سبک زندگیمد و زیبایی

برای جهیزیه سرویس خواب عروس چه رنگی باید باشه؟

سرویس خواب چه رنگی بخرم؟ معرفی بهترین رنگ ها برای سرویس خواب عروس

سرویس خواب یکی از مهم ترین وسایل برای اتاق خواب به شمار می آید. حال می خواهد این خرید برای اتاق خواب یک تازه عروس باشد یا برای اتاق خواب خود شما این خرید انجام شود؛ زیرا در قدم اول راحتی بسیار منحصر به فردی را یک تخت خواب خواب با ویژگی های استاندارد برای شما فراهم می کند.

در قدم بعد می توانیم به نظم لازم در این فضا اشاره داشته باشیم. پس بهتر است به اصول فنگ شویی در راستای نظم بخشیدن به فضای منزل و به اصول استاندارد تم های رنگی برای جلوگیر از آشفتگی در فضا به دقت اشاره داشته باشیم. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم به صورت کلی به دکوراسیون اتاق خواب با استفاده از یک سرویس خواب شیک و لوکس با تم های رنگی جذاب بپردازیم.

اگر به هر دلیلی انتخاب و خرید برای این بخش از منزل و خرید جهزیه برای شما دشوار شده است به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید. ما در ادامه به چون و چراهایی که در راستای دیزاین اتاق خواب باید به آن پرداخت شود می پردازیم تا ایده ال ترین ها شبیه یک دکوراتور حرفه ای در پیش روی شما عزیزان باشد.

انتخاب رنگ سرویس خواب عروس

سرویس خواب با تم رنگی روشن

سرویس خواب همان طور که می دانید با تم های رنگی بسیار متفاوت و طرح های بسیار متنوع برای شما در نظر گرفته شده است. تا شما به راحتی بتوانید با هر تم رنگی و هر سبکی که تمایل دارید دست به ایده پردازی در فضای اتاق خواب خود بزنید. در همین راستا دو تم رنگی روشن و تیره را برای ایده پردازی برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

اگر می خواهید یک دکوراسیون بسیار لوکس و اشرافی داشته باشید بهتر است سرویس خواب شما با تم رنگی روشن باشد. در همین راستا استفاده از اکسسوری های طلایی را نیز به شما توصیه می کنیم. خرید اکسسوری های طلایی مثل آباژورهای ایستاده و رومیزی در کنار قاب های طلایی رنگ سبب می شود سرویس خواب شما لوکس تر جلوه کند.

برای سرویس خواب نیز به شما انتخاب تم رنگی استخوانی، کرم، سفید و سایر تم های رنگی دیگر در همین راستا را توصیه می کنیم. انتخاب این تم های رنگی باید با دیوار پوش و کف پوش تیره دنبال شود تا وسایل شما نمود بیشتری داشته باشد.

سرویس خواب با تم رنگی روشن

سرویس خواب با تم رنگی تیره

اگر طرفدار دکوراسیون های کلاسیک و سنتی هستید انتخاب تم های رنگی چوبی که قدری تیره باشد برای شما ایده ال تر محسوب می شود. به شما توصیه می کنیم از چوب های بهره بگیرید که رگ های چوب را در خود داشته باشد. این امر سبب می شود دکوراسیون کلاسیک شما زیبا تر به چشم دیده شود.

از آنجایی که سبک کلاسیک قدری سبب تیره شدن فضای اتاق خواب شما می شود مزیت های انحصاری مخصوص به خود را نیز به همراه دارد. به عنوان مثال فضای دنج تری در اتاق خواب برای شما فراهم می شود. همچنین شما به سادگی می توانید با کشیدن پرده اتاق خواب زیبایی را حفظ کنید و نور مورد نیاز برای این فضا را فراهم سازید. این را به یاد داشته باشید لامپ های با نور زرد سبب نوستالژی تر شدن دیزاین اتاق خواب شما می شود.

سرویس خواب با تم رنگی تیره

کلام آخر پیرامون خرید سرویس خواب جهیزیه

همان طور که در طی مقاله خرید سرویس خواب برای جهیزیه عروس پیش رو مطالعه کردید برای خرید سرویس خواب انتخاب های بی شماری در پیش روی شما قرار دارد. در کنار تم های رنگی سبک های دکوراسیون نیز تفاوت دارد. شما می توانید از سبک مدرن با تم های رنگی روشن و از سبک کلاسیک با تم های رنگی قهوه ای مایل به تیره برای نشان دادن حال و هوای نوستالژی بهره بگیرید.

اگر طرفدار دکوراسیون سلطنتی هستید ما به شما خرید سرویس خواب سفید با آیتم های طلایی را توصیه می کنیم. این امر سبب لوکس تر جلوه دادن فضای اتاق خواب شما می شود. این را به یاد داشته باشید که فرش و پرده در این فضا باید سازگاری لازم را با سرویس خواب شما داشته باشد؛ یعنی شما اگر از تم رنگی روشن استفاده می کنید بهتر است رنگ لاکی یا مشکی را برای فرش خود انتخاب کنید تا تخت خواب و سایر پارامترهای همراه بیشتر خود نمایی کنید.

امید است راهنمایی های لازم در راستای ایده پردازی اتاق خواب با تم های رنگی جذاب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و از این پس ایده ال ترین ها شبیه یک دکوراتور حرفه ای در پیش روی شما عزیزان باشد.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *