فناوری

دانلود اپلیکیشن مسابقه ایران شبکه یک برای شرکت در آزمون ها

دانلود اپلیکیشن ایران و دانلود برنامه مسابقه ایران شبکه ۱ سیما

دانلود اپلیکیشن مسابقه ایران و شرکت در مسابقه تلویزیونی شبکه یک صدا و سیما : تنها راه دسترسی به مسابقه تلویزیونی ایران که هر هفته چهارشنبه و پنجشنبه پخش می شود، نصب و شرکت در آزمون های این اپلیکیشن می باشد از این رو می توانید در ادامه در بخش اندروید ماگرتا آن را دریافت کنید.

دانلود اپلیکیشن و برنامه مسابقه ایران شبکه ۱

شبکه یک

💡 همه سوال ها و پاسخ‌ ها در این برنامه موجود می باشد و شما برای نصب برنامه، کار با آن و در نهایت حضور در استودیوی مسابقه ایران لازم نیست هیچ هزینه ای پرداخت کنید.راه ورود به مسابقه و قوانین آن

برای شرکت در مسابقه، پس از نصب برنامه و ورود به آن باید یک گروه پنج نفره را تشکیل دهید سپس یک نفر را به عنوان سرگروه انتخاب می کنید و در نهایت بعد از اعلام آمادگی گروه، تمامی اعضا می‌توانند وارد قسمت «آزمون» مسابقه شده و در آزمون چهار گزینه ای شرکت کنند.

💡 در مرحله اول مسابقه حدود پنج هزار سوال ارائه می‌شود. ملاک ورود به مسابقه تلویزیونی، مجموع امتیازات آزمون است، پس سعی کنید هر چه بیشتر امتیاز کسب کنید.

تمامی سوالات این اپلیکیشن با موضوعاتی چون فرهنگ، هنر، تاریخ، جغرافیا، ورزش، گردشگری، ادبیات، مشاهیر، سینما و تلویزیون و به طور کلی در مورد کشورمان ایران طراحی شده است.

خوب است بدانید که پاسخ تمامی سوالات در این اپلیکیشن وجود دارد و علاقه‌مندان به مانند یک امتحان می‌بایست سوالات را مطالعه و سپس در مسابقه شرکت کنند.ایجاد گروه و شرکت در آزمون محدودیتی ندارد پس اگر گروهی نتوانند امتیازات لازم را کسب کنند می‌توانند در هفته‌های بعد دوباره به مطالعه بپردازند و آزمون دهند تا امتیاز گروه را بالا ببرند و در مسابقه حضور داشته باشند.

💡 مطلب مشابه :‌ دانلود اپلیکیشن مسابقه برخط شو شبکه پنج و شهر بازی

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.