ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب درک و دریافت صفحه ۱۶۵ روان خوانی پیر دانا فارسی هفتم

پاسخ و حل پرسش های درک و دریافت صفحه 165 درس روان خوانی پیر دانا درس 17 هفدهم کتاب ادبیات فارسی هفتم متوسطه اول

جواب درک و دریافت صفحه ۱۶۵ روان خوانی پیر دانا فارسی هفتم ؛ در این نوشته به جواب و پاسخ سوالات درک و دریافت صفحه 165 روان خوانی پیر دانا درس 17 هفدهم کتاب فارسی پایه هفتم متوسطه اول پرداخته ایم. در ادامه نوشته با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید: معنی کلمات و جواب سوالات درس هفدهم فارسی هفتم

جواب درک و دریافت صفحه ۱۶۵ روان خوانی پیر دانا فارسی هفتم
پاسخ درک و دریافت صفحه ۱۶۵ روان خوانی پیر دانا فارسی هفتم

پاسخ درک و دریافت صفحه 165 روان خوانی پیر دانا فارسی هفتم

در درک و دریافت صفحه ۱۶۵ روان خوانی پیر دانا درس ۱۷ هفدهم کتاب فارسی پایه هفتم متوسطه اول سوالاتی مطرح شده است که در ادامه به پاسخ و جواب صحیح آنها پرداخته ایم:

سوال 1) به نظر شما، راز پیروزی های پسر جوان، چه بود؟

پاسخ: مشورت با پدر پیرش و استفاده از تجربیات او

سوال 2) چگونه رفتار کنیم که مورد احترام دیگران باشیم؟

پاسخ: قبل از هر کسی سلام کنیم، مغرور نباشیم، مهربان باشیم، همه را با یک چشم ببینیم، به دیگران احترام بگذاریم، در کار خیر شریک شویم، دست ضعفا را بگیریم، به پدر و مادر تا آخرین لحظه احترام بگذاریم و حرف هایشان را گوش دهیم و …

همچنین بخوانید: جواب تمرین و معنی کلمات درس چهاردهم فارسی هفتم
و
معنی کلمات و سوالات درس سیزدهم فارسی هفتم درس اسوه نیکو

توجه: شما دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول عزیز اگر می خواهید به راحتی به معنی کلمات و جواب سوال های کتاب فارسی هفتم دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب و معنی کلمات درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب سوال های درک و دریافت صفحه ۱۶۵ روان خوانی پیر دانا درس ۱۷ هفدهم ادبیات فارسی هفتم متوسطه اول ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !