ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد آدم فضایی با مقدمه و نتیجه

انشا در مورد ادم فضایی پایه نهم با مقدمه و نتیجه

انشا در مورد آدم فضایی : برای نوشتن انشا در رابطه آدم فضایی و موضوعات متعلق به آن، می بایست قوه تخیل فوق العاده ای داشته باشیم و آن را در مسیر درستی به فعالیت گیریم. به صورت کلی نوشتن انشا، مستلزم خیال‌پردازی توانمند بوده و پیوند محکم در بین قلم و ذهن را می طلبد. در ادامه با انشاء ماگرتا همراه باشید تا درباره آدم فضایی انشایی را بنویسیم.

همچنین بخوانید : انشا در مورد دفاع مقدس ۱۰ خط

انشاء در مورد آدم فضایی

انشاء در مورد آدم فضایی

مقدمه : شاید برای حرف زدن در رابطه فضا، بیشتر می بایست از قوه تخیلم استفاده کنم. در‌حالتی که هم بخواهم در رابطه آدم فضایی‌ها بیان کنم، بایستی بیشتر در خیالاتم فرو بروم. اما من هم مانند بسیاری از انسان‌ها تصور می کنم وجود آدم‌های فضایی صرفا به افسانه‌ها برنمی‌گردد و فقط یک تخیل تو خالی نیست.

بدنه اصلی : من هم مانند بسیاری از کودک‌های دیگر در کودکی، خیال و خاطر و رویای سفر به فضا و گشت و گذار میان ستاره‌ها و سیاره‌های متفاوت و البته رو به رو شدن با موجودات فضایی را در سر می‌پروراندم. آرزوی فضانورد شدن به خاطر شگفت انگیز بودن و هیجان انگیز بودن این عمل و مواجه شدن با دنیای حقیقی و واقعی از جنس خیال و حتی معاشرت و صلح و آشتی با موجوداتی که در سیاره‌های دیگر زندگی می‌کردند، بارها و بارها در ذهنم نقش بسته بود.

تصور این که به واسطه صلح و دوستی با یک آدم فضایی یا این که گروهی از آن‌ ها و استفاده از علم سرشار و هوش فرازمینی آن‌ ها، می‌ توانستم کارهای محیرالعقول اجرا دهم و حتی ناجی سیاره خودم باشم و با این توانایی‌ها زمین را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کنم، بسیار شیرین و دلچسب بود.

نتیجه گیری : با وجود این که تک تک این اتفاقات صرفا در عالم رویا به وقوع می‌پیوندند، اما همچنان عقیده دارم که انکار وجود آدم های فضایی ها صحیح نیست. شاید این موجودات وجود داشته باشند و در دنیایی دیگر، دنیایی به دور از زمین یک زندگی عجیب را سپری نمایند. با اینکه کل این افکار رویا پردازی محض بوده، ولی بایستی اقرار کنم سفر به فضا و مواجه شدن با آدم‌های فضایی شیرین ترین رویای من به حساب می آید.

همچنین بخوانید : انشا در مورد کمک به دیگران

انشا درباره آدم فضایی ها

انشا تخیلی درباره آدم فضایی ها

مقدمه : یادم میاید که از زمان بچگی مدام از فیلم های تخیلی و فضایی خوشم می آمده میباشد. از فیلم هایی که آدم فضایی های بد! به آدم زمینی های بهتر! هشدار می دادند که به زمین حمله خواهند کرد تا فیلم هایی که آدم فضایی های خوب از بخت بد به زمین برخورد می کردند و بشر زمینی های بد آنان را تحت فشار یا آزمایش قرار می دادند.

بدنه انشا : با اینکه ظواهر آدم فضایی ها در فیلم های گوناگون و با الهام از خلاقیت نویسنده و کارگردان به مدل خاص خودشان پباده سازی میگردند البته در ذهن اکثر ما آنان موجوداتی فارغ از مو، با چشمان سیاه سرد و درشت، لاغر و سر بزرگ و البته ترسناک می باشند و مدام در هاله ای از ابهام و مه قرار دارند.

شاید سال ها پیشین آدم فضایی ها برای من واقعی تر بودند، موجودات شروری که قصد تصاحب زمین، منزل و زندگی زمینی ها را داشتند، می بایست با آنان جنگ می کردیم و اجازه ورود و استفاده از منابع زمینی مان را به آنان نمی دادیم.

ولی به مرور که بزرگ تر شدم، آدم فضایی ها از زندگی واقعی من بیرون شده و به فانتزی های ذهنم تبدیل شدند، اگرچه هنوز هم از دیدن فیلم های آدم فضایی لذت میبرم.

نتیجه گیری انشاء : ما زمینی ها چنانچه سال ها به همین شیوه ادامه دهیم و خاک تمیز این کره خاکی را آلوده و کثیف کنیم آن گاه شاید به آدم فضایی هایی تبدیل شویم که برای فراهم کردن خاک، هوا و زندگی، دست به دامان کرات دیگر و حتی زمینی های آن کرات شده و به زندگی های آنان دست درازی کنیم …

شاید ما آدم فضایی های فیلم های آنان باشیم که با شرارت به مرز و بوم شان هجوم برده و آن را اشغال کنیم!!!

گهگاه به نظرم میرسد در فیلم هایی که ساخته میشود ما سرگذشت خودمان را در سال های نه چندان دور به تصویر میکشیم!

همچنین بخوانید : انشا در مورد زندگی بدون تکنولوژی

با نوشتن انشا در مورد آدم فضایی و دنیای آن، گویی گام هایی به کشف این موجودات عجیب و شگفت انگیز، نزدیک میشویم. شما برای نوشتن درباره آدم فضایی ها، از چه عناصری بهره می گیرید؟ انسان فضایی را چطور میبینید و از آن چه می دانید؟ از اینکه تا پایان مقاله با ماگرتا همراه بودید خوشحالیم. اگر شما انشای بهتری درباره آدم فضایی ها بلدید در قسمت دیدگاه برای مان بنویسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *