فناوری

هدیه ایرانسل ، همراه اول و رایتل برای نوروز 1400 + کد فعالسازی

کد فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل ، همراه اول و رایتل برای دریافت هدیه عید نوروز 1400

هدیه ایرانسل همراه اول برای عید نوروز 1400 : با فرارسیدن سال نو شمسی به رسم هر ساله شرکت های ارتباطی ام تی ان ایرانسل ، همراه و رایتل هدیه هایی را برای کاربران خود فراهم کرده اند. در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا جهت دریافت کد فعالسازی همراه باشید.

کاربر گرامی مطلبی که مطالعه می کنید برای سال قبل می باشد و هنوز اخبار جدیدی برای بسته های اینترنت هدیه عید نوروز امسال منتشر نشده است. به محض انتشار این مطلب بروزرسانی می شود.

مطلب پیشنهادی : آموزش تنظیمات اینترنت گوشیبسته اینترنت رایگان همراه اول، ایرانسل و رایتل برای عید نوروز 1400

فعال سازی بسته عیدانه همراه اول برای نوروز ۱۴۰۰

کد هدیه اینترنت رایگان همراه اول برای نوروز ۱۴۰۰

همراه اول برای عید نوروز ۱۴۰۰ هدیه ای در پنچ سطح فراهم کرده است که شما می توانید به صورت شانسی از آن استفاده کنید. این هدیه مبالغ ۱۰ هزار، ۲۰ هزار، ۵۰ هزار، ۱۰۰ هزار و ۵۰۰ هزار ریال است. شما تنها یک بار می توانید این هدیه را دریافت کنید و از زمان فعالسازی تا پایان روز ۱۳ فروردین مهلت استفاده دارد.

شما می توانید از اعتبار جهت مکالمات داخل شبکه، ارسال پیامک داخل شبکه و اینترنت آزاد استفاده کنید.

اینترنت رایگان ایرانسل برای عید نوروز ۱۴۰۰

اینترنت رایگان ایرانسل برای عید نوروز ۱۴۰۰

اپراتور ایرانسل نیز برای مشترکین خود هدیه های مختلفی مانند مکالمه و اینترنت رایگان، 14 گیگابایت اینترنت رایگان، 5 سکه طلا در اپلیکیشن ایرانسل من و 280 میلیون جایزه نقدی و بسته‌های اینترنت 14 گیگابایتی در اپلیکیشن پیشواز ایرانسل را فراهم دیده است.

برای دریافت ۱ گیگابایت اینترنت رایگان و یک ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه ایرانسلی کافیست از تاریخ ۳۰ اسفند تا ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بر روی دکمه زیر کلیک کنید. توجه داشته باشید که فقط یکبار مجاز به انجام این کار هستید.

ایرانسل، از ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۳ فروردین، هر روز ۱۴۰۰ نفر از مشترکانی که در بخش تکان شگفت‌انگیز اپلیکیشن ایرانسل، گوشی‌ موبایل‌شان را تکان دهند، به قید قرعه ۱۴ گیگابایت اینترنت، هدیه می‌دهد. این بسته‌ها تا پایان همان روزی که دریافت و فعال می‌شوند اعتبار دارند و هر مشترک تنها یک‌بار آن‌را دریافت خواهد کرد.بسته اینترنت رایگان نوروز 1400 برای رایتل

بسته اینترنت رایگان نوروز 1400 برای رایتل

رایتل ضمن تبریک سال 1400، برای شما عزیزان یک بسته هدیه در نظر گرفته است. برای دریافت 1400 مگابایت اینترنت هدیه خود باید به سامانه رایتل من یا اپلیکیشن رایتل من مراجعه کنید.

💡 در صورت وجود سوالی در مورد هدیه اینترنت رایگان ایرانسل همراه اول نوروز ۱۴۰۰ و رایتل می توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.