ترفندفناوری

آموزش حذف فالوور اینستاگرام بدون بلاک کردن با قابلیت جدید

چگونه در اینستا فالوور follower را بدون بلاک کردن حذف یا دیلیت کنیم؟

آموزش حذف فالوور اینستاگرام :‌ با بروزرسانی جدید اینستاگرام قابلیت حذف فالوور بدون نیاز به بلاک کردن به این شبکه اجتماعی اضافه شده است. برای آموزش این قابلیت جدید در ادامه در بخش ترفند ماگرتا با نحوه حذف فالوور اینستاگرام بدون بلاک کردن همراه باشید.

حذف فالوور اینستاگرام بدون بلاک کردن

در گذشته با بلاک کردن شخص مورد نظر دیگر آن شخص نمی توانست از صفحه شما در اینستاگرام دیدن کند اما با این قابلیت جدید شخص مورد نظر پس از حذف شدن می تواند به بازهم به صفحه شما دسترسی داشته باشد.

در جدیدترین آپدیت اینستاگرام قابلیت حذف فالوور اینستاگرام بدون نیاز به بلاک کردن را ارائه شده است از این رو نیاز است که قبل از مشاهده این آموزش اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

✅ پس از بروزرسانی برای حذف یک فالوور مراحل زیر را قدم به قدم اجرا کنید :‌

مرحله اول :‌ اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و به صفحه پروفایل شخصی خودتان بروید. (لمس آیکون آدمک موجود در بخش زیرین)

حذف فالوور اینستا
حذف فالوور اینستا

مرحله دوم :‌ بر روی Followers کلیک کرده تا وارد صفحه دنبال کنندگانتان شوید و سپس به دنبال نام شخصی که می خواهید آن را حذف کنید باشید.

مرحله سوم :‌ برای حذف فالوور بدون اینکه شخص مورد نظر بلاک شود در صورت وجود دکمه Remove بر روی آن ضربه بزنید در غیر اینصورت باید بر روی آیکون سه نقطه در کنار نام فالوور مورد نظرتان ضربه زده و Remove را لمس کنید. سپس مشاهده خواهید کرد که دیگر در این لیست نام شخص مورد نظر نمی باشد.

قابلیت حذف فالوور اینستاگرام
قابلیت حذف فالوور اینستاگرام

💡 بدین صورت دیگر نیازی نیست که به منظور حذف یک فالوور نسبت به بلاک کردن وی اقدام کنید. در صورت وجود هرگونه سوال از طریق بخش نظرات با ما در تماس باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =