ترفندفناوری

چرا در برنامه شاد عکس ارسال نمی شود؟ راهنمای حل مشکل

چرا تو شاد عکس ارسال نمیشه؟ دلیل و علت لود نشدن تصاویر و راهنمای حل مشکل فرستادن فایل در SHAD

چرا تو شاد عکس ارسال نمیشه؟ ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که نتوانید تصاویر درسی خود را برای معلم خود ارسال کنید، برای حل این مشکل و ارسال عکس در اپلیکیشن شاد در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : راهنمای استفاده از برنامه شاد

چرا در برنامه شاد عکس ارسال نمی شود؟

حل مشکل ارسال نشدن عکس در شاد

در روزهای اخیر شاهده برخی مشکلات مانند ارسال نشدن عکس ها در اپلیکیشن شاد بوده ایم، این مشکل ممکن است به خاطر پر ترافیک بودن سرور شاد باشد، در اینگونه مواقع باید در زمان دیگری از برنامه استفاده کنید.بنا بر اخبار های شنیده شده در نسخه جدید اپلیکیشن شاد ۳ قرار است از سرورهای جدید و هارد های پر سرعت تری استفاده شود تا شما دانش آموزان از با راحتی بیشتری بتوانید از برنامه استفاده نمایید.

✅ برای رفع مشکل خطای ارسال عکس موارد زیر را یکی یکی امتحان کنید :

۱- بررسی که در زمان کندی شبکه شاد قصد ارسال فایل دارید یا خیر.

۲- در نظر داشته باشید که حداکثر حجم فایل ارسالی باید زیر ۱۰۰ مگابایت باشد.

۳- اپلیکیشن شاد را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.۴- در هنگام استفاده از اپلیکیشن شاد و ارسال تصاویر مطمئن باشید که نرم افزارهای تغییر IP موبایل شما خاموش است.

۵- اینترنت موبایل خود را بررسی کنید که آیا وصل است یا دچار اختلال شده است.

۶- فضای ذخیره سازی موبایل خود را چک کنید و مطمئن باشید که فضای خالی کافی داشته باشید.

۷- یک بار موبایل خود را خاموش روشن کنید.

در نهایت اگر تمام موارد فوق را تست کردید و جوابی دریافت نکردید، می توانید از نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد به آدرس web.shad.ir استفاده نمایید.✅ اگر شما نیز پیشنهادی درباره سوال چرا در برنامه شاد عکس ارسال نمی شود دارید، می توانید از طریق بخش نظرات آن را با ما به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.