ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد

موضوع انشا : دوست داری دنیا چگونه باشد؟ به همراه مقدمه، بدنه انشا و نتیجه گیری

انشا درباره دوست داری دنیا چگونه باشد و متن درباره موضوع دنیای ایده ال را برای پایه های اول تا ششم به صورت کوتاه و بلند در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی : انشا در مورد زندگی زیباست اگر …

انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد
انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد

انشا اول درباره دوست داری دنیا چگونه باشد

مقدمه : سر آغاز هر نامه نام خداست که بی نام او نامه یکسر خطاست، به نظر من دنیا باید به گونه ای باشد که ما انسان ها بتوانیم هر لحظه آن را با عشق و محبت به دیگران سپری کنیم. من دوست دارم هر چه زودتر جنگ هایی که در سرتاسر جهان است تمام شده و ما آدم ها به جای این درگیری ها به پیشرفت همدیگر کمک کنیم.

بدنه انشا : همه ما دوست داریم دنیا به گونه ای شود که در آن هیچ خطری وجود نداشته باشد، به عنوان مثال کسی نمیرد، سیل و زلزله رخ ندهد و … . همه این چیزهایی که گفتم خیلی درست است اما بهترین دنیا دنیایی است که انسان ها بدون هیچ فریب کاری به یکدیگر احترام می گذراند و از غم و اندوه دور هستند. چون زمانی که ما انسان به هم دیگر احترام بگذاریم و در مسیر خوبی ها قدم برداریم دنیا خود به خود به سمت بهتر شدن می رود، فقط کافیست این موضوع را درک کنیم و از کارهایی که الان می کنیم دست برداریم.

رویای داشتن یک دنیای خوب زیاد سخت نیست فقط اول باید دنیای خودمان را از نظر فردی بسازیم و سپس بر روی اطرافیانمان اثرات خوب و مثبتی بگذاریم. برای این رشد فردی باید هدف گذاری های خوبی بکنیم و همیشه با یاد خدا در راه آن ها قدم برداریم. امیدوارم همه شما دنیای خوبی را برای خودتان بسازید.

نتیجه گیری : این را می دانیم که اختیار دنیا دست ما نیست و همه چیز تحت فرمان خداوند است پس تنها کاری که از دست ما بر می آید این است که به اندیشه های مثبت فکر کنیم و با انجام کارهای خوب سعی کنیم ابتدا دنیای ایده آل خودمان را بسازیم.

انشا دوم درباره یک دنیای ایده آل از نظر من

مقدمه :‌ به نام خداوند خورشید و ماه که دل را به نامش خرد داد راه، در دنیای ایده آل من زیاد فرقی با دنیای حال حاضر ندارد. شاید خیلی از ما انسان ها فکر کنیم که اگر سختی ها و مشکلات نبود دنیا خیلی خوب می شد اما اینگونه نیست و در واقع همین سختی هاست که وجود انسان را شکل می دهد و باعث می شود که پس از رسیدن به اهدافش خیلی خوشحال و قدرتمند شود.

بدنه انشا :‌ امیدوارم دنیا تبدیل به جایی شود که در آن هیچ حسرتی در دل کسی باقی نماند، همه آدم ها بهانه ای برای شادی داشته باشند و کسی زیاد در گیری دغدغه ها و افکاری نباشد که باعث شود از اهدافش دور شود. امیدوارم روزی بفهمیم که اگر به کسی برای منفعت خودمان آسیبی بزنیم اول خودمان دچار ضرر و مشکلات بزرگی می شویم. بهترین دنیا دنیایی است که انسان های آن به یکدیگر محبت می کنند و همیشه یاد خدا را در ذهن دارند.

نتیجه گیری : وقتی به یک دنیای ایده آل می رسیم که بدون هیچ سختی و مشکلی کدورت های گذشته کنار بگذاریم و به جای درگیری و عصبانیت با صحبت کردن مشکلات خود را حل کنیم. همچنین ما همیشه باید به تمامی موجودات روی زمین احترام بگذاریم زیرا این حس احترام متقابل کمک می کند که زندگی ما هدفمندی بهتری داشته باشد.

✅ موضوع انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد را با یکدیگر بررسی کردیم، از نظر شما دنیای ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟ از طریق بخش دیدگاه آن را برای ما بنویسید. همچنین اگر سوال درسی دیگری دارید حتما آن را با عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

21 دیدگاه

 1. م گفت:

  سلام میشه انشا درمورد دنیای اطراف خورا چگونه میبینید را بگید

 2. هستی گفت:

  عالی بود من خیلی خیلی خوشم اومد

 3. ابوالفضل گفت:

  انشادرمورد دنیا چگونه باشد بفرست

 4. فاطمه گفت:

  من فاطمه هستم کلاس هشتم خیلی بدرد من خورد این انشا

 5. ناشناس گفت:

  عالی بودند🥰🥰🥰😘😘😘

 6. ناشناس گفت:

  خیلی خوب بود

 7. ناشناس گفت:

  واقعا عالی بود

  1. ناشناس گفت:

   عالی بود

 8. ..... گفت:

  سلام عالی بود ممنونم از نویسندش

 9. ....... گفت:

  عالی بود 👌

  1. رها گفت:

   سلام خیلی خوبه

 10. دختر کفشدوزکی گفت:

  خیلی خوب بود من که دوست داشتم وممنونم از کسی که این متن را نوشت….🌹🥰

  1. raha گفت:

   کسی چیز دیگه ای میدونه منظورم انشاس

   1. احسان گفت:

    انشا نویسیم خوبه اگه انشایی میخوای بگو بفرستم

   2. ناشناس گفت:

    بسیار زیاد عالی

 11. فاطمه محیا گفت:

  سلام من فاطمه محیا هستم کلاس پنجم
  ممنون بابت این انشا
  من همه ی کتاب هام رو اینجا حل می کنم و
  تدریس کامل رو داخل فیلم میبینم
  ممنون ☺️☺️☺️☺️

 12. مینا ملا اقلوووو گفت:

  تهران

  1. raha گفت:

   باش فهمیدیم تهرانی😐

  2. حضرت محمد گفت:

   ممنونم

   1. zahra گفت:

    خوبه ولی بهتره که از ضرب المثل هم استفاده کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *