فناوری

دانلود اپلیکیشن مسابقه سیم آخر شبکه سه + آموزش ثبت نام و شرایط

دانلود برنامه مسابقه سیم آخر Bomb TV3 و شرایط ثبت نام ، برنامه سیم آخر اندروید و iOS

دانلود اپلیکیشن مسابقه سیم آخر TV3 یک چالش فوق العاده اطلاعات عمومی است که در آن تیم برنده باید با پاسخ های صحیحی که می دهد بمب های هر مرحله را خنثی کند و برنده جوایز مسابقه شود، در ادامه با بخش فناوری ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : نصب اپلیکیشن مسابقه ایران شبکه یک

برنامه ثبت در نام در مسابقه سیم آخر شبکه سه صدا و سیما

دانلود اپلیکیشن سیم آخر شبکه ۳

مسابقه تلویزیونی سیم آخر پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ده و نیم شب از شبکه سه توسط رضا رشید پور پخش می شود، شما برای شرکت و ثبت در این برنامه باید ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس در صفحه جدید باز شده بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.نحوه شرکت در مسابقه سیم آخر در تلوبیون : برای شرکت در مسابقه به صورت غیر حضوری، ابتدا با کلیک بر روی دکمه زیر اپلیکیشن تلوبیون را دانلود کنید و سپس با مراجعه به این اپلیکیشن بمب ها را خنثی کرده و امتیاز جمع آوری کنید، توجه داشته باشید که سوالات زودتر از شرکت کننده در این برنامه نمایش داده می شود.

در این برنامه رضا رشید پور را در فضایی جدید و با اجرایی متفاوت خواهیم دید که تجربه جدید برای او و شرکت کنندگان می باشد. در این مسابقه هر ۱,۰۰۰ امتیاز معادل ۶۰۰ هزار تومان و حداگثر جایزه معادل ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.

نحوه ثبت نام و شرایط مسابقه سیم آخر

افرادی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را به دست بیاورند وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه بمب می شوند و شرکت کننده هایی که موفق شوند مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت برنده شوند برای حضور در مسابقه اصلی باید به همراه دو خود دو فرد دیگر را نیز معرفی کنند.

شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه بمب، باید بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند. برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.جایزه بر اساس مجموع امتیازهای کسب شده در همه مراحل به سرپرست تیم اهدا می شود.

مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود.مدت زمان استفاده از جایزه، یک سال پس از صدور نامه معرفی است و بعد از گذشت این زمان، جایزه مسترد می شود.

✅ در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با اپلیکیشن مسابقه سیم آخر می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.