ترفندفناوری

آموزش گذاشتن چند تصویر در استوری واتساپ whatsapp status

استوری واتساپ ، استاتوس چندگانه واتساپ ، استاتوس واتس اپ

گذاشتن چند تصویر در استوری واتساپ ، همانند اینستاگرام و اسنپ چت ، واتساپ هم بلاخره در آپدیت به نسخه ی 2.17.79 قابلیت استوری یا استاتوس Status را به برنامه اش اضافه کرده است. در این نسخه شما می توانید چند تصویر را به صورت همزمان در استوری های جداگانه منتشر کنید باید. برای آموزش ترفند گذاشتن چند تصویر در استوری واتساپ در ادامه با بخش فناوری ماگرتا همراه باشید.


استاتوس شما به طور خودکار بعد از 24 ساعت پاک خواهد شد اما اگر به هر دلیلی تمایل به حذف آن دارید ، همانند تصویر ابتدا به سربرگ استاتوس Status رفته و بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید. سپس با فشردن بر روی استوری مورد نظر آن را حذف و دلیت کنید.

نحوه پاک کردن استاتوس واتساپ

کنترل استاتوس خصوصی واتس اپ

واتساپ این امکان را به شما می دهد که بتوانید خودتان انتخاب کنید که چه کسانی بتوانند استوری شما را ببینند و به طور خلاصه می توانید آن را شخصی سازی کنید.

کنترل استاتوس خصوصی واتس اپ
کنترل استاتوس خصوصی واتس اپ

همانند تصویر فوق برای کنترل استاتوس خود به سربرگ Status بروید سپس بر روی آیکون سه نقطه در سمت راست کلیک کنید و Status Privacy را لمس کنید. در این مرحله شما می توانید انتخاب کنید که چه کسانی بتوانند استوری شما را مشاهده کنند.

مشاهده استاتوس واتساپ

برای مشاهده استاتوس خود ابتدا به سربرگ Status یا وضعیت بروید. در اینجا در قسمت پایین با تپ کردن بر روی آیکن چشم ، لیست افرادی که استاتوس شما را مشاهده کرده اند را می توانید ببینید.  در سربرگ وضعیت شما در سمت چپ سه نقطه وجود دارد روی آن تپ کنید تا لیست افرادی که وضعیت شما را مشاهده کرده اند را ببینید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =