ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد زندگی زیباست اگر … ❤️

متن کامل و جمله هایی درباره زندگی زیباست اگر به همراه مقدمه انشا و بدنه

موضوع انشا در مورد زندگی زیباست اگر : برای مشاهده متن کامل و زیبای انشا زندگی زیباتر میشد اگر … در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

پیشنهادی : انشا در مورد سال تحصیلی خود را چگونه گذراندید

انشا در مورد زندگی زیباست اگر

متن انشا درباره زندگی زیباست اگر

مقدمه

زندگی زیباست اگر نگاهمان نیز زیبا باشد. بعضی وقت ها ممکن است مشکلات و اتفاق های روزمره باعث شود که زیبایی های اطرافمان را فراموش کنیم اما باید با یادآوری نکات مثبت زندگی به خودمان دوباره انگیزه بگیریم. بعضی وقت ها این خود ما انسان ها هستیم که زندگی را برای خودمان سخت می کنیم. مثلا به جای اینکه از لحظه هایی که در آن حضور داریم لذت ببریم دائما اعتراض می کنیم و همش در حال قر زدن می باشیم. ما فقط یکبار حق استفاده از این دنیا را داریم پس چه بهتر که از آن به شادی استفاده کنیم و مسیر نشاط و شادابی را انتخاب کنیم.

متن انشا

به نظر من زندگی در صورتی زیباست که دیگر در جهان هیچ جنگی نباشد و انسان ها برای منافع شخصی خودشون مردم کشورهای دیگر را نکشند. همچنین من دوست دارم دیگر هیچ انسان نیازمندی روی زمین نباشد و همه انسان ها بتوانند بدون دغدغه مالی زندگی کرده و از آن لذت ببرند، در این صورت دیگر هیچ دزدی در جامعه صورت نمی گیرد.

به نظر من زندگی زیبا است اگر بتوانم به تک تک هدف هایی که در ذهنم دارم برسم، مادر و پدرم را خوشحال کنم و اینکه فرد مفیدی برای اطرافیان و جامعه باشم. چه خوب است که ما انسان ها گذشت داشته باشیم و کینه ها را از دل خود بیرون بریزیم زیرا اینطور چیزها باعث می شود عمر انسان کوتاه تر شده و هر لحظه آرزوی شکست برای دیگران را داشته باشد. خیلی خوب است اگر برای هم دوستی خالص و پاک باشیم.

بعضی وقت ها به خودم می گویم که چقدر زندگی بهتر می شد اگر می توانستم به دوران کودکی ام برگردم و دوباره با بچه های همسایه تو کوچه بازی می کردیم و می خندیدیم، حتی فرار کردن از دست همسایه هایی ام که نمی گذاشتن بازی کنیم زیبا بود. به نظر من هیچ شادی و نشادی نمی تواند جایگزین خوشحالی های زمان کودکی بشود.

✅ به انتهای انشا در مورد زندگی زیباست اگر رسیدیم، اگر شما نیز مطلبی برای گفتن دارید آن را از قسمت دیدگاه برای سایر کاربران بنویسید. همچنین فراموش نکنید که حتما در آخر سرچ های درسیتان در گوگل عبارت ماگرتا را نیز اضافه کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

12 دیدگاه

 1. طناز گفت:

  خوبه ولی نمیشه از روش نوشت چون اگه بردی سرکلاس بعد انشإ آن با همکلاسیت یا یکی از دانش آموز های کلاس بقلی یکی شد اون موقع میخوای چیکار کنی ؟؟🥲

 2. امیر محمد محترمی گفت:

  زندگی زیباست اگر کنار هم باشیم در سختی ها ومشکلات پشته هم باشیم

 3. منم ناشناسم😂 گفت:

  خوب بود 😊

 4. سارینا عاشقتم گفت:

  زندگی زیباست تا عشقم سارینا کنارمه

 5. جورجی گفت:

  چه متن زیبایی بود

  1. ناشناس گفت:

   زندگی زیباست اگر زیبا بنگریم

   1. منم ناشناسم😂 گفت:

    بله بله

  2. .... گفت:

   جالب بودا ولی قشنگ ترشم میشه کرد و ادبی تر

   1. جهان محمدی گفت:

    عالی بود برای انشای فردا من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *