سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر

قسمت دوازدهم سریال سالهای دور از خانه + [دانلود قسمت ۱۲]

دانلود قسمت 12 سال‌های دور از خانه یا همان فصل دوم شاهگوش با لینک مستقیم

قسمت دوازدهم سریال سالهای دور از خانه اسپین‌آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در سایت دانلود قانونی حلال دانلود پخش شد.

در خلاصه قسمت دوازدهم سریال سال های دور از خانه آمده : عشق یزید به فتانه علنی شده و هم خانواده زهره و خاندانش خانه خانم طالبی ماندگار شدند، هم خنجری دست از سر یزید برداشته! از طرفی ظفر به دلیل رفتارهای خنجری توانسته به خانم طالبی نزدیک شود…

قسمت ۱۲ سریال سالهای دور از خانه
قسمت ۱۲ سریال سالهای دور از خانه


دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت دوازدهم

دانلود قسمت 12 سالهای دور از خانه با لینک مستقیم

دانلود قسمت ۱۲ سریال سال های دور از خانه با همه کیفیت های عالی و لینک مستقیم

پوستر قسمت ۱۲ سال های دور از خانه
پوستر قسمت ۱۲ سال های دور از خانه

خلاصه داستان قسمت دوازدهم سال های دور از خانه

در قسمت دوازدهم سریال کمدی «سال‌های دور از خانه»، عشق یزید به فتانه علنی شده و هم خانواده زهره و خاندانش خانه خانم طالبی ماندگار شدند، هم خنجری دست از سر یزید برداشته!

از طرفی ظفر به دلیل رفتار‌های خنجری توانسته به خانم طالبی نزدیک شود.

در قسمت قبل دیدیم که اهالی عمارت به همراه خنجری و پسر خاله اش سعی کردند نقشه‌ ای که برای عقاب یزید کشیده اند را عملی کنند تا یزید از کلافگی و دلتنگی برای عقابش بیرون بیاید اما همانطور که پیش بینی می‌ شد نقشه به درستی پیش نمی‌رود و طغیان ویلوچی‌ ها و کار‌های جنون آمیز شان نقشه را به هم می‌ زند و عقاب تقلبی پر کشید و فرار کرد.

همچنین دیدیم که یزید بخشی از نگرانی‌ های خانم طالبی را جبران کرد البته نه به شیوه‌ دلخواه خانم طالبی. او از خنجری و ویلوچی‌ ها خوشش آمده و خوردن نان و ماست ویلوچ حسابی به او ساخته و بزن برقص با آن‌ ها سر حالش آورده بود؛ و از همه مهم‌ تر فتانه دختر خاله‌ زهره. یزید عاشق فتانه شده است و مانع خانم طالبی می‌ شود که آن‌ها را از عمارت بیرون کند.

سال‌ های دور از خانه در این قسمت هم به روال قسمت‌ های گذشته به پر حرفی‌ های خنجری و پسر خاله اش، بزن و برقص و بزن و بکوب ویلوچی‌ ها می‌گذرد.

سکانس‌ ها یکی پس از دیگری به واقع همین هستند. خنجری و ظفر علی که روبروی هم قرار می‌گیرند و حرف‌ های تکراری می‌ زنند. ویلوچی‌ ها که دنبال هم می‌ کنند و همه چیز را خراب می‌ کنند و بهانه‌ ای که به هر نحو پیدا می‌ شود تا خنجری و ظفر علی بخوانند و بقیه برقصند.

خلاصه قسمت دوازدهم سریال سالهای دور از خانه
خلاصه قسمت دوازدهم سریال سال های دور از خانه

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *