چهره هافرهنگ و هنر
موضوعات داغ

۱۰ خواننده ایرانی که بیشترین فالوور اینستاگرام را دارند

پرطرفدارترین خوانندگان ایرانی در اینستاگرام چقدر فالوور دارند؟

بسیاری از افراد به دنبال پرطرفدار خواننده ایرانی در اینستاگرام هستند. در این نوشتار به معرفی خواننده های ایرانی با بیشترین فالوور در اینستاگرام می پردازیم.

لازم به ذکر است؛ این لیست خواننده هایی است که هواداران میلیونی دارد و خواننده های معروف و خوبی که در این لیست جای نگرفته اند؛ نتوانسته اند در اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را به بالای 1 میلیون برسانند.

در این نوشته صفحه اینستاگرام خواننده های ایرانی با بیشترین فالوور را مورد بررسی قرار داده ایم.

همانطور که میدانید، داشتن بیشترین فالوور در اینستاگرام به معنای عملکرد خوب یک خواننده نیست. در ادامه لیستی از 10 خواننده که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند برای شما آماده کرده ایم، با چهره های ماگرتا همراه باشید.

لیست خوانندگان ایرانی با بیشترین فالوور اینستاگرام

۱۰. امیر مقاره

امیر مقاره یکی از دو ستاره ای است که مکمل همند و ماکان بند را می سازند. امیر در مقابل رهام کمی بیشتر در ارتباط مستقیم با هوادارانش قرار دارد و همین باعث شده در تعداد فالوور کمی جلوتر از رهام باشد.

این خواننده با اشتراک گذاشتن 67 پست در مدت زمانی کوتاهی که از تولد ماکان بند گذشته و تعداد فالوور 1 میلیون نفری توانسته در لیست 10 خواننده برتر جای بگیرد و نامش در کنار بهترین ها بدرخشد.

امیر مقاره
امیر مقاره

۹. بنیامین بهادری

یکی از خواننده های دهه هشتادی که با آهنگ دنیا دیگه مثل تو نداره و سبک و سیاق مختص به خودش در خوانندگی حسابی درخشیده و محبوب است، بنیامین بهادری است.

بنیامین در طول این سال ها با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرده؛ از ماجرای زندگی شخصی اش گرفته تا افت و خیز آهنگ هایش. اما نکته ای که غیرقابل انکار است، محبوبیت او در خوانندگی است. این خواننده تا به امروز با به اشتراک گذاشتن 680 پست با تعداد فالوور 1 میلیون و سیصد هزار نفری در رتبه نهم لیست ما قرار دارد.

بنیامین بهادری
بنیامین بهادری

۸. همایون شجریان

همایون شجریان جزو خواننده هایی است که سبک و سیاقی سنتی دارد اما در لیست 10 نفره اینستاگرامی ما قرار دارد. پسر خلف محمدرضا شجریان در حفظ سبک و سیاق پدر خط مشی خود را حفظ کرده و توانسته در این روزها که سبک های متفاوتی در رقابتند؛

با سبک سنتی بدرخشد و یکه تازی کند. این خواننده با 77 پست اشتراکی و تعداد فالوور 1 میلیون و 400 هزارتایی در رتبه هشتم خواننده های ایرانی محبوب اینستاگرامی چشم نوازی می کند.

همایون شجریان
همایون شجریان

۷. بهنام بانی

بهنام بانی طی یکی دو سال گذشته با آهنگسازی حامد برادران وارد میدان شد و پایش را بر استیج موسیقی محکم کوبید. اینکه می گوییم محکم کوبید، صرفا به دلیل محبوبیت او نیست!

بلکه او با پرش های مختص به خودش هم حسابی معروف شده است. البته اگر محبوبیت سیبیل های او را فاکتور بگیریم! بانی با 165 پستی که به اشتراک گذاشته و تعداد یک میلیون و 500 هزارتایی در رتبه هفتم لیست ماست.

بهنام بانی
بهنام بانی

۶. رضا صادقی

عمو رضای دوست داشتنی موسیقی پاپ که به مشکی پوش معروف است، در طول سالیان سال عمو رضای دوست داشتنی باقی مانده و کمتر کسی پیدا می شود که او را دوست نداشته باشد.

رضا صادقی به اشتراک گذاشتن 2202 پست و تعداد فالوور 1میلیون و 600 هزارتایی در رتبه ششم لیست خواننده های ایرانی با بیشترین فالوور در اینستاگرام می درخشد.

رضا صادقی
رضا صادقی

۵. مسیح و فرزاد فرزین

در ادامه این لیست نام مسیح میدرخشد که با آهنگ هایی که با آرش میخواند حسابی درخشیده است. آرش با 362 پستی که به اشتراک گذاشته توانسته همراه با فرزاد فرزین با فالوور یک میلیون و 800 هزارتایی در رتبه پنجم لیست بدرخشد.

مسیح ای پی
مسیح ای پی

فرزاد فرزین از آن دست خواننده هایی است که زمانی که در دهه 80 وارد مارکت موسیقی شد، با حرکات دست و بدنش حسابی معروف شد. در ادامه ادراک درست او از موسیقی و سلیقه مخاطب؛

مسیرش را ساخت و امروز که بیش از یک دهه از عمر فعالیت خوانندگی اش می گذرد، همچنان محبوب است. فرزین با 733 پست و تعداد فالوور 1 میلیون و 800 هزارتایی در رتبه پنجم لیست ما جای می گیرد.

فرزاد فرزین
فرزاد فرزین

۳. محسن یگانه

زمانی که آهنگ مشترک محسن یگانه و محسن چاووشی در دهه هشتاد با نام «نشکن دلمو» پخش شد؛ خیلی ها به آینده یگانه امیدوار بودند. امروز محسن یگانه با آهنگسازی، ترانه سرایی و صد البته خوانندگی حسابی محبوب است و امیدها را ناامید نکرده است.

یگانه با 777 پست و تعداد فالوور 1 میلیون و 900 هزارتایی در اینستاگرام جزو 5 خواننده ایرانی است که می درخشد.

محسن یگانه
محسن یگانه

۳. سیروان خسروی و محسن چاوشی

سیروان خسروی هم که نیاز به معرفی ندارد. آهنگساز برجسته ای که با صدای خوبش حسابی می درخشد و پرطرفدار است. خسروی تا به امروز 865 پست با فالوورهای خود به اشتراک گذاشته است.

این در حالی است که چاوشی با 67 پست در تعداد پست اشتراکی از سیروان عقب مانده است. اما تعداد فالوورهای این دو خواننده در عدد دو میلیونی می درخشد.

سیروان خسروی
سیروان خسروی

محسن چاوشی! همین اسم کافیست تا صدها توضیح در ذهن ما نقش ببندد. چاوشی چه زمانی که غیر مجاز به سه شنبه ها نفرین می فرستاد و چه زمانی که علی سنتوری را خواند، محبوب بود و همچنان محبوب مانده است.

محسن چاوشی
محسن چاوشی

اختلاف کوچک هزارتایی میان فالوورهای این دو خواننده به چشم می خورد که اگر این اختلاف کوچک را فاکتور بگیریم؛ هر دو خواننده در رتبه سوم دوش به دوش هم قرار می گیرند.

۲. محسن ابراهیم زاده، احسان خواجه امیری و آرش

پسر ایرج؛ به تمام معنا مصداق این جمله است: پسر کو ندارد نشان از پدر!

احسان خواجه امیری در طول سال ها فعالیت در عرصه موسیقی پاپ ایرانی نشان داده که محبوبیتش را بیشتر از اینکه وام دار نام پدر باشد؛ بدهکار تلاش خود است. این خواننده با 682 پست و تعداد فالوور 2 میلیون 200 هزارتایی در رتبه دوم لیست ما قرار می گیرد.

در کنار احسان خواجه امیری دو ستاره جوان قرار می گیرند که شاید نام هایشان برایتان جالب باشد.

  محسن ابراهیم زاده و آرش در این لیست در کنار قدیمی های موسیقی قرار گرفته اند. این دو جوان طی سال های اخیر وارد مارکت موسیقی ایرانی شده اند اما در این مدت زمان کوتاه توانسته اند به جایگاه قابل قبولی برسند.

محسن ابراهیم زاده
محسن ابراهیم زاده

آرش با 21 پست و تعداد فالوور 2 میلیون و 300 هزارتایی، هزار نفر بیشتر از خواجه امیری فالوور دارد و محسن ابراهیم زاده با 159 پست و فالوور دو میلیون و 100 هزارتایی نیز در این لیست می درخشند.

آرش ای پی
آرش ای پی

اگر از این اختلاف کوچک چشم پوشی کنیم رتبه دوم به هر سه خواننده تعلق می گیرد.

۱. بابک جهانبخش

بابک جهانبخش در دهه هشتاد با آلبوم چی شده وارد مارکت موسیقی شد. انتخاب درست؛ سبک مختص به خودش و رفتار حرفه ای او باعث شد در طول سال ها مرد با احساس لقب بگیرد و بدرخشد.

بابک جهانبخش
بابک جهانبخش

این روزها جهانبخش با 3 میلیون فالوور و تعداد پست های 1404 تایی در رتبه نخست خواننده های اینستاگرامی ایستاده است. جهانبخش به علت ارتباط مداومی که با هوادارانش به واسطه این صفحه دارد، نشان داده در کنار اینکه مردمی است؛ نحوه استفاده درست از شبکه های مجازی را نیز بلد است.

خواننده محبوب دنیای اینستاگرام هوادارانش را خانواده خودش می داند و این را بارها اعلام کرده است. بابک جهانبخش بیشترین فالوور را در میان خواننده های ایرانی در اینستاگرام دارد. باید دید در آینده خواننده ای موفق به شکست رکورد جهانبخش می شود یا خیر.

 باید منتظر ماند و دید در طول سال ها و ماه ها این لیست چه تغییراتی خواهد کرد. آیا کسی از این لیست خواهد توانست رکورد بابک جهانبخش را بزند؟ یا کسی که فکرش را هم نمی کنیم از گرد راه خواهد رسید و پرچم دار بیشترین فالوور اینستاگرام می شود.شما طرفدار کدام خواننده هستید ؟ برایمان در قسمت دیدگاه بنویسید .

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =