دوست فرضی برای جواب کاربرگ ۲۵ اجتماعی ششم نوشتیم. در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال از طریق بخش دیدگاه با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫50 دیدگاه ها

 1. مرصاد گفت:

  خیلی عالی بود خیلی ممنون از شما

 2. ناشناس گفت:

  عالی هست ولی چرا تو کادرش ننوشته

  1. فاطمه گفت:

   علییییییییییییییییییییییییییییی
   اسسسسستتتتتتتت

 3. گل بهار🌸 گفت:

  دست نداره واقعا!👏👏👌👌

 4. ناشناس گفت:

  سلام علیکم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.