ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد سال تحصیلی خود را چگونه گذراندید

انشایی با موضوع سال تحصیلی که گذشت بنویسید و متنی زیبا و توضیح درباره سالی که در مدرسه گذشت

انشا در مورد سال تحصیلی خود را چگونه گذراندید : در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا متن و انشایی درباره سال تحصیلی که گذشت آماده کرده ایم، همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : انشا در مورد یک روز برفی

انشا درباره سال تحصیلی که گذشت

انشا در مورد سال تحصیلی خود را چگونه گذراندید

به نام خداوند جان آفرین حکیم سخن در زبان آفرین، انشایم را با نام خدا که زیباترین نام در جهان می باشد شروع می کنم. به نظر من سال گذشته بخاطر شرایط بیماری و محدودیت های آن سال تحصیلی خوبی نبود. خیلی از دانش آموزان از اینکه کلاس ها غیرحضوری شده بود خوشحال بودن اما من از اینکه از جو کلاس و لذت زنگ های تفریح دور شده بودم خیلی ناراحت بودم.

امسال برخلاف سال های قبل نتوانستم دوست های جدید زیادی پیدا کنم و مجبور بودم درس هایم را تنها بخوانم. از همه این ها که بگذریم امیدوارم مدرسه ها زودتر باز شود زیرا من مدرسه را با همه سختی هایش دوست دارم. تو سال تحصیلی قبل حسرت خیلی چیزها را خوردم، مثلا نمی توانستم برم برای کلاس گچ بیاورم، تخته را پاک کنم و یا قبل اینکه معلم به کلاس بیاد به عنوان مبصر کلاس را ساکت کنم.

می خواهم یک اعترافی بکنم، معلم عزیزم راستش یادگیری درسا توی کلاس آنلاین خیلی سخته و بعضی وقتا موقع امتحان مجبور می شدم از خانواده کمک بگیرم. از شما تشکر می کنم که با همه این سختی ها صبح زود کلاس را اداره می کردید و به فکر پیشرفت و آینده ما دانش آموزان بودید.

به قول پدرم من در سالی که گذشت یاد گرفتم زندگی چیزی جز پوچ نیست و باید از تک تک لحظات آن لذت برد و باید جور دیگر به این وضعیت خاکستری نگاه کرد تا شرایط بهتر شود.

حال که سال تحصیلی تمام شده است به سراغ تابستان می روم و کمی استراحت می کنم. در تابستان دوست دارم چیزهای جدیدی را یاد بگیرم تا وقتی مهر ماه مدرسه ها باز شد آن را برای دوستان و معلم های جدیدم تعریف کنم. البته سعی میکنم هم درس هایم را درست انجام دهم تا یادم نرود و هم به بازی و سرگرمی بپردازم.

✅ به پایان انشا در مورد سال تحصیلی خود را چگونه گذراندید رسیدیم، اگر سوال درسی دیگری دارید آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل سرچ کنید همچنین برای درج نظر می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

6 دیدگاه

  1. هومن گفت:

    خیلی خوب بود ممنون

  2. گیشا زارعی گفت:

    خوب بود

  3. ناشناس گفت:

    خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *