ترفندفناوری

آموزش حذف اکانت سروش از طریق برنامه – پیام رسان ایرانی Soroush

چگونه اکانت پیام رسان سروش خود را پاک کنم ؟

پیام رسان سروش از مطرح‌ ترین پیام رسان‌ های ایرانی بود که با هدف جایگزین شده با پیام رسان های غیربومی منتشر شد. با گذشت زمان پیام رسان سروش توانست بهبودهای زیادی را در برنامه ایجاد کند و در ادامه آن بیش از 3 میلیون نفر کاربر ایرانی را به خود جذب نماید. اگر شما به هر دلیلی نیاز به حذف اکانت سروش خود دارید در ادامه در بخش ترفند ماگرتا شما را با نحوه حذف اکانت سروش آشنا می کنیم.

نکته : توجه داشته باشید که شما باید نسخه ی آخر و جدید این اپلیکیشن را نصب کرده باشید.

💡 نکته قابل توجه در حذف حساب کاربری سروش این است که این پیام رسان نیز همچون بسیاری دیگر از برنامه های پیام رسانی، پس از حذف اکانت، امکان دسترسی دوباره به اکانت حذف شده را نخواهد داد و به هیچ وجه نمی توان اکانت حذف شده خود را بازیابی نمود. پس قبل از اینکه تصمیم به حذف آن بگیرید، ابتدا از صحت تصمیم خود اطمینان حاصل کرده و سپس مراحل گفته شده در بالا را پیش بگیرید.

آموزش حذف اکانت سروش

برای حذف حساب کاربری پیام رسان سروش :

گام اول – وارد پیام رسان سروش شده و بر روی آیکون تنظیمات (در قسمت پایین سمت راست برنامه) تاچ کنید.

گام دوم – در صفحه باز شده «حریم خصوصی» را لمس کنید.

گام سوم – در این صفحه در پیام رسان سروش ، در قسمت بالا سمت راست آیکونی به شکل سه نقطه روی هم وجود دارد که باید بر روی آن کلیک کنید.

گام چهارم – قسمتی ظاهر می شود که بر روی آن «پاک کردن حساب» نوشته شده است ، آن را لمس کنید.

گام پنجم – روی دکمه با عنوان «غیرفعال‌سازی حساب» کلیک کنید.

گام آخر – در پایان پس از مطمئن شدن از تصمیم خود گزینه غیرفعال‌سازی حساب را انتخاب کنید.

حذف اکانت سروش شما با موفقیت به اتمام رسیده و اکنون امکان دسترسی خود و افراد دیگر به حساب کاربری بسته خواهد شد. با حذف اکانت، دیگر امکان دسترسی به چت‌ها و مخاطبین حساب کاربری امکان پذیر نخواهد بود.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 16 =