ترفندفناوری

خرید بازدید اینستاگرام

خرید ویو و بازدید اینستاگرام، ویو IGTV و استوری، بازدید لایو ایرانی واقعی ارزان

اگر به دنبال خرید بازدید پست اینستاگرام هستید، با ما همراه شوید زیرا قصد داریم بهترین سرویس بازدید را به شما معرفی نماییم.

همه ما این را میدانیم که فالوورها نقش مهمی در اینستاگرام دارند اما به تنهایی برای رشد پیج مفید نیستند. به عنوان مثال اگر 10000 فالوور داشته باشید اما بازدید پست ها 50 و تعداد لایک های آن 25 باشد، کاربرانی که وارد پیج شما میشوند متوجه این موضوع خواهند که فالوورهای پیج فیک هستند. به همین دلیل تنها بالا بودن فالوورهای پیج کافی نیست.

میزان تعامل در پیج بسیار اهمیت دارد در صورت بالا بودن میزان تعامل پست های شما در معرض دید سایر کاربران قرار خواهد گرفت. زیرا الگوریتم های اینستاگرام بسیار پیشرفته هستند و اگر یک پست محبوبیت بالایی داشته باشد توسط اینستاگرام نیز محبوب شناخته شده و با قرار گرفتن در اکسپلور توسط افراد بسیار زیادی دیده خواهد شد.

خرید بازدید اینستاگرام

البته فاکتورهای دیگری نیز برای ورود به اکسپلور مهم هستند که به آنها نیز اشاره خواهیم نمود.

اولین نکته ای که در خصوص الگوریتم های اینستاگرام وجود دارد این است که پست های شما مرتبط با موضوع پیج باشند و سعی کنید زیاد از موضوعات غیر مرتبط استفاده نکنید زیرا تعداد بازدید و تعامل آن کاهش پیدا میکند.

میزان تعامل کاربران با پست دومین موردی است که اهمیت دارد. شما باید بتوانید کاربران را ترغیب کنید پست شما را سیو کرده، کامنت و لایک بگذارند و برای دوستان خود ارسال کنند. هرچه میزان بازید، سیو و شیر یک پست بیشتر باشد بسیار سریع تر به اکسپلور راه پیدا خواهد کرد.(تمام این موارد باید در ساعات اولیه انتشار پست انجام شوند تا مفید واقع شود)

سومین موردی که باید برای پست های خود در نظر بگیرید، زمان انتشار پست های خود در اینستاگرام است. اینکه با استفاده از داده های آماری پیج خود بهترین زمان برای ارسال پست را پیدا کنید و پست خود را منتشر کنید.

بازدید پست و استوری در اینستاگرام

بازدید پست و استوری در اینستاگرام

حال که این موارد را بیان نمودیم وقت آن رسیده در مورد بازدید ویدیوها نیز صحبت کنیم.

همانطور که میدانید  ویو اینستاگرام، به تعداد افرادی که پست شما را مشاهده کرده اند یا استوری شما را دیده اند گفته میشود. هرچه میزان ویو یک پست و استوری بیشتر باشد مسلما تعامل بیشتری نیز خواهد داشت.

این را در نظر داشته باشید که تعداد بازدید ویدیوهایی که در صفحه خود قرار می دهید همیشه بسیار بیشتر از تعداد لایک ها میباشد، زیرا ممکن است افراد زیادی پست شما را ببینند اما آن را لایک نکنند.

اگر میخواهید به طور ارگانیک ویو استوری خود را افزایش دهید برای تمامی استوری خود هشتگ قرار دهید، در برخی از استوری ها که در مکان خاصی هستند نام آن مکان را تگ کنید، استوری های جذاب و مرتبط با موضوع پیج قرار دهید، پست های منحصر به فرد تولید کنید و در زمان مناسب پست بگذارید.

انجام این مراحل به شما کمک میکند ویو پست های خود را افزایش دهید. اما از آنجایی که انجام این کارها زمان بر است و در مدت زمان کمی نمیتوانید نتیجه عالی بگیرید خرید ویو استوری اینستاگرام پیشنهاد میشود. زیرا در کمترین زمان به نتیجه مطلوب خواهید رسید و میتوانید در کنار آن بازدید ارگانیک نیز دریافت کنید.

خرید بازدید اینستاگرام

اما فراموش نکنید که خرید بازدید اینستاگرام باید از طریق یک سایت معتبر انجام شود. زیرا در برخی از سایت ها سرویس به شما تحویل داده نمیشود و در برخی از سایت ها به دلیل پایین بودن کیفیت سرویس، اکانت شما دچار مشکل خواهد شد.

به همین دلیل ما برای این کار سایت فالووران را پیشنهاد میدهیم. زیرا تمامی سرویس های این سایت کاملا باکیفیت هستند و به دلیل بی واسطه بودن سرویس ها، میتوانید آنها را با پایین ترین قیمت خریداری نمایید.

این سایت سالهاست در زمینه فروش خدمات مرتبط با شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و اکنون بسیاری از کاربران اینستاگرام از سرویس های این سایت استفاده میکنند.

شما نیز میتوانید خدمات این سایت را مشاهده کرده و در صورت نیاز از آنها استفاده نمایید. این نکته را نیز بیان نماییم که برخی از سرویس ها در سایت فالووران رایگان هستند و در صورت نیاز میتوانید از آنها نیز استفاده نمایید. همچنین به خاطر داشته باشید که خرید بازدید اینستاگرام از طریق این سایت بهترین راه افزایش بازدید پست ها و استوری ها میباشد.

منبع:https://followeran.com/

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.