ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد حمایت از کالای ایرانی با مقدمه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد حمایت از کالای ایرانی با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد حمایت از کالای ایرانی: من یک ایرانی هستم و باید به پیشرفت و شکوفایی صنعت و تولید کشورم کمک نمایم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد اگر من یک درخت بودم

انشا در مورد حمایت از کالای ایرانی

انشا در مورد حمایت از کالای ایرانی

مقدمه: شعار دادن درمورد پیشرفت و شکوفایی چندان سخت نیست، اما مهم آن است مه با عمل و رفتار خود کمک کنیم که تولید رونق بگیرد و کارخانه های ایرانی مشتریان بیشتری داشته باشند و خط تولیدشان افزایش یابد.

بدنه: وارد هرخانه ایرانی که می شویم، انواع لوازم لوکس خانگی را می بینیم که کنار هم چیده شده اند و صاحبش ادعای ایرانی هم بودن دارد و می گوید من یک ایرانی هستم و از کالای ایرانی حمایت می کنم. ماشین های آخرین سیستم خارجی و هزاران وسیله ای که نمونه داخلی آن هم به وفور دیده می شود.

اگر من ایرانی از کالای ایرانی خریداری نکنیم چرخ اقتصاد نمی چرخد و همه کارگران بی کار می شوند و کم کم پای واردات هم باز می شود. وزیر ما کفش خارجی می پوشد و ان دیگری حتی سوزن چرخ را از خارج می خرد و پشت تریبون های اداری و عمومی دم از کالای ایرانی می کند.

لباس دست دوم خارجی را به نام برند وارد کشور می کنند و پارچه ایرانی در انبار پوسیده می شود. یخچال چند میلونی و تلویزیون همه کاره و لوازم شیکی که من حتی نامشان را نمی دانم. این است حمایت از کالای ایرانی، باید اعتراف کنیم که در اینجا هم اقشار متوسط ایرانی از چرخ تولید حمایت می کنند و جهازشان را از فروشگاه های داخلی خریداری می کنند.

ماشین داخلی سوار می شوند و عروسی شان را در هتل های مجلل بر پا نمی کنند. اینان مردمی هستند که از این انقلاب و کالای ایرانی حمایت کردند. و نه تو مسئولی که برای هر کاری راهی خارج می شوی.

نتیجه گیری: وطن پرستی جلوه های گوناگون دارد و همیشه خواندن اشعار حماسی نیست و باید کاری مفید انجام داد که یکی از این کارها خرید کالای ایرانی و کمک به چرخه تولید است. گاهی با خرید یک خودکار می توانید از کالای ایرانی حمایت کنید.

انشا در مورد حمایت از کار و کالای ایرانی

مقدمه: گاهی می شنویم که دکمه فلان مسئول از اروپا می آید و کفشش هم گران قیمت است و خانه اش چند هزار متر است و ماشینش هم فلان قیمت و در عوض کارگری حتی پول نان ندارد،

بدنه: بهترین یخچال های ایرانی در انبار خاک می خورند ، بهترین تلویزیون های ایرانی در بازار مانده اند و مردم به سمت کالای قاچاق می روند و لوازم خانگی ما درحال فروپاشی است. حتی لوازم التحریر ما خریدار ندارد، ولی خوب به یاد داشته باشید که همان کسانی که بهترین اجناس را به شما می فروشند، شما را عقب نگاه داشتند و صنعت خود را به شما یاد ندادند.

همین سردمداران اروپا و آمریکا هستند که از شما  استفاده کردند و شما را کنار گذاشتند. حالا هم که می بینند در حال رشد و شکوفایی هستیم برایمان سنگ اندازی می کنند و ما را در تنگنا قرار می دهند.

حال که می بینند ما در حال جلو زدن هستیم برایمان مانع گذاشتند و داخل کشورمان را نا امن می کنند تا امنیت اقتصادی ما را بر هم بزنند. حالا که می بینند ما مردمی خودساخته و روشن فکر هستیم و خودمان را از زیر یوغشان بیرون کشیدیم، ما را تحریم کردند.

حال باید من و تو و همه ایرانیان همه کالاهای خارجی را تحریم کنیم و برای رهایی و پیروزی و استقلال خود تلاش کنیم. بگذارید فریاد استقلال مان را به جهان اعلام کنیم و با افتخار پیشرفت خود را فریاد بزنیم. ما روزهای سختی را گذراندیم، روزهای جنگ و قحطی و سیل و تحریم و هزاران درد بی درمان که کسی دستمان را نگرفت و حتی دارو ی کودکان پروانه ای و هموفیلی را تحریم کرد و در عوض سیگار و قلیان و توتون و تنباکو و موبایل و تبلت و لپ تاپ آزاد بود و راه کسب درآمد خودشان باز، اگر ذره ای غیرت ایرانی و تعصب داشته باشیم، باید نخ لباسمان را از آنها خریداری نکنیم و بدانیم که هر یک دلار پولی که به آنها می دهیم دشمن خود را قوی تر کرده ایم و برای خود ماری زخمی پرورش داده ایم.

مسئولانی که فرزندان خود را به خارج فرستاده اید بدانید که این مردم از شما ناراضی هستند و روزی تاوان خواهید داد. مردم شریف ایران برای رهایی و پیشرفت خود کالاهای ایرانی را به خانه و اداره و مدارس ببرید تا چرخ تولید روان تر و بهتر بچرخد و مردم ایران بتوانند به بهترین درجه کمال دست یابند.

نتیجه گیری: مردم شریف ایران بر این موضوع آگاه هستند که هیچ کشور خارجی در پی پیشرفت ما قدم نمی زند و ما باید تمامی تلاش خود را به کار ببریم تا لوازم خانه و محل کار ما ایرانی باشد و پول و ارز در داخل بماند.

انشاء های پیشنهادی :
انشا ذهنی در مورد سنگ از زبان خودش
و
انشا در مورد اگر فیل ها بال داشتند چه میشد
و
انشا از زبان هندوانه یلدایی به صورت ذهنی

☑️ به پایان انشا درباره حمایت از کالای ایرانی رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *