اخبار

اینترنت رایگان روز مادر ۹۹ ، کد فعالسازی بسته ایرانسل و همراه اول

بسته اینترنت رایگان به مناسبت روز مادر 1399 ، کد دریافت هدیه ایرانسل و همراه اول برای ولادت حضرت فاطمه (س)

اینترنت رایگان روز مادر ۹۹ : مانند سال های گذشته، امسال نیز اپراتورهای همراه و ایرانسل به رسم بزرگداشت روز مادر هدایای ویژه ای را برای مشترکین خود فراهم کرده اند. در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : متن تبریک روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

بسته اینترنت رایگان ایرانسل برای روز مادر 99

هدیه روز مادر ایرانسل
هدیه روز مادر ایرانسل

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا ایرانسل هدایای خود را به در کمپینی تحت عنوان «با فاصله بهترینی!» معرفی کرده است. این بسته هدیه شامل ۲ گیگابایت اینترنت داخلی و مکالمه رایگان ایرانسلی می باشد.برای فعالسازی بسته ۲ گیگابایت اینترنت داخلی بر روی دکمه زیر کلیک کنید و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من اقدام نمایید.

شما می توانید این هدیه را در روز ۱۵ بهمن دریافت کنید و اعتبار آن تنها تا پایان همین روز می باشد. شما تنها یک بار مجاز به دریافت این بسته می باشید.

هدیه دوم ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی رایگان می باشد. با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید این هدیه را فعالسازی کنید و یا اینکه از طریق اپلیکیشن ایرانسل من اقدام نمایید.

با فعال کردن این طرح، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی مکالمه‌ به صورت کاملا رایگان محاسبه خواهد شد.

هدیه اینترنت رایگان همراه اول برای روز مادر

هدیه روز مادر همراه اول
هدیه روز مادر همراه اول

تا به این لحظه هنوز چیزی اعلام نشده است، اما به محض رسیدن اخبار جدید این صفحه بروز رسانی می شود. پیشنهاد می کنم این صفحه را ذخیره کنید.همچنین پیشنهاد می کنم مقاله راهنمای دریافت‌ اینترنت رایگان همراه اول برای دهه فجر ۹۹ را مطالعه فرمایید.

✅ شما می توانید نظرات خود را در رابطه با اینترنت رایگان روز مادر ۹۹ در قسمت نظرات با ما به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.