ترفندفناوری

معنی Remembering در اینستاگرام + آموزش درخواست

ریممبرینگ در اینستاگرام یعنی چه و اینستاگرام چه مدارکی برای افراد فوت شده نیاز دارد؟

معنی ریممبرینگ در اینستاگرام ؛ در جدیدترین بروزرسانی اینستاگرام در بیو افراد فوت شده عبارت Remembering قرار گرفته می شود. این کار بخاطر احترام به افراد درگذشته به دلیل بیماری کرونا انجام می شود تا همیشه یاد و خاطره آنها را زنده نگه داشته شود. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: معنی کلمه Available در واتساپ

معنی Remembering در اینستاگرام

حالت Remembering در اینستاگرام چیست

هنگامی که شخصی فوت می شود، اعضای خانواده آن شخص می توانند از اینستاگرام درخواست کنند که اکانت شخص فوت شده را به حالت یاد بود در بیاورد. اکانت هایی که در حالت Remembering قرار می گیرند دیگر امکان حذف یا ایجاد تغییرات در آن ها وجود ندارد و هیچ کس نمی تواند با زدن یوزرنیم و پسورد وارد آن شود.

پیج هایی که در اینستاگرام به حالت فوت شده در می آیند، به هیچ وجه دیگر قابل هک شدن نیستند. به نوعی به دلیل فوت صاحب اصلی پیج، دیگر نمی توان به حساب کاربری آن وارد شد، حتی اگر فردی با استفاده از روش های مختلف اقدام به هک اکانت کند، باز هم نمی تواند با نام کاربری و رمز عبور آن شخص وارد اینستاگرام شود اما دوستان فرد همچنان می توانند به آن اکانت دایرکت یا پیغام خصوصی ارسال کنند.

در ابتدا تنها پیج افرادی که به خاطر کرونا فوت شده بودند به این حالت در می آمد اما به تازگی برای تمامی کسانی که فوت می شوند می توان در خواست داد تا پیچ آن ها به حالت فوت شده در بیاید. این کار از لحاظ فرهنگی بسیار عالی است، چون یاد و خاطر چنین افرادی و دستاوردهایشان برای همیشه در اینستاگرام باقی می ماند.

به عنوان مثال پس از مرگ دیگو مارادونا، فوتبالیست مشهور آرژانتینی، اکانت اینستاگرام او در حالت ریممبرینگ قرار گرفت. این کار می تواند یک حرکت بسیار نمادین و عالی باشد زیرا خاطره آن شخص در دنیای مجازی و همچنین در دنیای مجازی حفظ می شود.

مدارک مورد نیاز برای حالت یادبود اکانت افراد فوت شده

اولین قدم گزارش درگذشت فرد موردنظر در اینستاگرام است. برای این کار نیاز به مدارک «مستند» دارید تا اینستاگرام مرگ یک نفر را از شما بپذیرد و از سوء استفاده های احتمالی از این قابلیت برای کارهایی مانند شوخی و تسویه حساب شخصی افراد و… جلوگیری کند. در ادامه مدارکی که نیاز است برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال شوند را ذکر می کنیم.

  • اطلاعات فردی و نام کاربری فرد درخواست دهنده
  • نام و نام خانوادگی کاربر فوت شده
  • نام کاربری اکانت فرد فوت شده
  • تصویری دقیق از گواهی فوت کاربر
  • تاریخ دقیق فوت کاربر
  • توضیح دلیل فوت کاربر

در هنگام درخواست حتما بخش توضیحات را به خوبی پر کنید زیرا این مورد می تواند در سرعت رسیدگی به درخواست کمک بسیار بزرگی کند.

نحوه ارسال درخواست و Remember کردن پیج های اینستاگرام

پس از فراهم کردن مدارک موردنیاز مراحل گفته شده در ادامه را قدم به قدم انجام دهید.

۱. در مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود وارد آدرس اینترنتی زیر شوید.

help.instagram.com/contact/1474899482730688

۲. در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده مثل اسم خودتان، یوزرنیم صاحب پیچ فوت شده و… را وارد کنید و سپس روی دکمه Send کلیک کنید.

نحوه ارسال درخواست ریممبرینگ در اینستاگرام
نحوه ارسال درخواست ریممبرینگ در اینستاگرام

پس از زدن دکمه Send چند روزی طول می کشد تا درخواست شما قبول شود، هر چند اگر اطلاعات را به درستی وارد نکرده باشید به احتمال زیاد درخواست شما قبول نمی شود پس حتما اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق وارد کنید.

☑️ به پایان مقاله معنی Remembering در اینستاگرام رسیدیم، اگر سوالی در این رابطه دارید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *