سبک زندگیمد و زیبایی

آموزش بستن کراوات به روش ساده

مراحل بستن کراوات به ساده ترین شکل ممکن و به صورت کاملا تصویری و قدم به قدم

نحوه بستن کراوات به صورت ساده ؛ انواع مختلفی مثل بالتوس، اسپرت، دو گره، سه گره و… برای بستن کروات وجود دارد که هر کدام از آن ها به نوبه خود سختی‌هایی دارند و یاد گرفتنشان کمی سخت می باشد.

بدین منظور در این مقاله از بخش مد و زیبایی ماگرتا روشی را به صورت تصویری برای شما آماده کرده‌ایم که توسط آن می توانید فقط در ۱۰ ثانیه کروات خود را به صورت کاملا ساده برای مهمانی و مراسم های رسمی ببندید.

مطلب پیشنهادی: نحوه بستن کراوات ترینیتی

آموزش بستن کراوات به روش ساده

طریقه بستن کراوات به روش ساده تک گره

مدلی که در ادامه به آن پرداخته می شود گره شرقی یا پتی گره نام دارد. این گره ساده از کمترین مراحل ممکن تشکیل شده و یادگیری آن خیلی راحت است. با وجود سادگی، این گره به ندرت در غرب استفاده می شود، اما محبوبیت خود را در شرق حفظ کرده است.

نحوه بستن کراوات به ساده ترین روش
نحوه بستن کراوات به ساده ترین روش

۱. با پشت کراوات که رو به جلو است شروع کنید، لبه پهن در سمت راست و لبه کوچک در سمت چپ باشد. نوک لبه کوچک باید کمی بالاتر از دکمه شکم باشد. تنها لبه پهن را حرکت دهید.
۲. لبه پهن را از زیر لبه کوچک به سمت چپ رد کنید.
۳. همانطور که لبه کوچک را ثابت نگه داشته‌اید لبه پهن را از روی آن به سمت راست رد کنید.
۴. حال لبه پهن را در حلقه گردن از زیر به سمت بالا بکشید.
۵. لبه پهن را از وسط حلقه ایجاد شده پایین بکشید.
۶. در نهایت لبه پهن را برای محکم کردن گره پایین بکشید. گره را به سمت بالا برده و آن را تنظیم کنید.

☑️ از آنجایی که بسیاری از مردان آموزش درستی برای بستن کراوات ندیده اند، برای مدت طولانی جلوی آینه می ایستند و با کراوات خود جنگ و جدل می کنند. به همین منظور برای رفع این مشکل تصمیم گرفتیم در این مقاله نحوه بستن کراوات ساده را به صورت تصویری به شما آموزش دهیم، اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

👔 سایر روش ساده گره زدن کراوات:
نحوه بستن کراوات حسن خیاط
نحوه بستن کراوات باریک
آموزش بستن کراوات انگلیسی

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.