اخبارعلمی

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم

پاسخ گام به گام کار در کلاس صفحه 25 ریاضی کلاس هشتم از فصل 2 عددهای اول با جواب و راه حل کامل

جواب صفحه ۲۵ ریاضی هشتم : در این قسمت به حل گام به گام جواب کاردرکلاس صفحه 25 ریاضی هشتم متوسطه مربوط به فصل ۲ عددهای اول را برای تان کامل در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده کرده ایم.

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۲۴ ریاضی هشتم

جواب صفحه ۲۵ ریاضی هشتم
جواب صفحه ۲۵ ریاضی هشتم

جواب کار در کلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم

در پاسخ صفحه 25 ریاضی هشتم داریم :

نتایج فعّالیت قبل، که به آن روش غربال می‌گویند در نمودار زیر خلاصه شده است. این نمودار را برای ۴۰ = n  دنبال کنید و همهٔ مرحله‌ها را یک به یک انجام دهید. هر مرحله از نمودار را برای خود توضیح دهید؛ برای مثال، جملهٔ «عددهای ۱ تا n را بنویسید» را بخوانید و عددهای ۱ تا ۴۰ را در کادر زیر بنویسید. عدد ۱ را خط بزنید. عدد خط نخورده بعدی را، که عدد ٢ است در نظر بگیرید. آیا مربع عدد ٢ بین عددها هست؟ مضرب های مرکب آن را خط بزنید. دوباره به مرحله قبلی برگردید و به همین ترتیب کار را ادامه دهید.

جواب کار در کلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۲۳ ریاضی هشتم

در پاسخ به سوال داریم:

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۲۲ ریاضی هشتم

اگر در هر صفحه ای از کتاب ریاضی هشتم دبیرستان مشکل و یا ایراد درسی داشتید حتما برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید تا ما در اسرع وقت بتوانیم به سوال شما پاسخ بدهیم و مشکلات درسی شما دانش آموزان پایه هشتمی های گرامی را حل نماییم.

⚠ نکته : برای حل مسائل ریاضی حتما قلم و کاغذ کنار در خود داشته باشید تا به تمرین کردن بپردازید تا کامل کتاب ریاضی را یاد بگیرید.

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۲۱ ریاضی هشتم

⭐️ در این بخش جواب کاردرکلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم را مرور کردیم، شما می توانید با اضافه کردن عبارت ماگرتا در آخر جستجوهای درسی تان در گوگل به بهترین پاسخ ها دسترسی پیدا کنید. اگر سوالی دارید آن را از قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ بدهند.💯🌴

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

22 دیدگاه

  1. ببخشید من صفحه ی 25 رو درست متوجه نشدم میشه بیشتر به من توضیح بدین سوال نه فعالیت یعنی چی اولین مضرب یازده همون یازده میشه مگه نه؟؟

  2. وایییییییی شما دیگه کی هستین😶مربع یعنی توان دو (برای مساحت مربع که ضلع به توان دو میشد رو این حساب توان دو همه اعداد رو میگن مربع) اینکه تو هفتم بود😬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *