اخبار

اینترنت رایگان مبعث ۹۹ – ۱۴۰۰ برای همراه و ایرانسل + کد فعالسازی

بسته اینترنت رایگان عید مبعث 1399 برای همراه اول و کد فعال سازی دریافت هدیه ایرانسل برای مبعث 1400

فعال سازی هدیه اینترنت رایگان ویژه مبعث ۹۹ – ۱۴۰۰ همراه اول و ایرانسل : اپراتورهای داخلی کشور به مناسبت این عید شیعیان هدایایی برای مشترکین خود در نظر گرفته اند که در ادامه در بخش اخبار فناوری ماگرتا آن ها را بررسی می کنیم.

کد فعال سازی ۳ گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول برای عید مبعث ۹۹

اینترنت رایگان مبعث 99 و 1400 برای همراه اول

به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث پیامبر اکرم (ص) اپراتور همراه اول برای همه کاربران اعتباری و دائمی خود ۳ گیگابایت اینترنت داخلی رایگان به عنوان هدیه آماده کرده است.

برای دریافت هدیه خود می توانید از تاریخ ۱۶ اسفند لغایت ۲۱ اسفند بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

به این مورد توجه داشته باشید : هر زمان که شما این بسته را در محدوده زمانی گفته شده فعال کنید مهلت استفاده از آن تا پایان روز ۲۱ اسفند خواهد بود و در صورت عدم مصرف بعد از این تاریخ امکان استفاده از بسته وجود نخواهد داشت.

همچنین برای فهمیدن میزان اینترنت باقی مانده از بسته شما می توانید کد #10*100* را شماره گیری نمایید.

✅ حجم بسته فقط برای برای ترافیک داخلی است و برای استفاده از ترافیک بین الملل قابل استفاده نمی باشد و میزان مصرف با نرخ تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.

بسته رایگان ایرانسل برای روز مبعث ۱۴۰۰

بسته اینترنت رایگان همراه ویژه عید مبعث 1399

ایرانسل برای عید مبعث، بسته اینترنت ۲ گیگابایتی داخلی رایگان و مکالمه رایگان را برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته است.

برای دریافت هدیه خود در تاریخ ۲۱ اسفند بر روی دکمه زیر کلیک کنید و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من اینترنت هدیه خود را دریافت کنید.

برای دریافت طرح مکالمه رایگان از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌ اقدام کنید. این طرح، پس از پنج دقیقه مکالمه‌ ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی مکالمه‌ در همان روز رایگان خواهد بود.

برای بازگشت به این صفحه و اطلاع از بروز رسانی ها می توانید عبارت اینترنت رایگان روز مبعث را به همراه کلمه ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

✅ آیا شما هدیه روز مبعث ۱۴۰۰ سال ۹۹ خود را دریافت کرده اید؟ از طریق بخش دیدگاه نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

2 دیدگاه

  1. . گفت:

    چجوری اینترنت رایگان بگیرم جواب بدید

  2. ناشناس گفت:

    چرا ایرانسلش فعال نمیشه 😕👐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *