ادبیاتفرهنگ و هنر

معنی ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد

مفهوم حکایت دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد با توضیح کامل

معنی ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد چیست؟ برای مشاهده مفهوم و ریشه کامل این حکایت در ادامه با بخش ضرب المثل ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: معنی ضرب المثل دشمن دانا بلندت میکند

معنی ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد

مفهوم ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد

این حکایت درباره این است که هیچ وقت نباید دشمن را دست کم و کوچک در نظر گرفت و همیشه باید آماده‌ی مقابله و نبرد با او بود. دشمنان ما هر چقدر هم که بزرگ باشند، همیشه سعی در تحقیر شما دارند. دشمن شما نمی خواهد شما موفق شوید و همیشه در تلاش است شما را پایین بیاورد. شما باید تا جایی که می توانید از دشمنان خود فاصله بگیرید و چهره خوبی به آنها نشان دهید.

شما هرگز نباید دشمنان خود را دست کم بگیرید و فکر نکنید که آنها نمی توانند به شما آسیب برسانند. دشمنان ما همواره قابل رویت نیستند ما نمی دانیم که فرد مقابل ما واقعاً دشمن ما است یا دوست ماست دوستی و دشمنی در مواقع حساس زندگی رخ می دهد. هیچ گاه دشمنت را دست کم نگیر چون او همواره در تلاش خوار و رسوا کردن تو است.

حکایت های پیشنهادی:
معنی ضرب المثل با دوستان بساز و بر دشمنان بتاز
و
معنی ضرب المثل میهن دوستی نشانه ایمان است

⭐️ در این وبسایت مجموع کاملی از ضرب المثل ها و حکایت ها قرار داده شده است، اگر نیاز به معنی حکایت دیگری داشتید حتما موقع سرچ در گوگل عبارت «ماگرتا» را در انتهای آن اضافه کنید.

☑️ به پایان مقاله معنی ضرب المثل دشمن نتوان کوچک و بیچاره شمرد رسیدیم، اگر شما نیز نظری در مورد این حکایت دارید حتما آن را از بخش دیدگاه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.