فناوری

دانلود اپلیکیشن مسابقه ایران شبکه یک ؛ فصل جدید

دانلود اپلیکیشن مسابقه ایران شبکه یک و دسترسی به سوالات مسابقه به صورت رایگان

دانلود رایگان اپلیکیشن مسابقه ایران برای ایفون و اندروید؛ شرکت کننده گرامی جهت شرکت در برنامه مسابقه ایران شبکه ۱ و آگاهی از سوالات مسابقه و قوانین آن شما حتما باید نرم افزار زیر را نصب کرده و مشخصات خود را در آن ثبت کنید، بدین منظور در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی:‌ دانلود اپلیکیشن مسابقه سیم آخر شبکه سه

دانلود اپلیکیشن تلویزیونی مسابقه ایرانی شبکه یک
دانلود اپلیکیشن تلویزیونی مسابقه ایرانی شبکه یک

دانلود اپلیکیشن مسابقه ایران به صورت رایگان

شرکت کننده عزیز برای نصب این برنامه بر روی موبایلتان نسخه اندروید شما باید ۴.۰ و بالاتر باشد و برای کار با برنامه و حضور در استودیوی مسابقه ایران لازم نیست هیچ هزینه ای پرداخت کنید. بعد از اینکه برنامه را نصب کردید با ادامه این مقاله همراه باشید تا با نحوه کار کردن با آن و شرکت در مسابقه آشنا شوید.

⚠️ تنها راه ورود به برنامه فقط همین اپلیکیشن می باشد.

نحوه ثبت نام در اپلیکیشن و شرایط مسابقه ایران

این اپلیکیشن تنها راه ورود به فصل جدید مسابقه ایران است. برای این کار لازم است که ابتدا یک گروه چهار نفره تشکیل دهید و یا اینکه یکی از دوستانتان، شما را به گروه خود دعوت کند. شما می توانید از بخش مطالعه، با سوالات مسابقه آشنا شوید. سپس هر زمان که خود و همگروهی هایتان احساس کردید به آمادگی لازم رسیده اید، در یکی از آزمون های هفتگی شرکت کنید. بدین صورت که هر فرد به سوالات مطرح شده در طول هفته پاسخ می دهد و در نهایت اگر مجموع امتیاز گروه شما بیشتر از دیگر گروه ها بود، به مسابقه دعوت خواهید شد. تمامی اعضا می توانند وارد قسمت «آزمون» مسابقه شده و در آزمون چهار گزینه ای شرکت کنند.

قدم اول – پس از ورود به برنامه، جهت احراز هویت شماره موبایل خود را وارد کنید و بر روی «دریافت کد فعال سازی» کلیک کنید.

اپلیکیشن شرکت در مسابقه ایران شبکه یک
اپلیکیشن شرکت در مسابقه ایران شبکه یک

قدم دوم – در یک دقیقه آینده یک کد چهار رقمی برای شما پیامک می شود، آن را در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی «ورود» کلیک کنید.

برنامه مسابقه ایران TV1
برنامه مسابقه ایران TV1

قدم سوم – هم اکنون وارد صفحه خوش آمد شده اید، متن نوشته در این صفحه را به صورت کامل بخوانید و سپس بر روی «ورود» کلیک کنید.

اپلیکیشن سوالات مسابقه تلویزیونی ایران
اپلیکیشن سوالات مسابقه تلویزیونی ایران

قدم چهارم – هم اکنون وارد مهم ترین بخش برنامه شده اید، در این قسمت اطلاعات فردی خود مثل نام، سن و … را به صورت کامل صحیح و دقیق وارد کنید سپس بر روی «ثبت مشخصات» کلیک کنید. اگر اطلاعات را غلط وارد کنید به مسابقه دعوت نمی شوید.

نرم افزار ثبت نام و شرکت در مسابقه ایران
نرم افزار ثبت نام و شرکت در مسابقه ایران

قدم پنجم – اگر از اطلاعات وارد شده اطمینان دارید و آن ها را به صورت صحیح وارد کرده اید بر روی «بله» کلیک کنید.

برنامه سوال ها و ایجاد آزمون و گروه مسابقه ایران
برنامه سوال ها و ایجاد آزمون و گروه مسابقه ایران

قدم ششم – تمام! هم اکنون شما باید منتظر دعوتنامه از سوی دوستانتان باشید تا گروه خود را تشکیل دهید.

برنامه شرکت در مسابقه ایران شبکه یکم
برنامه شرکت در مسابقه ایران شبکه یکم

حتما صفحه مسابقه ایران را در اینستاگرام فالو داشته باشید زیرا در آنجا زمان هایی اطلاع داده می شود که در آن باید وارد بخش آزمون شوید و به تعدادی از سوالاتی که برای شما در نظر گرفته شده است پاسخ دهید. توجه داشته باشید که تمامی اعضای هر گروه باید در آزمون شرکت کنند زیرا مجموع امتیازات اعضای هر گروه برای شرکت در مسابقه تلویزیونی در نظر گرفته می شود. ایجاد گروه و شرکت در آزمون محدودیتی ندارد بنابراین اگر گروهی نتوانند امتیاز لازم را کسب کنند می توانند با مطالعه و شرکت در آزمون در هفته های بعد مجدداً نمره گروه را افزایش داده و در مسابقه شرکت کنند.

اپلیکیشن سوالات مسابقه ایران

تمامی سوالات مسابقه در این اپلیکیشن وجود دارد و علاقه مندان می بایست مثل یک امتحان سوالات را مطالعه و سپس در مسابقه شرکت کنند. تمامی سوالات این اپلیکیشن با موضوعاتی چون فرهنگ، هنر، تاریخ، جغرافیا، ورزش، گردشگری، ادبیات، مشاهیر، سینما و تلویزیون و به طور کلی در مورد کشورمان ایران طراحی شده است.

همچنین بخوانید :‌ دانلود اپلیکیشن مسابقه برخط شو شبکه پنج و شهر بازی

✅ در این مقاله درمورد دانلود اپلیکیشن مسابقه ایران شبکه یک و نحوه شرکت در مسابقه و سوالات آن صحبت کردیم، اگر سوالی دارید آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ بدهند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.