سرگرمیفیلم و بازی

راهنمای بازی Fall Guys ؛ چگونه در بازی فال گایز برنده شویم؟

راهنمای کامل تمام مراحل و بازی های کوچک فال گایز - Fall Guys

راهنمای بازی Fall Guys ؛ چگونه می توان در هر دور بازی Fall Guys: Ultimate Knockout پیروز شد؟ چه راهکارهایی برای هر برنده شدن در مینی گیم های بازی فال گایز وجود دارد؟ برای وین گرفتن و به دست آوردن آن تاج‌ها در بازی Fall Guys ، باید بدانید که چگونه در هر راند (دور) مختلف موفق باشید.

مینی گیم یا دورهای زیادی برای بازی وجود دارد و بعضی از آنها راحت تر از سایرین می باشد. با استفاده از این راهنما بازی Fall Guys ، ما در این مقاله از بخش آموزش و ترفند بازی ماگرتا در مورد هر نوع دور بازی فال گایز به شما خواهیم گفت، همچنین نکات و ترفندهایی را ارائه می دهیم که در پیروزی شما موثر خواهد بود. در ادامه با ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی Fall Guys 🤩 این ژله های دوست داشتنی فال گایز

دسترسی سریع به راهنمای تمام مراحل بازی Fall Guys

راهنمای کامل برنده شدن در تمام مراحل بازی فال گایز

هیچ راه مخفی و تضمینی برای پیروزی در هر مسابقه بازی Fall Guys وجود ندارد، اما ما حداقل می توانیم نکات زیر را برای شما فراهم کنیم. در زیر لیستی از هر راند بازی، به همراه چند نکته و ترفند برای اینکه چگونه مطمئن شوید که واجد شرایط (برنده شدن در هر راند) هستید، قرار داده شده است.


راهنمای مینی گیم Dizzy Heights در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم Dizzy Heights در بازی Fall Guys

توضیحات: حرکت بر روی موانع تا خط پایان مسابقه!

Dizzy Heights یک راند موانع نسبتاً ساده است که دارای بسیاری از سکوهای چرخان است. بهترین نصیحتی که ما می‌توانیم بکنیم، این است که مسیری را که یک سکو در حال چرخش است، دنبال کنید، زیرا این کار همیشه سریع‌تر از تلاش و دویدن در جهت مخالف آن است.

سپس در ادامه مسیر چند توپ چرخان به سمت شما می آیند. در اینجا از مسیرهای بین بلوک‌ها برای اجتناب از برخورد با توپ‌ها استفاده کنید چون آن‌ها باعث آخر شدن شما می شوند. در ادامه زمانی که راند به دو مسیر مجزا تقسیم می شود، هر دو خوب هستند اما با توجه به چگونگی چرخش سکوها، مسیر سمت راست همیشه کمی سریعتر است.

اگر مسیر راند به بیرون پرت شدید، خودتان را نبازید! شما در بخش پایینی (عقبی) از صحنه آن مسیر خواهید بود اما به راحتی می‌توانید به مسیر اصلی برگردید.

شما به بخشی خواهید رسید که در آن از یک مسیر شیب دار بالا می‌روید و سه سکوی چرخان بزرگ را خواهید دید. دقت کنید که از این جا بپرید، چون در آنجا یک شکاف بزرگ وجود دارد. در ادامه توپ‌های بزرگی خواهند بود که اگر به شما ضربه بزنند شما را شکست خواهند داد، بنابراین وقتی که شما از سکوی گردان بالا می‌روید به دو طرف بچسبید.

راهنمای مینی گیم Door Dash در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم Door Dash در بازی فال گایز

توضیحات: شکستن درها و رقابت تا خط پایان – برخی از درها واقعی و برخی نیز ساختگی هستند!

Door Dash یک راند بسیار ساده در بازی Fall Guys است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با از بین بردن درها به خط پایان برسد. با این حال، هیچ معلوم نیست کدام یک از آن‌ها در درست است و کدام یک از آن‌ها جعلی (ساختگی) می باشد. در در واقع بهترین راه برای بازی کردن درها این است که کمی عقب بروید و اجازه دهید که سایر پلیرها درها را امتحان کنند و شما از در باز شده عبور کنید.

با این حال ، شما نمی خواهید خیلی عقب بمانید، چون به راحتی می‌توانید در میان ازدحام بازیکنان گرفتار شوید و همه تلاش می‌کنند تا از در باز شده عبور کنند. اگر در ردیف اول شروع کنید، می توانید در همان ابتدا یک یا دو در را امتحان کنید. بیشتر درها در چند ردیف اول شکسته خواهند شد. فقط مراقب رقبای خود باشید چون ممکن است راهی ایجاد کنند که بتوانید از آن عبور کنید.

راهنمای مینی گیم Fruit Chute در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم Fruit Chute در بازی Fall Guys

توضیحات: از مقابل میوه‌ها جاخالی بدهید و مسیر را تا انتها به پایان برسانید!

برخی از افراد با مرحله Fruit Chute مشکل دارند، اما با کمی تمرین، مشکلی نخواهد بود. تنها با پرش و شیرجه زدن بر روی نوار در حال حرکت و چسبیدن به سمت چپ یا راست به خط پایان برسید. این به شما این امکان را می‌دهد که از اهرام صورتی به عنوان یک نوع پوشش از میوه ورودی استفاده کنید. این کار شما را به طور کامل محافظت نخواهد کرد، بنابراین شما باید مراقب باشید تا با میوهایی زاویه دار برخورد نکنید.

برای ما، چسبیدن به پهلوها (کناره ها) و نگه داشتن دوربین کمی سخت است تا بتوانید ببینید که میوه‌ها در حال آمدن هستند. همچنین وقتی که شما در نوار درحال حرکت هستید، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید پرش بزنید – فقط بدوید.

راهنمای مینی گیم Gate Crash در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم Gate Crash در بازی فال گایز

توضیحات: از درهای متحرک تا خط پایان مسابقه دوری کنید!

در Gate Crash همه چیز درباره موانعی است که از بالا و پایین حرکت می کنند. این خیلی آسان است، و استراتژی زیادی برای این که چطور از آن عبور کنید وجود ندارد. این امر تا حد زیادی به زمان‌بندی و مشاهده بستگی دارد، که باید تماشا کنید در چه زمانی در حال پایین آمدن هستند. همه آن‌ها یک الگوی همسان را دنبال می‌کنند، بنابراین فهمیدن آن کار آسانی می باشد.

بخش دشوار در انتهای مسیر می باشد، با یک شیب بزرگ و پوشیده از گل و مسیر توسط درهایی که در حال حرکت هستند مسدود شده‌است و تنها به پرش دقیق برای عبور از آن نیاز دارد. باز، در اینجا نیز به زمان‌بندی خوب مربوط می‌شود.

راهنمای مینی گیم Hit Parade در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم Hit Parade در بازی Fall Guys

توضیحات: حرکت بر روی موانع تا خط پایان مسابقه!

Hit Parade یک راند موانعی دیگر است که پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. در ابتدا با برخی میله های معلق روبرو هستید که عبور از آنها آسان است، اما اگر به پایین افتادید، نگران نباشید، چون در برخی از مواقع عبور سطح پایینی می تواند سریعتر باشد.

در هر صورت، راه خود را به سمت بالشتک های چرخان ادامه دهید. شما باید اینجا جمعیت را دنبال کنید. در اینجا منطقی نیست که طرف مقابل یک بالشتک را هل دهید و به جایی نخواهید رسید. مهم است که به یاد داشته باشید که سد مسیر در سمت چپ و راست و همچنین وسط باز و بسته می شود، بنابراین اگر راحت‌تر است که از یک دهانه فرعی بروید به سمت مرکز نروید.

هنگامی که از این بخش عبور کردید، به مجموعه ای از آونگهای چرخاننده می روید. دوری از آن آسان است؛ می‌توانید سایه‌های روی زمین را تماشا کنید تا بتوانید تشخیص دهید که قوس آونگها در کجا قرار دارند. مرحله بعدی مسیر شیب دار است که با گل لغزان صورتی پوشانده شده‌است. موانع بسیاری برای فرار وجود دارند، اما مهم‌ترین چیز که باید به یاد داشته باشید این است که نبپرید، چون اینکار سرعت شما را کاهش می دهد و به سمت پایین لیز می خورید.

راهنمای مینی گیم See Saw در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم See Saw در بازی فال گایز

توضیحات: برای رسیدن به خط پایان، با ایجاد تعادل از روی خطوط لغزان عبور کنید.

اگر خیلی عقب باشید، اره می تواند سخت باشد، اما به آن اندازه که فکر می‌کنید سخت نیست. اولین مجموعه خطوط نامتعادل نسبتا آسان است، اما مشکلات وقتی بوجود می‌آیند که خطوط نامتعادل شروع به فاصله گرفتن از یکدیگر می‌کنند.

این بدان معناست که تعداد زیادی از بازیکنان در یک طرف جمع می‌شوند و تعادل را به اشتراک می‌گذارند. وقتی این اتفاق می‌افتد، این کار می‌تواند به مهارت نیاز داشته باشد – به همه چیز نگاه کنید و در لحظه درست، می‌توانید به سمت راست یا چپ بپرید و بروید.

ما پیشنهاد می کنیم به جای تنها پریدن بر روی این خطوط نامتعادل، شیرجه بزنید. چون کاراکتر شما معمولاً خیلی سریعتر روی پاهای خود باز خواهد گشت و به همین ترتیب شانس بیشتری برای ماندن روی لبه جلویی خواهید داشت.

این دور تا حدودی به پیش‌بینی هم بستگی دارد. شما می‌توانید کل مسیر را قبل از حرکت ببینید، در نتیجه می‌توانید تشخیص کنید که چه راهی برای جلو رفتن آسان‌تر خواهد بود. به عنوان مثال بهتر است از خطوط معلقی که کم‌تر پر جمعیت هستند بپرید و در میان گروهی از افراد گیر نکنید.

یک توصیه نهایی: اگر به پایین پرت شدشد، تسلیم نشوید – همه باید حداقل چندین باز از خطوط معلق پایین بیفتند، و این دور معمولا آسان است، بنابراین زمان زیادی برای رسیدن به خط پایان آن وجود خواهد داشت.

راهنمای مینی گیم Slime Climb در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم Slime Climb در بازی Fall Guys

توضیحات: از افتادن داخل مایع صورتی پیشی بگیرید و از طریق عبور از موانع برای رسیدن به خط پایان زنده بمانید!

Slime Climb یکی از سخت ترین دورها در کل بازی است، بیشتر به دلیل فشار ناشی از افزایش مایع صورتی می باشد و شما به محض لمس آن حذف می شوید، بنابراین باید در زمان مناسب به خط پایان برسید.

در ابتدا، میانبری وجود دارد که می توانید روی یکی از ترامپولین های زرد مثلثی شکل بپرید و یک تکه از مسیر اصلی را جلو بیفتید. این وسوسه‌انگیز می باشد، اما با همه تلاش برای انجام آن، اغلب بهتر است که مسیر عادی را دنبال کنید. زیرا ممکن در فشار جمعیت عقب بیفتید.

به راحتی می‌توان از بخورد با توپ‌ها دوری کرد. ما متوجه شدیم که بهترین راه این است که در مسیر خود به سمت چپ و راست حرکت کنید. بعد از این مجموعه دیگری از موانع وجود دارد. تسمه های در حال حرکت و برخی از مسدود کننده هایی که به سمت چپ و راست حرکت می کنند. شما می خواهید برای مقابله با موانع به سمت راست قدم بردارید، اما زمان خود را صرف دوری از موانع بکنید.

مرحله بعدی مسلما سخت‌ترین قسمت است: باید از میله های تعادل استوانه‌ای عبور کنید. شما باید بر روی این وسط قرار داشته باشید و یا از سمت کناره ها موانع را رد کنید. پس از آن بخشی است که در آن با موانع چرخان و مسیر لغزان روبرو هستید. شما در این سطح لیز و لغزان باید حرکت کنید و از برخورد با موانع دوری کنید.

به همین ترتیب در بخش نهایی با آونگ های در حال حرکت بزرگ روبرو هستید. به طرف خط پایان راه خود را باز کنید. اما اگر یکی از این موانع به پهلوی شما ضربه بزند، ممکن است بتوانید با شیرجه زدن خود را از افتادن نجات دهید.

راهنمای مینی گیم The Whirlygig در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم The Whirlygig در بازی فال گایز

توضیحات: با عبور از موانع متعدد به خط پایان برسید!

مانند Dizzy Heights، این هم یک مسیر پر از موانع است، اما سیستم عامل های چرخشی را برای چرخاندن جاروها و پره های فن های بزرگ که باید از آنها دوری کنید، تعویض می کند.

قسمت اول این مرحله با آن آسان است و مجازات زیادی برای بخورد با جارو برقی ها وجود ندارد. در حقیقت، گاهی اوقات این می تواند به نفع شما باشد؛ اگر زاویه آن مناسب باشد، می توانند شما را به جلو سوق دهد. این کمی بیش از حد غیرقابل پیش بینی است تا اینکه یک تاکتیک مداوم باشد، اما خوب زمانی اتفاق می افتد خوب است.

سپس یک بخش است که باید به یک لبه بالاتر بروید و از طریق فن وارد شوید. یک تسمه انتقال وجود دارد که شما را به اینجا می‌رساند – – اگر زمان مناسب را به دست آورید، می‌توانید پرش کرده و از این نوار درحال حرکت فرار کنید تا جهش بزرگی بر روی سکو داشته باشید. در صورت عدم موفقیت، فقط از هر یک از بلوک های زرد در هر دو طرف استفاده کنید تا بلند شوید.

مرحله بعدی فن های زیادی دارد، فقط کافی است بین جایی که دو تیغه پایین می آیند، حرکت کنید. بعد از عبور یک فن بزرگ، این راند سه مسیر را برای شما ارائه می دهد. راه میانی سریع‌ترین راه است، اما توسط یک پنکه خیلی سریع مسدود شده که تقریبا غیر ممکن است که از کنارش رد شوید.

مانع نهایی یک مانع فوق العاده کند است. ایمن‌ترین راه برای انجام این کار، این است که دو مسیر سمت چپ یا راست بروید. بعد از آن با یک پنکه فوق العده کند روبرو می شود، صبر داشته باشید و تا اطمینان حاصل کنید و شیرجه بزنید و به سلامت از آن عبور کنید.

راهنمای مینی گیم Tip Toe در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: مسابقه ای

راهنمای مینی گیم Tip Toe در بازی Fall Guys

توضیحات: از کاشی های تقلبی خودداری کنید و مسیرهای پنهان را برای رسیدن به خط پایان پیدا کنید!

یکی از دوره های سخت مسابقه که معمولاً به انتهای یک “قسمت” از Fall Guys ظاهر می شود. سخت است تشخیص دهیم که کدام کاشی ناپدید خواهد شد و کدام یک نخواهد شد، اما یک چیز بسیار ظریف وجود دارد که باید مراقب آن باشید. کاشی‌های جعلی گاهی کمی تکان می‌خورند، بنابراین از کسانی که این کار را می‌کنند از آنها دوری می‌کنند.

زمانی که سعی می‌کنید راه طلائی را پیدا کنید، شما می توانید چند سقوط را به پایین داشته باشید، اما مطمئن شوید که در نزدیکی بازیکنان جلوتر هستید. معمولاً فقط چند نکته برای واجد شرایط بودن (کوالیفای شدن) از Tip Toe وجود دارد ، و پس از پیدا شدن کاشی انتهایی ، این دور در عرض چند ثانیه به پایان می رسد.

نکته خوبی که برای جبران عقب ماندن از سایر افراد می باشد این است که می توانید برخی مسیر (مکان هایی که گوشه دار می شوند) را با پرش و شیرجه میانبر بزنید، جلو بیفتید و به انتهای مسیر برسید.

راهنمای مینی گیم Block Party در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: بقا

راهنمای مینی گیم Block Party در بازی فال گایز

توضیحات: از دیوارهای متحرک دوری کنید و از روی سکو سقوط نکنید!

این یکی می‌تواند گمراه‌کننده به نظر برسد. بدترین دشمن شما در اینجا بازیکنان دیگری است که وارد این مسیر می‌شوند، بنابراین سعی کنید تا جایی که ممکن است از آن‌ها دور شوید. عبور از دیوارها برای اغلب دورها آسان است،

اما 20 ثانیه آخر یا یا کمتر، زمین بازی بطور قابل توجهی باریک می شود. سعی کنید به بهترین شکل ممکن به وسط بچسبید تا بتوانید از موانع پیش روی خود دوری کنید.

راهنمای مینی گیم Jump Club در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: بقا

راهنمای مینی گیم Jump Club در بازی Fall Guys

توضیحات: پرش بر روی پرتو چرخان و اجتناب از افتادن در مایع صورتی!

اگر به پرتوی زیرین برخورد کردید، احتمال اینکه داخل مایع صورتی بیفتید زیاد است و شما حذف می شوید. چیزهای زیادی برای گفتن در مورد این مورد وجود ندارد، اگر چه اگر چرخش حول یک جهت را دنبال کنید، دیگر نیازی به پرش از روی آن نیست.

آنچه شما نمی خواهید این است که میله های بالایی و تحتانی هر دو به طور همزمان به شما برسند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که موقعیت خود را طوری قرار دهید که چنین اتفاقی رخ ندهد.

راهنمای مینی گیم Roll Out در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: بقا

راهنمای مینی گیم Roll Out در بازی فال گایز

توضیحات: بین حلقه‌های چرخشی حرکت کنید تا از افتادن جلوگیری کنید.

جهت چرخش متناوب است، بنابراین باید به طور مداوم در طول آن‌ها حرکت کنید تا از دو طرف دور بمانید. توصیه ما این است که تا جایی که می‌توانید از بازیکنان دیگر دوری کنید چون آن‌ها تمایل دارند که شما را بگیرند و به پایین بیندازند.

معمولا بازیکنان کمتری در سمت چپ یا راست وجود دارند، بنابراین ما به هر دو طرف خواهیم رفت. مینی گیم Roll Out معمولاً خیلی سریع تمام می شود، بهتر است که در این مرحله نپرید و فقط بین حلقه‌ها راه بروید. بنابراین فقط مرکز را نگه دارید و اگر نیازی به آن ندارید، از جا نپرید.

راهنمای مینی گیم Tail Tag در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: شکار کردن

راهنمای مینی گیم Tail Tag در بازی Fall Guys

توضیحات: برخی از بازیکنان با دم‌های کوتاه شروع می‌کنند و برخی نه، در PS4 از R2 برای گرفتن دم استفاده کنید و تایمر در هنگام اتمام وجود دارد!

این نوع رایگان از انواع گردهای گرفتن دم است. کمی قافیه یا دلیل برای Tail Tag وجود دارد – مردم فقط مانند مرغ های بی سر و صدا در حال گردش هستند. گاهی اوقات وقتی به کسی که دم دارد برخورد می کنید احساس خوشبختی می‌کنید. ولی برخی کارهای هوشمندانه وجود دارد که می توانید انجام دهید. به نظر می رسد روشن کردن نام بازیکن با فشار دادن دکمه L2 مفید است – این به شما امکان می دهد تا مکان های موجود را بهتر ببینید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که زمان دویدن پس از تنها یک نفر دیگر اتلاف وقت باشد، شما احتمالا متوجه نخواهید شد. در عوض سعی کنید ابتدا با کسی که دم ندارد برخورد نکنید. شما همچنین می‌توانید پرش و شیرجه بزنید، سپس از چنگ زدن استفاده کنید – این به شما کمی دسترسی بیشتری می‌دهد.

وقتی کسی را می‌گیرید، R2 را برای یک یا دو ثانیه نگه دارید تا مطمئن شوید که دم آن را می گیرد. از همه مهم‌تر، تنها چند ثانیه آخر است که واقعا شمارش می‌شوند، بنابراین تسلیم نشوید.

راهنمای مینی گیم Perfect Match در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: فکری

راهنمای مینی گیم Perfect Match در بازی فال گایز

توضیحات: نمادهای روی کاشی ها را حفظ کنید – وقتی یک آیکون روی صفحه نمایش داده می شود، برای جلوگیری از افتادن به یک کاشی مطابق با آن قرار بگیرید!

این احتمالا راحت‌ترین دور بازی است. سه مجموعه کاشی به طور تصادفی تولید شده است، و آنها را روشن و خاموش می کنند تا نشان دهند چه میوه ای در کدام کاشی می باشد. اولین مرحله دارای دو میوه، دومی چهار میوه و سومی پنج میوه خواهد داشت. وظیفه شما این است که یک یادداشت ذهنی از هر احتمالی که ممکن است داشته باشید، تا زمانی که صفحه یک میوه را نشان دهد، می‌دانید که کجا باید بروید. بسیار ساده است.

اما اگر نتوانید به یاد داشته باشید که همه میوه ها کجا هستند ، بیش از حد نگران آن نباشید. با خوشحالی می توانید جمعیت را دنبال کنید و مطمئن باشید که روی کاشی درست ایستاده اید. مشکل این است که شما می توانید به پایین سقوط کنید. در صورت امکان، یک کاشی پیدا کنید که به اندازه کافی شلوغ باشد تا از این کار دوری کنید، اما اگر شک دارید، گله را دنبال کنید.

راهنمای مینی گیم Egg Scramble در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: تیمی

راهنمای مینی گیم Egg Scramble در بازی Fall Guys

توضیحات: برای گرفتن تخم مرغ از R2 استفاده کنید – آنها را در لانه تیم خود ذخیره کنید تا امتیاز بگیرید!

در آغاز یک خوشه تخم در وسط قرار دارد. وسوسه برای خراب کردن تیم‌های دیگر وجود دارد، اما صادقانه، بهترین شرط شما این است که تنها بر روی آوردن تخم‌مرغ به داخل سبد خود تمرکز کنید. حتی نگران تخم‌مرغ طلایی هم نباشید. این بازی به کمیت (تعداد) بستگی دارد. اگر یک تخم‌مرغ طلایی بگیرید یا دو، عالی می باشد، اما آن را تنها ماموریت خود نکنید و از سایر تخم های معمولی غافل نشوید.

وقتی وسط بازی از تخم مرغ ها پاک شد، وقت آن است که کمی کثیف بازی کنید. همه افراد دیگر این کار را انجام می دهند، بنابراین هیچ شرمی در دزدیدن تخم‌مرغ از تیم‌های دیگر وجود ندارد. بهترین تاکتیک انتخاب تیمی است که بازنده است، چرا که تیم‌های اول و دوم واجد شرایط هستند.

اگر شما در تیم بازنده هستید، هم مهم است که از آن‌ها دفاع کرده و به حمله بروید. ببینید هم تیمی های دیگر شما چه می‌کنند؛ آیا آشیانه تان به مدافعان نیاز دارد، یا آیا شما باید به شکار بروید؟

بیرون آمدن از لانه دشمن با یک تخم مرغ کمی مشکل است، اما ما این را خواهیم گفت: از پرچین ها بیشتر از آنچه فکر می کنید پرش کنید. اگر شما به پله‌ها خیلی نزدیک شوید، به خاطر تخم‌مرغی که حمل می‌کنید به پایین باز خواهید گشت. باز هم می گوییم، فقط روی تخم های طلایی تمرکز نکنید. وارد شوید، اولین تخم مرغی را که می بینید بردارید و بیرون بیایید.

راهنمای مینی گیم Fall Ball در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: تیمی

راهنمای مینی گیم Fall Ball در بازی فال گایز

توضیحات: با گرفتن توپ به سمت دروازه تیم مقابل، گل بزنید – با یکدیگر هم کاری کنید تا برنده شوید!

این در اصل فوتبال است ، فقط با دو توپ و هماهنگی بسیار کمی. نقش خود را در تیم مشخص کنید، فراموش نکنید که داشتن مدافع یا دروازه بان همانقدر مهم است که داشتن مهاجم مهم می باشد. داشتن یک یا دو بازیکن مسدود کننده شوت می تواند تفاوت پیروزی و باخت باشد.

گفته می شود، گاهی اوقات بهتر است وارد دروازه شوید. اگر توپ به سمت هدف شما است ، حرکت کنید تا آن را مسدود کنید. اگر می دانید راه مشخص است ، به توپ شیرجه بزنید تا آن را به روش دیگر برگردانید. همچنین به خاطر داشته باشید که همیشه دو توپ در بازی وجود دارد، فوکوس کردن بر روی یک و فراموش کردن طرف دیگر آسان است. حریف خود را بگیرید تا جلوی آن‌ها را بگیرید که به توپ ضربه می‌زنند.

چند حقه تمیز. اگر نزدیک به یک هدف هستید و باید به طرف دیگر صحنه بروید، به سمت هدف بپرید و در وسط قرار خواهید گرفت. این سریع‌تر از دویدن به جلو است. این هم یکی دیگر از موارد زیر است: زمانی که یک گل زده می‌شود، به مرکز بروید و برای یک سایه مراقبت کنید. اگر زمان مناسب باشد، می‌توانید توپ ورودی را بردارید و به سمت دروازه حریف حرکت کنید.

این کار مهارت دارد، اما خیلی سخت است که با آن کنار بیایم. در نهایت، مهم است که توجه داشته باشید که گاهی اوقات یک توپ فوتبال آمریکایی یا طلایی (زمانی که یک تیم گل های زیادی دریافت می کند) وارد زمین می شود که اولی ارزش یک امتیاز دارد، اما امتیاز دومی پنج برابر است!

راهنمای مینی گیم Hoarders در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: تیمی

راهنمای مینی گیم Hoarders در بازی Fall Guys

توضیحات: برای کسب امتیاز برای تیم خود، توپ را در منطقه خود نگه دارید!

این راند از بعضی جهات شبیه به Egg Scramble است. فقط چند توپ در گردش هستند و شما می خواهید سعی کنید تا حد ممکن در منطقه تیم خود نگه دارید. همانطور که در بالا گفته شد، تیمی که بازنده خواهد بود باید هدف اولیه شما باشد، چون تیمی که در رده آخر قرار دارد، تنها تیمی است که باید از بازی خارج شود.

یک موقعیت خوب این است که بر روی لبه بلند یک تیم حریف بایستید و توپ‌های خود را به سمت قلمرو خود برگردانید، ما همچنین به شما پیشنهاد می کنیم که از برنده شدن خود خوشحال نباشید – چون همه چیز ممکن است در یک لحظه تغییر کند.

راهنمای مینی گیم Hoopsie Daisy در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: تیمی

راهنمای مینی گیم Hoopsie Daisy در بازی فال گایز

توضیحات: از داخل حلقه ها بپر و شیرجه بزن و برای تیم خود امتیاز جمع کنید.

حلقه ها در نقاط تصادفی روی نقشه از آسمان پایین می‌آیند و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از میان آن‌ها رد شوید. زمانی که بازی شروع می‌شود، دوربین را بچرخانید تا ببینید آیا نزدیک به یک حلقه هستید یا نه، و این اولین هدف شماست. زمانی که هرج و مرج شروع می‌شود، سعی کنید بر روی حلقه‌های نزدیک به خود تمرکز کنید.

راهنمای مینی گیم Jinxed در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: تیمی

راهنمای مینی گیم Jinxed در بازی Fall Guys

توضیحات: اولین تیمی که Jinxed (مانند ویروس می باشد) را به طور کامل بدست آورد حذف می شوند! وقتی گرفتار جینکس شدید، تیم حریف را بگیرید و به آنها ضربه بزنید!

دو حالت در این دور وجود دارد، شما یا Jinxed هستید یا نیستید. خواهید دانست که چه زمانی هستید، چون توسط ابره‌ای صورتی کوچک احاطه خواهید شد. بنابراین، اگر هنوز Jinxed نشده اید، باید تا زمانی که می توانید از حریفانی که رنگ صورتی دارند، فرار کنید. اگر Jinxed هستید، بازی تغییر می کند و باید حریفان غیر Jinxed را پیدا کنید و آنها را با R2 بگیرید.

اگرچه این دور کاملاً پر هرج و مرج است که اغلب به جای حساس می رسد، ما متوجه چند تاکتیک استفاده از آن‌ها شدیم. برای آن‌هایی که از دستگیری دوری می‌کنند، می‌توانید بر روی سکوی بلند و چرخان باقی بمانید چون دسترسی به آن‌ها دشوار است و شما می‌توانید به راحتی در زمان نیاز مکان خود را تغییر دهید.

همچنین اگر هنوز گرفتار نشده اید، ایده خوب دیگری این است که با یک هم تیمی که خودتان Jinxed همراه شوید و به نوعی در کنار آن استتار کنید تا از دید حریفان به دور بمانید.

راهنمای مینی گیم Rock ‘N’ Roll در بازی فال گایز

راهنمای مینی گیم Rock 'N' Roll در بازی فال گایز

توضیحات: با هم کار کنید تا توپ خود را قبل از تیم های دیگر به خط پایان برسانید!

این یک کار سخت و پر از تاکتیک‌های کثیف است. بخش اول مربوط به کار با هم تیمی های شما برای عبور توپ از طریق برخی موانع است. این کار بیش از حد دشوار نیست، اما شما باید تا جایی که می‌توانید هماهنگی داشته باشید. سعی کنید ابتدا به قسمت پایین بروید.

این انحراف بزرگ جایی است که بازی کثیف به مرحله اجرا در می آید. تیم‌های دیگر سعی خواهند کرد توپ شما را بگیرند و از رسیدن شما به خط پایان جلوگیری کنند. شما می‌توانید با نگه داشتن توپ و شاید گرفتن حریف با این مساله مقابله کنید تا آن‌ها نتوانند دخالت کنند. اگر توپتان ایمن به نظر می‌رسد، می‌توانید از همان تاکتیک‌های کثیف برای رقبای خود استفاده کنید.

راهنمای مینی گیم Team Tail Tag در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: تیمی

راهنمای مینی گیم Team Tail Tag در بازی فال گایز

توضیحات: برای گرفتن دم از R2 استفاده کنید و مطمئن شوید که تیم شما در هنگام اتمام تایمر دم بیشتری از بقیه دارد!

همان نکاتی که در Tail Tag گفته شد می‌تواند در اینجا به کار گرفته شود، اما این بار شما یک تیم برای پشتیبانی دارید. به خاطر داشته باشید که تنها تیم آخر حذف خواهد شد، بنابراین سعی کنید یک دم از آن رنگ بردارید. با این حال، در پایان روز، هر دم این کار را انجام خواهد داد.

روشی که ما با آن موفقیت‌هایی را پیدا کرده‌ایم، دویدن بر روی نوار تسمه ای در جهت مخالف است. همچنین اغلب اوقات، حریف با دمش مستقیم به سوی شما حرکت می‌کند و شما می‌توانید قبل از واکنش صحیح آنها، دم آن ها را بگیرید.

راهنمای مینی گیم Fall Mountain در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: پایانی

راهنمای مینی گیم Fall Mountain در بازی Fall Guys

توضیحات: ابتدا به بالای کوه برسید و از R2 برای گرفتن CROWN (تاج) استفاده کنید!

این یک مبارزه دشوار است که دارای یک تاج در قسمت بالا است. این دور بیرحمانه و سخت است، با چرخیدن چکش و گلوله‌های توپی که با سرعت بالا به سوی شما می آین. با این وجود، امن‌تر است که از کناره ها حرکت کنید. اما راه طلائی برای پیروزی وجود ندارد. رسیدن به درجه اول تا حدودی شانسی است.

راهنمای مینی گیم Hex-A-Gone در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: پایانی

راهنمای مینی گیم Hex-A-Gone در بازی فال گایز

توضیحات: هنگامی که روی آنها می ایستید، قطعات آن طبقه از بین می روند و برای بدست آوردن CROWN (تاج) تا آخرین لحظه زنده بمانید!

این یک راند سخت و دشوار دارای چند استراتژی است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. هر کاشی کف شما بعد از یک ثانیه ناپدید خواهد شد، پس باید به حرکت ادامه دهید تا از افتادن به سطوح پایین‌تر جلوگیری کنید. این یک عمل متعادل دشوار است ، زیرا ماندن در سطوح بالاتر می تواند به معنای کمبود کاشی های پایین در زمان پایین آمدن شما باشد.

یک گزینه این است که به حواشی یک سطح بچسبید و لبه ها را اداره کنید. این زمان شما را بر روی آن سکو حفظ می کند. همچنین شما می‌توانید به جای دویدن از یک شش‌ضلعی به یک شش‌ضلعی دیگر بپرید، که حتی زمان بیشتری را از هر کدام به دست می‌آورد.

با این حال، این می تواند یک بازی خطرناک باشد. بازیکنان دیگر به دنبال این خواهند بود که زیر پای شما را خالی کنند. بعضی اوقات بهتر است که کاشی ها را از وسط پاک کنید تا بازیکنان بالاتر به پایین شما سقوط کنند. اگر می دانید که باید به پایین بروید، از دوربین برای نگاه کردن به پایین استفاده کنید. با اینکار شما می‌توانید به دنبال یک نقطه مناسب برای پرش و فرود آمدن باشید و راه خود را ادامه دهید.

راهنمای مینی گیم Jump Showdown در بازی Fall Guys

نوع دسته بندی این راند: پایانی

راهنمای مینی گیم Jump Showdown در بازی Fall Guys

توضیحات: پرش از روی پرتو چرخان و جلوگیری از سقوط کرن بر روی زمین برای برنده شدن CROWN (تاج)!

این دور مثل یک باشگاه پرش است، اما یک تفاوت اساسی وجود دارد. بخش‌هایی از کف به تدریج نابود می‌شوند تا اینکه فقط دو بخش باقی بمانند. این همه در حالی رخ می‌دهد که شما باید بر روی پرتو چرخان تمرکز کنید، که به آرامی سرعت خود را به دست می آورد.

تاکتیک های این راند شبیه به Jump Club است – سعی کنید از سایر بازیکنان دوری کنید تا از راه اصلی منحرف نشوید. همچنین بهتر است به مرکز سکو برویم. به این ترتیب، اگر با میله چرخان برخورد کردید، ممکن است بتوانید قبل از اینکه از لبه دور شوید، وضعیت خود را دوباره به دست آورید.

راهنمای مینی گیم Royal Fumble در بازی فال گایز

نوع دسته بندی این راند: پایانی

راهنمای مینی گیم Royal Fumble در بازی فال گایز

توضیحات: از R2 برای گرفتن دم استفاده کنید و مطمئن شوید که وقتی تایمر تمام می شود، برای گرفتن CROWN (تاج) دم را هنوز داشته باشید!

در این راند تنها یک دم وجود دارد، اگر خوش شانس باشید، دور را با دم شروع می کنید ، و می توانید کل وقت را برای فرار از دیگران سپری کنید. این یک مزیت بزرگ نیست، اما تنها نکته مهم این است که وقتی زمان به صفر می رسد چه کسی دم را بر تن دارد.

با توجه به این نکته، اگر به نظر می رسد بلافاصله نمی توانید دم را بگیرید، نگران نباشید. حس کمی در تعقیب بازیکن وجود دارد، احتمالا شما آن‌ها را به این شکل نخواهید گرفت. در عوض، سعی کنید پیش بینی کنید که کجا می روند و سعی کنید آنها را غافلگیر کنند.

شما همچنین می توانید سعی کنید به یک منطقه بچسبید و منتظر بمانید تا بازیکن حریف به سمت شما بیاید. زمانی که این دم را دارید، در جایی که در حال دویدن هستید، بصورت رندوم حرکت کنید و از مناطق بلند و شیب دار عبور کنید.

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی Fall Guys ، فال گایز ؛ حداقل تا ایده آل ترین


همانطور که مشاهده کردید در این مقاله راهنمای تمام مراحل بازی پرطرفدار و محبوب Fall Guys را قرار دادیم، اما نکته اصلی در پیروزی شما در این مراحل، تمرین، کسب مهارت و کمی شانس می باشد. اگر سوالی درباره با بازی فال گایز داشتید، آن را در بخش نظرات بیان کنید.

منبع
Push Square

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

2 دیدگاه

  1. راستین گفت:

    عالی من وین گرفتم ممنون

  2. سحر گفت:

    عالی ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *