ترفندفناوری

چرا اکسپلور اینستاگرام طبیعت شده ☑️ نحوه رفع اختلال خارجی شدن

تنظیمات اکسپلور اینستاگرام برای رفع مشکل نمایش عکس ها و فیلم های طبیعت در اکسپلور

چرا اکسپلور اینستا عوض شده است؟ در جدیدترین بروزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام الگوریتم های این شبکه اجتماعی دچار اختلال‌هایی شده است و دیگر در قسمت اکسپلور پست های متناسب با علایق شما نشان داده نمی شود و برای همه کاربران تصاویر طبیعت نمایش داده می شود.

برای حل مشکل خارجی شدن و طبیعت اکسپلور اینستاگرام و رفع اختلال آن به صورت کامل در ادامه این آموزش از بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

چرا اکسپلور اینستا طبیعت شده

چگونه اکسپلور اینستاگرام را تغییر دهیم؟

برای بازگشت تنظیمات اکسپلور به حالت قبل کافیست وارد بخش اکسپلور شده و چندین بار پشت سره هم صفحه را از بالا به پایین بکشید تا رفرش شود. سپس مشاهده خواهید کرد که مثل سابق عکس ها و فیلم های متناسب با علایق شما نمایش داده می شود.

اگر چندین بار این کار را انجام دادید و اختلال آن برطرف نشد یک برنامه تغییر IP را روی گوشی خود نصب کنید و سرور آن را روی آمریکا و یا کشورهای اروپایی قرار دهید سپس مجددا همین کار را تکرار کنید.

همچنین بخوانید:
چگونه در استوری ساعت بزنیم
سوال های جالب برای استوری اینستاگرام

توجه داشته باشید که این مشکل موقتی است و اگر شما کاری هم انجام دهید خود به خود برطرف می شود پس لازم نیست نگران باشید. همچنین اگر مشکل دیگری با برنامه اینستاگرامتان دارید حتما آن را از ما بپرسید.

☑️ آیا شما هم موفق شدید اختلال اکسپلور خود را برطرف کنید و تنظیمات آن را تغییر دهید؟ اگر سوالی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.