اخبارورزشی

نقل و انتقالات ، نرمین هاسکیچ مهاجم صربستانی مدنظر پرسپولیس

آشنایی با نرمین هاسکیچ بازیکن فوتبال و صربستانی مدنظر پرسپولیس

جدیدترین گزینه پرسپولیس برای تقویت خط حمله این تیم نرمین هاسکیچ بازیکن اهل بوسنی و هرزگوین می باشد. هاسکیچ از سال ۲۰۰۸ فوتبال خود را آغاز کرده اما بهترین آمارش متعلق به فصل گذشته است که توانسته آقای گلی لیگ بوسنی را با زدن 24 گل به دست آورد. با خبر ورزشی ماگرتا همراه باشید.

بر اساس ادعای برخی منابع خبری این مهاجم ۳۰ سالۀ مذاکراتی با مدیران پرسپولیس داشته و بعید نیست به‌زودی برای امضاء قرارداد وارد ایران شود. از طرفی سایت «تی‌وی آرنا اسپورت» صربستان در گزارشی به پیشنهاد وسوسه انگیز پرسپولیس به هاسکیچ پرداخت و اعلام کرد بهترین گلزن لیگ صربستان به ایران می رود چرا که تیم قهرمان ایران این بازیکن را می خواهد.

بعد از اضافه شدن وحید امیری، فرشاد احمدزاده و محمدحسین کنعانی زادگان به پرسپولیس، کالدرون نام شایان مصلح و سروش رفیعی را در لیست مازاد قرار داد.

مشخصات نرمین هاسکیچ

نرمیه هاسکیچ بازیکن اهل بوسنی و هرزگوین ۱۸۷ سانتی متر بلندی قامت دارد و در پست سانتر فوروارد بازی می کند. او سابقه بازی در تیمهای مطرح صربستان را در کارنامه دارد و به واسطه همین مسئله، قهرمانی های زیادی با تیمهای سابقش به دست آورده است. ۱ بازی ملی با تیم ملی بوسنی و هرزگوین را در کارنامه خود دارد. 

آمار نرمین هاسکیچ
آمار نرمین هاسکیچ

قیمت نرمین هاسکیچ در سایت ترانسفرمارکت ۸۰۰ هزار دلار درج شده که به نظر می رسد بودجه نسبتاً بالایی برای باشگاه پرسپولیس محسوب می شود. با نگاهی به آمار گلزنی نرمین هاسکیچ به سادگی می توان دریافت که او یک گلزن بالفطره است اما نکته ای که حضور او در پرسپولیس را در هاله ای از ابهام قرار داده قراردادش با تیم فعلی او یعنی رادنیکی است که تا ۲۰۲۰ می باشد. به عبارت دیگر او یک فصل دیگر با تیمش قرارداد دارد و باشگاه پرسپولیس در صورتی که با وی به توافق برسد، مجبور به پرداخت مبلغی اضافه تر برای دریافت رضایتنامه این بازیکن است.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *