سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر

اولین جزئیات رسمی از سریال « عاشقانه ۲ » [فصل دوم عاشقانه ها]

مدتی پیش محمدرضا گلزار در اینستاگرام به صورتی تقریبا رسمی ساخته شدن فصل دوم سریال «عاشقانه» را تایید کرد.

اولین جزییات فصل دوم سریال «عاشقانه» درباره تیم بازیگران و زمان ساخت آن منتشر شدند.
مدتی پیش محمدرضا گلزار در اینستاگرام به صورتی تقریبا رسمی ساخته شدن فصل دوم سریال «عاشقانه» را تایید کرد. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ به تازگی، هومن کبیری، تهیه‌کننده این سریال ضمن تایید «عاشقانه ۲» جزییاتی از فصل دوم را نیز منتشر کرده است. با نقد فیلم و سریال ماگرتا همراه باشید.

هومن کبیری درباره روند تولید سریال گفت:

با توجه به دریافت موافقت اصولی وزارت ارشاد اکنون در حال انجام هماهنگی‌ها برای پیش بردن ساخت سریال هستیم.

وی در ادامه از وضعیت فیلمنامه سریال به شرح زیر گفت:

فیلمنامه سریال آماده ارائه به شورای پروانه ساخت است که توسط نویسندگان قبلی یعنی علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی به نگارش درآمده است.

تهیه‌کننده «عاشقانه» در مورد بازیگران فصل دوم گفت:

در فصل دوم سریال همان بازیگران قبلی دعوت خواهند شد و بازیگران دیگری هم داریم که به کار اضافه می‌شوند. همچنین حضور منوچهر هادی در این سریال قطعی است و بدون او عاشقانه را نخواهیم ساخت.

عاشقانه ۲
عاشقانه ۲

هومن کبیری در پایان گفت:

در صورت موافقت وزارت ارشاد فصل دوم عاشقانه را در پاییز امسال به تولید خواهیم رساند.

سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار، ساره بیات، حسین یاری، مهناز افشار، هومن سیدی، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، مسعود رایگان و فرزاد فرزین ساخته شده بود.

منوچهر هادیَ، کارگردان این سریال در حال حاضر مشغول تولید سریال «دل» است و تاکنون فیلم‌هایی مانند «رحمان ۱۴۰۰» و «آینه بغل» را ساخته است. محمدرضا گلزار تاکنون در سریال «عاشقانه» و فیلم‌‌های «رحمان ۱۴۰۰» و «آینه بغل» با منوچهر هادی همکاری کرده است.

ساخت سریال عاشقانه ۲

از همان پایان فصل اول «عاشقانه» اخبار زیادی درباره ساخت فصل دوم این سریال به کارگردانی منوچهر هادی در محافل مختلف شنیده می‌شد که واکنشی از سوی عوامل و سازندگان این سریال به همراه نداشت، با این حال شنیده‌ها حاکی از آن بود که عوامل برای ساخت فصل دوم قرارداد بسته‌اند و تنها حضور رضا گلزار بازیگر اصلی فصل اول، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

حال این بازیگر در استوری اینستاگرام تصویری از فیلمنامه «عاشقانه ۲» را به اشتراک گذاشته است که به نظر می‌رسد حکایت از قطعی شدن حضورش در این سریال و در نتیجه قطعی شدن ساخت فصل دوم این سریال دارد.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 18 =