سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۷۴ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام کاردرکلاس صفحه 74 ریاضی یازدهم تجربی ، درس واحدهای اندازه گیری زاویه فصل ۴ «مثلثات»

جواب کاردرکلاس صفحه ۷۴ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۴ مثلثات درس واحدهای اندازه گیری زاویه ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 74 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۷۴ ریاضی یازدهم با توضیح

با استفاده از رابطه بالا جدول زیر را کامل کنید:

گام به گام و تدریس صفحه 74 ریاضی یازدهم تجربی
گام به گام و تدریس صفحه 74 ریاضی یازدهم تجربی

یادآوری : می دانیم نسبت محیط هر دایره به اندازه قطر آن عددی ثابت است که آن را با π نمایش می‌دهند و به آن عدد پی می‌گویند.

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۷۲ و ۷۳ ریاضی یازدهم
و
جواب تمرین صفحه ۶۹ و ۷۰ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب صفحه ۶۸ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه ۷۴ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین های سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *