ترفندفناوری

آموزش دیلیت اکانت برنامه شاد به صورت کامل و دائمی

نحوه حذف اکانت پیام رسان شاد آموزش پرورش و بررسی مشکلات احتمالی shad

دیلیت اکانت برنامه شاد یا حذف اکانت شبکه شاد – پس از شیوع ویروس کرونا و در پی آن تعطیلی تمامی مدارس کشور، آموزش و پرورش برای جلوگیری از عقب افتادگی تحصیلی اپلیکیشن شاد را برای دانش آموزان فراهم کرد.

اکنون که در فصل تعطیلات و پایان سال تحصیلی می باشیم اکثر دانش آموزان به دنبال دیلیت اکانت برنامه شاد می باشند اما شما نباید این کار را انجام دهید زیرا آموزش از راه دور دانش آموزان در تابستان و سال تحصیلی 99-1400 ادامه دارد. گروه پیام رسان شد را ترک نکنید.

مطلب پیشنهادی : راهنمای استفاده از برنامه شاد برای دانش آموزان مدیران و معلمان

دیلیت اکانت برنامه شاد از موبایل و کامپیوتر

حذف اکانت شبکه شاد

در ادامه با بخش ترفند ماگرتا جهت بررسی راه های حذف حساب کاربری و مشکلات احتمالی همراه باشید.

حذف اکانت پیام رسان شاد چگونه است؟

اگر اکانت پیام رسان شاد را حذف کنیم ، آیا می توان دوباره آن را نصب کنید؟

جواب سوال اول در ابتدای مطلب داده شد و جواب سوال دوم نیز خیر می باشد زیرا حذف پیام رسان شاد به معنی حذف دانش آموز از لیست وزارتخانه آموزش و پرورش است.

اما اگر برنامه به صورت کاملا خود به خود حذف شده است یا اینکه به دلیل مشکلات برنامه از گروه حذف شده اید یا برای استفاده از پیام رسان شاد با مشکل روبرو شده اید از طریق راه ارتباطی زیر از 8 صبح تا 12 شب با پشتیبان های برنامه در ارتباط باشید.

📞 تماس از طریق تلفن ثابت : 9099071611

☎ تماس از تلفن ثابت تهران : 9092301612

حذف اکانت پیام رسان شاد

همانطور که در زمان انتشار نسخه های اولیه برنامه گفته شده بود، پیام رسان دانش آموزی شاد شباهت بسیار زیادی به روبیکا دارد از این رو متاسفانه در اپلیکیشن شاد هم نمی توانید دیلیت اکانت کنید و تنها میتوانید از حساب کاربری خود خروج کنید.

به این ۲ نکته توجه زیادی داشته باشید:

حذف پیام رسان شاد به معنی حذف دانش آموز از لیست وزارتخانه آموزش و پرورش است.

بعد از حذف برنامه شاد شما دیگر امکان نصب مجدد آن را نخواهید داشت. پس لذا اگر هنوز دانش آموز می باشید و ملزم به استفاده از این برنامه هستید، فعلا این اپلیکیشن را در موبایل خود حفظ کنید.

✅ اگر دیگر نیازی به این برنامه ندارید برای دیلیت اکانت برنامه شاد به پست آموزش دیلیت اکانت روبیکا جدید مراجعه کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *