ترفندفناوری

آموزش دیلیت اکانت روبیکا جدید برای همیشه و دائمی

چگونه اکانت روبیکا را حذف کنیم؟ دیلیت اکانت روبیکا چگونه است و چطور حسابمان را برای همیشه ببندیم؟

دیلیت اکانت روبیکا : اپلیکیشن روبیکا با شعار توسعه کسب و کار هوشمند، یکی از معروف ترین برنامه های ایرانی می باشد که با توجه به این که اطلاع رسانی ها و سایر فعالیت های تلویزیونی در این اپ قابل نمایش می باشد در مدت زمان کوتاهی توانسته کاربران زیادی را جذب کند.

در روبیکا برای جذب و حمایت کاربران علاوه بر ارائه اینترنت رایگان برای اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، محتوا و خدمات متنوعی مانند خرید بلیط هواپیما، خدمات بیمه و … در اختیار شما قرار می گیرد.

به طور کلی می شود گفت روبیکا برنامه بسیار کامل و جامعی می باشد اما اگر به هر دلیلی قصد حذف اکانت روبیکا خود را دارید، در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

نحوه دیلیت اکانت روبیکا و حذف دائمی پروفایل

با توجه به این که اپلیکیشن روبیکا یک برنامه تازه کار و در حال پیشرفت میباشد، هنوز گزینه دیلیت اکانت را ندارد و تنها راهکاری که در حال حاضر از آن می توانید استفاده کنید استفاده از گزینه خروج از حساب کاربری می باشد.

به این صورت مخاطبین شما با مشاهده آخرین زمان آنلاین بودن شما متوجه میشوند که شما دیگر از این برنامه استفاده نمی کنید.

دیلیت اکانت روبیکا
دیلیت اکانت روبیکا

برای خروج از حساب کاربری روبیکا :

قدم اول : وارد برنامه روبیکا شوید و در نوار پایین برنامه بر روی تنظیمات کلیک کنید.

قدم دوم : در صفحه جدید باز شده بر روی آیکون سه نقطه در بالا سمت چپ کلیک کنید.

حذف حساب کاربری روبیکا / rubika-delete-account
حذف حساب کاربری روبیکا

قدم سوم : در پنجره کوچک باز شده کلمه خروج را لمس کنید تا از حساب کاربری خود خارج شوید.

دیلیت اکانت دائمی روبیکا / rubika-delete-account
دیلیت اکانت دائمی روبیکا

✅ در نهایت باید وارد لیست برنامه های گوشی شده، روبیکا را انتخاب و Uninstall کنید.

چگونه روبیکا را از گوشی حذف کنیم؟

مراحل حذف اپلیکیشن در هر گوشی متفاوت می باشد اما به طور کلی شما برای حذف یک برنامه ابتدا باید وارد قسمت Settings موبایل خود شود سپس باید به دنبال گزینه Applications باشید، وقتی این گزینه را پیدا کردید بر رویش کلیک کنید و در صفحه جدید باز شده برنامه روبیکا را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب برنامه روبیکا در صفحه جدید باز شده بر روی Uninstall کلیک کنید.

بسیاری از کاربران تصور می کنند که با انجام مراحل بالا و خروج از حساب روبیکا دیگر برای همیشه و دائمی اکانت روبیکا خود را حذف کرده اند ولی این تصور اشتباه می باشد.

با این کار فقط شما از حساب کاربری خود خارج می‌شوید اما همچنان شما عضو Rubika هستید و در تمامی گروه‌هایی که قبلا حضور داشته‌اید همچنان عضو خواهید بود و در واقع نام شما هنوز در این اپلیکیشن می باشد. پس باید منتظر ماند تا قابلیت حذف کانت به این برنامه اضافه شود.

با ورود مجدد شما به حساب کاربری تان تمام اطلاعاتی که در گذشته داشتید نیز باز می گردند. البته اگر به مدت زیادی آنلاین نشوید دوستانتان با تاریخ آخرین بازدید شما متوجه نبودن‌تان می شوند.

💡 علت حذف و دیلیت اکانت روبیکا از سمت شما چیست؟ از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.