ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب درک و دریافت صفحه ۱۳۹ فارسی هفتم ؛ چرا زبان فارسی را دوست دارم

پاسخ و حل پرسش های درک و دریافت صفحه 139 روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم؟ درس 15 پانزدهم کتاب ادبیات فارسی هفتم متوسطه اول

جواب درک و دریافت صفحه ۱۳۹ روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم فارسی هفتم ؛ در این مقاله به جواب و پاسخ سوال های درک و دریافت صفحه 139 روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم؟ درس 15 پانزدهم کتاب فارسی پایه هفتم متوسطه اول پرداخته ایم. در ادامه نوشته با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید: معنی کلمات و جواب سوال های درس شانزدهم فارسی هفتم
و
جواب درک و دریافت صفحه ۱۶۵ روان خوانی پیر دانا فارسی هفتم

جواب درک و دریافت صفحه ۱۳۹ روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم فارسی هفتم
پاسخ درک و دریافت صفحه ۱۳۹ روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم فارسی هفتم

جواب درک و دریافت صفحه 139 روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم فارسی هفتم

در درک و دریافت صفحه ۱۳۹ روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم درس ۱۵ پانزدهم کتاب فارسی پایه هفتم متوسطه اول سوالاتی مطرح شده است که در ادامه به پاسخ و جواب صحیح آنها پرداخته ایم:

سوال 1) برای حفظ و نگاهبانی زبان فارسی چه باید کرد؟

پاسخ: واژه ها و کلمات زبان فارسی را خوب بشناسیم و خوب به کار ببریم و از نفوذ واژه های بیگانه جلوگیری کنیم و معادل فارسی آن را استفاده کنیم.

سوال 2) به نظر شما چه چیزهایی، زبان فارسی و خط فارسی را تهدید می کند؟

پاسخ: نفوذ واژه های بیگانه، ناآشنایی با دستور زبان فارسی فصیح.

همچنین بخوانید: معنی کلمات و جواب سوالات درس هفدهم فارسی هفتم
و
جواب تمرین و معنی کلمات درس چهاردهم فارسی هفتم

توجه: شما دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول عزیز اگر می خواهید به راحتی به معنی کلمات و جواب سوال های کتاب فارسی هفتم دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب و معنی کلمات درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب سوالات درک و دریافت صفحه ۱۳۹ روان خوانی چرا زبان فارسی را دوست دارم درس ۱۵ پانزدهم فارسی پایه هفتم متوسطه اول ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !