ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا طنز و غیر طنز درباره تلفن همراه نگارش نهم

در مورد موضوع تلفن همراه یک متن و انشا طنز و غیر طنز کوتاه بنویسید صفحه 55 درس 4 چهارم نگارش پایه نهم

انشا طنز و غیر طنز درباره تلفن همراه نگارش نهم ؛ در این مقاله به پاسخ و جواب انشا در مورد تلفن همراه به صورت طنز و غیر طنز کوتاه با مقدمه و نتیجه از صفحه ۵۵ درس چهارم کتاب نگارش نهم پرداخته ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: انشا طنز و غیر طنز درباره ربات پیشخدمت نگارش نهم

انشا طنز و غیر طنز درباره تلفن همراه نگارش نهم
انشا طنز و غیر طنز درباره تلفن همراه نگارش نهم

انشا غیر طنز در مورد تلفن همراه کوتاه صفحه 55 نگارش پایه نهم

اگر سی سال پیش به کسی گفته بودید که دستگاهی ساخته می‌شود که می‌توان از آن برای برقراری ارتباط بی‌سیم استفاده کرد، به شما می‌خندید و با تعجب به شما نگاه می‌کرد.

یکی از مهم ترین وسایل ارتباطی امروزه تلفن همراه است و بخش های زیادی از زندگی ما از پرداخت قبوض آب و برق گرفته تا تماشای تلویزیون و انجام امور بانکی را برایمان میسر و آسان کرده است. شماره صدها و هزاران نفر از دوستان و همکاران را می‌توان در آن ذخیره و نگه داری کرد. می‌تواند مانند یک منشی یادداشت ها را برای ما به خاطر بسپارد و در صورت لزوم به ما یاد آوری کند.

تقویم قرآن و انواع کتاب ها را می توان در داخل آن نگهداری کرد و به راحتی در هر مکانی از آن استفاده کرد و به دلیل کوچک بودنش، نیازی به نگهداری قفسه های بزرگ و کتاب های قطور نیست.

با تلفن همراه می توانیم در هر زمان با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کنیم و از آخرین اخبار روز دنیا مطلع شویم، اما این دستگاه ویژگی ها و معایب خاص خود را دارد:

این دستگاه می تواند ما را از دوستان و آشنایانمان جدا کند و زمانی که در کنار آنها هستیم، آنها را نادیده بگیریم. و مضرات دیگری مانند و ضعیفی چشم و امواج سرطان زا و ….. در پی دارد.

تلفن های همراه این روزها زندگی را از بسیاری جهات آسان کرده اند. اما باید مراقب باشیم که از آنها زیاد استفاده نکنیم و همیشه اعتدال را رعایت کنیم.

انشا طنز کوتاه درباره تلفن همراه صفحه ۵۵ نگارش نهم

تلفن همراه را به این دلیل تلفن همراه می نامند که در همه جا همراه ما هستند، از جمله در خانه، در اتوبوس و غیره. هر چه موبایل بزرگتر باشد، سنگین تر و توی چشم تر است، و ما را با کلاس تر با اهمیت تر و مهم تر جلوه می‌دهد ز، زیرا آن در دستان ما جا نمی شود و دیگران را طوری دیگر به ما نگاه می کنند و جلب توجه می کنیم.

باهاش ​​میتونیم پیامک های بزرگ، کوچیک، چاق، لاغر یا بدون متن بدیم متن بدهیم و به اصطلاح دوستان را سر کار بگذاریم و از دور تفریح کنیم و بخندیم!!!! توجه داشته باشید که هیچ دستگاه دیگری این قدرت را ندارد، تلفن همراه مورد اعتمادترین و مخفی ترین دوست ما در جهان است زیرا رمز عبور و قفل دارد و سعی می کند تا حد امکان از اسرار ما محافظت کند.

ممکن است تلفن همراه با چکش له شود ولی چیزی را لو نمی‌دهد و به اصطلاح چیزی نم پس نمی‌دهد. تلفن همراه به ما این امکان را می‌دهد که بیکار نباشیم و در عین همراهی با دوستان جدا از آن ها و با تلفن همراه خود مشغول بازی باشیم.

یکی دیگر از خوبی های تلفن همراه این است که هر بار که شخصی با ما کار داشت، به راحتی می تواند بگوید که مشترک مورد نظر در دسترس نیست. پیام شما از طریق سرویس پست صوتی تحویل داده می شود. برای کاهش هزینه مکالمه گاهی بهتر است بگوییم شارژ من تمام شده است یا اگر نخواهیم تماس بگیریم میگوییم شارژم تمام شده بود.

موبایل یا تلفن همراه هم دوست خوبی است و گاهی می توانیم از صبح سحر تا بوق سگ با آن بازی کنیم تا بخوابیم پس تلفن همراه ما بهترین و مخفی ترین دوست ماست و کم خرج و با اعتماد و بهترین دوست ماست.

✅ به پایان مقاله انشا طنز و غیر طنز کوتاه درباره تلفن همراه از صفحه 55 درس چهارم کتاب نگارش نهم متوسطه اول رسیدیم، اگر پیشنهاد یا سوالی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *