ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد زندگی بدون تکنولوژی با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری

موضوع انشا : تجربه زندگی کردن بدون تکنولوژی و اینترنت ، متن راجب آیا بدون تکنولوژی زندگی کردن امکان پذیر است؟

انشا در مورد تجربه یک روز زندگی بدون تکنولوژی و اینترنت ؛ برای مشاهده متن انشا «اگر تکنولوژی را از زندگی مان حذف کنیم چه اتفاقی می افتد» در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد

انشا در مورد زندگی بدون تکنولوژی

انشا درباره زندگی بدون تکنولوژی

مقدمه : به نام مناسب ترین واژه ها به رسم محبت به نام خدا، این روزها اینقدر تکنولوژی پیشرفت کرده و ما نیز غرق در آن و فضای مجازی اطراف آن شده ایم که به طور کل فراموش کردیم در گذشته چگونه زندگی می کردیم. واقعا اگر تکنولوژی را از زندگی حذف کنیم چه اتفاقی می افتد؟ به نظر من این کار یکی از بدترین اتفاق های تاریخ می تواند باشد، به عنوان مثال باید مثل انسان های گذشته به جای استفاده از هواپیما با اسب و شتر به سفر برویم یا ممکن است انسان های مریض زیادی به خاطر نبود تکنولوژی های درمانی جان خود را از دست بدهند.

بدنه : اگر کمی خوبی ها و بدی های تکنولوژی را سبک و سنگین کنیم به خوبی متوجه می شویم که چقدر حضورش مفید و کاربردی است اما با استفاده درست و صحیح. پیشرفت فناوری ها باعث به وجود آمدن هزاران شغل شده است و اگر روزی از بین برود ، بسیاری از افرادی که در این زمینه کار می کنند شغل خود را از دست می دهند.

چند مورد از آسیب های استفاده نادرست از تکنولوژی عبارتند از:
1- چاقی و اضافه وزن.
2- کاهش قدرت تمرکز و آستانه صبر.
3- استفاده زیاد از تکنولوژی خلاقیت انسان را کاهش می دهد.
4- ارتباط اجتماعی بین انسان ها را ضعیف می کند.

پیشنهاد می کنم حتما انشا در مورد زندگی زیباست اگر … را مطالعه نمایید و مطالبی را نیز از آن در انشای خود بنویسید.

نتیجه گیری : با ورود تکنولوژی به زندگی بشر ، کار سختی که انسان ها انجام می دادند به عهده ماشین ها گذاشته شد. این کار خیلی خوب است اما میبینیم که امروزه انسان ها بیش از حد به فناوری وابسته شده اند ولی این وابستگی نتوانسته باعث کاهش فشارهای زندگی پر سر و صدا کنونی او بشود پس لازم است کمی تعادل برقرار شود و از تکنولوژی به درستی استفاده کنیم. شایان ذکر است افرادی که از فناوری فرار می کنند نمی توانند کاملاً از آن فاصله بگیرند و زندگی بدون فناوری را تجربه کنند. تنها راه بقای انسان در این شرایط کنار آمدن با فناوری و استفاده صحیح و متعادل از آن است.

✅ حال که انشا در مورد زندگی بدون تکنولوژی را خواندید، شما چه نظری در مورد این موضوع دارید؟ به نظر شما بدون تکنولوژی زندگی چقدر تغییر می کند؟ از طریق بخش دیدگاه نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫2 دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بوووووووووووووووووووووووووووووووووووودددددددددددددد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.