فناوری

اینترنت رایگان همراه اول برای دهه فجر ۹۹ + کد فعالسازی بسته

کد بسته اینترنت رایگان همراه اول به مناسب دهه فجر 99 و به همراه کد فعالسازی 3 گیگابایت اینترنت مجانی

اینترنت رایگان همراه اول ویژه دهه فجر ۹۹ شامل ۳ گیگابایت اینترنت هدیه بوده و برای همه مشترکین در نظر گرفته شده است. بسته موردنظر برای استفاده در شبکه داخلی می باشد. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

کد اینترنت رایگان دهه فجر 99 همراه اول

طرح اینترنت رایگان ویژه دهه فجر همراه اول
طرح اینترنت رایگان ویژه دهه فجر

همه مشترکین همراه اول، چه کسانی که سیم کارت اعتباری دارند و چه مشترکینی که سیم کارت دائمی دارند می توانند در محدوده زمانی یکشنبه ١٢ بهمن تا ساعت ٢۴ روز چهارشنبه ٢٢ بهمن این هدیه را فعال کنند.

هدیه در نظر گرفته شده برای دهه فجر شامل سه گیگ اینترنت داخلی بوده و برای فعالسازی آن باید کد دستوری زیر را شماره گیری فرمایید :‌

*100*67#

یا دکمه زیر را لمس و یک بار فشار دهید :

پس از فعالسازی پیغام زیر برای شما نشان داده می شود :

مشترک گرامی بسته هدیه اینترنت 3 گیگابایت ویژه محتوای داخلی، فعال شده و تا ساعت 00:00 تاریخ 1399/11/23 معتبر است. بسته کنونی شما فاقد تمدید خودکار است. این بسته ویژه استفاده از محتوای داخلی منتخب است.

اطلاع از جزئیات سایت های داخلی با مراجعه به https://mci.ir/internet-tariff-reduction برای اطلاع از وضعیت بسته، کد #10*100* و جهت انتخاب بسته، کد #100* را شماره گيری فرمایید.

دقت داشته باشید که زمانی که از سایت های خارجی استفاده می کنید از بسته هدیه شما حجمی کم نمی شود زیرا این بسته برای سایت های داخلی در نظر گرفته شده است.

به عنوان سایت ما داخلی است و شما می توانید از بسته استفاده کنید اما امکان استفاده از سایت هایی مثل گوگل و … نمی باشد. توجه داشته باشید که حتما باید تا تاریخ ۲۴ بهمن این هدیه را فعالسازی کنید.

در صورتی که اولین بار است که از نت سیم کارت استفاده می کنید پیشنهاد می کنم مقاله تنظیمات اینترنت را از سایت ما مطالعه فرمایید.

در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با اینترنت مجانی همراه اول برای دهه فجر ۹۹ و نحوه فعال کردن آن، می توانید از طریق بخش نظرات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫2 دیدگاه ها

  1. saara گفت:

    سایت شما عالی هستش
    امیدوارم موفق باشید

  2. ناشناس گفت:

    سلام چطور میتونم این هدیه بی ارزش و حذف کنم چون بدرد خودتون میخوره ومطمئنم بعدا پاشو یه جورایی از جیبمون میکشند،عطای شما ارزانی لقائتان ،از قدیم گفتند جوجه از تنش شیر ندیده
    مهندس جان شما خسته نباشید،👍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.