اخبار

بسته اینترنت هدیه دهه فجر ۹۹ ایرانسل + کد فعال سازی

کد اینترنت رایگان ایرانسل به مناسبت دهه فجر 99

اینترنت هدیه دهه فجر ۹۹ ایرانسل : به بهانه فرا رسیدن این ایام، شرکت ایرانسل به ۱۱۰۰ نفر از مشترکین خود بسته اینترنت هدیه با حجم ۴۲ گیگابایت ارائه می دهد. برای دریافت کد فعالسازی در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : اینترنت رایگان همراه برای دهه فجر

اینترنت هدیه دهه فجر ۹۹ ایرانسل

نحوه دریافت اینترنت رایگان دهه فجر ۹۹ ایرانسل

بدین منظور شما ابتدا باید از طریق کلیک بر روی یکی از دکمه های زیر اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کنید و سپس بعد از ثبت نام در این برنامه، وارد بخش تکانه شگفت انگیز شوید.همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بعد از ورود به این قسمت باید گوشی خود را به سرعت تکان دهید تا تخم مرغ شکسته شود. توجه داشته باشید تنها یک بار مجاز به انجام این کار می باشید. اگر شما این کار را صحیح انجام دهید و خوش شانس باشید برنده جایزه می شوید.

بخش تکانه شگفت انگیز ایرانسل من برای دریافت هدیه دهه فجر 99
بخش تکانه شگفت انگیز ایرانسل من برای دریافت هدیه

این بسته هدیه برای تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری در نظر گفته شده است، پیشنهاد می کنم حتما شانس خود را امتحان کنید. اعتبار این بسته، ۲۴ ساعت بوده و هر مشترک، فقط یک بار امکان دریافت این هدیه را دارد.

تکانه شگفت انگیز تنها مختص این مناسبت نمی باشد و شما می توانید هر روز یکبار شانس خود را امتحان کنید.

✅ نظر خود را در مورد اینترنت هدیه دهه فجر ۹۹ ایرانسل در قسمت دیدگاه در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک گذارید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.