اخبارعلمی

جواب صفحه ۲۲ ریاضی هفتم ◀️ پاسخ تمرین

پاسخ گام به گام تمرین صفحه 22 ریاضی کلاس هفتم از فصل 2 عددهای صحیح با جواب و راه حل کامل

جواب صفحه ۲۲ ریاضی هفتم : در این قسمت به حل گام به گام جواب تمرین صفحه 22 ریاضی هفتم متوسطه اول مربوط به فصل ۲ عددهای صحیح است را برای تان کامل در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز فعال و ارزشمند آماده کرده ایم.

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۲۱ ریاضی هفتم

جواب تمرین صفحه ۲۲ ریاضی هفتم

در ادامه به پاسخ تمرین صفحه 22 ریاضی هفتم می پردازیم که :1- حاصل عبارت‌های زیر را به دست آورید.

جواب سوال ۱ صفحه 22 ریاضی هفتم
جواب سوال ۱ صفحه 22 ریاضی هفتم

2- یک زیر دریایی 450 متر پایین‌تر از سطح دریا قرار دارد. زیر دریایی دیگری 150 متر از آن بالاتر است. موقعیت زیر دریایی دوم نسبت به سطح دریا را با یک عدد علامت‌دار نشان دهید.

۳۰۰ – = (۱۵۰ +) + (۴۵۰ -)

3- از هر روشی که می‌خواهید حاصل را به دست آورید.جواب سوال ۲ صفحه 22 ریاضی هفتم

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۲۰ ریاضی هفتم

4- ساختمانی از 7 طبقه روی همکف و 3 طبقه زیر همکف تشکیل شده است. احمد در طبقهٔ 2- است. او ابتدا 3 طبقه بالا رفت؛ بعد 2 طبقه پایین آمد و از آنجا 5 طبقه بالا رفت. احمد هم اکنون در کدام طبقه است؟

۴+ = ۵ + ۲ – ۳ + ۲ –

5- نقاط مشخص شده به طور تقریبی چه عددی را نشان می‌دهند؟

جواب سوال 5 صفحه 22 ریاضی هفتم

6- حاصل عبارت‌های زیر را به صورت تقریبی به دست آورید.
حاصل هر عبارت بالا را با ماشین حساب به دست آورید و با پاسخ خود مقایسه کنید.جواب سوال 6 صفحه 22 ریاضی هفتم

7- جاهای خالی را کامل کنید.

جواب سوال ۷ صفحه 22 ریاضی هفتم

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۱۹ ریاضی هفتم

اگر در هر صفحه ای از کتاب ریاضی هفتم دبیرستان مشکل و یا ایراد درسی داشتید حتما برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید تا ما در اسرع وقت بتوانیم به سوال شما پاسخ بدهیم و مشکلات درسی شما دانش آموزان پایه هفتمی های گرامی را حل نماییم.

⚠ نکته : برای حل مسائل ریاضی حتما قلم و کاغذ کنار در خود داشته باشید تا به تمرین کردن بپردازید تا کامل کتاب ریاضی را یاد بگیرید. این یکی از بهترین روش های یادگیری ریاضی هفتم است.


همچنین بخوانید : جواب صفحه ۱۸ ریاضی هفتم

☑️ در این بخش جواب تمرین صفحه ۲۲ ریاضی هفتم را مرور کردیم، شما می توانید با اضافه کردن عبارت ماگرتا در آخر جستجوهای درسی تان در گوگل به بهترین پاسخ ها دسترسی پیدا کنید. اگر سوالی دارید آن را از قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان به آن پاسخ بدهند.✌🤗


طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.