سرگرمیفیلم و بازی

بهترین ترکیب های FIFA 21 در آلتیمیت تیم ؛ 4 تاکتیک برتر فیفا ۲۱

راهنما و آموزش چینش بهترین ترکیب های آلتیمیت تیم در بازی فیفا 21

بهترین ترکیب های آلتیمیت تیم FIFA 21 ؛ همانطور که می دانید شرکت بازی سازی EA (الکترونیک آرتز) بازی FIFA 2021 را در تاریخ 6 اکتبر 2020 منتشر کرد. در سری جدید بازی فیفا تغییراتی صورت گرفته و شما نمی توانید با همان تاکتیک های گذشته خود مقابل تیم حرف بازی کنید.

از این رو تصمیم گرفتیم تا در این مقاله از بخش آموزش و ترفند ماگرتا به آموزش بهترین ترکیب و تاکتیک های تیم ها در آلتیمیت تیم بازی فیفا ۲۱ – FIFA 21 بپردازیم. پس اگر فیفا پلیر هستید و قصد حرفه ای شدن را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین ترکیب های PES 2021

معرفی بهترین ترکیب های تاکتیکی آلتیمیت تیم فیفا 21

4-2-3-1 : بهترین ترکیب متعادل بازی FIFA 21

بهترین ترکیب متعادل بازی فیفا 21
بهترین ترکیب متعادل بازی فیفا 21

مناسب برای: حفظ توپ، حمله و دفاع متعادل

قبلاً در بازی FIFA 20 ، این نوع ترکیب بسیار محبوب بود، اما امسال هیچ تغییری در آن رخ نمی دهد. مزیت تاکتیک1-3-2-4 این است که شما دو هافبک دفاعی در مقابل خط دفاعی خود دارید. آنها می توانند به دفاع کمک کنند و در مواقع حمله به بپیوندند.

در این نوع ترکیب نقش هافبک ها بسیار کلیدی است، به طوری که دو بازیکن COM امکان اجرای سریع حمله از جناحین را دارند و همچنین هافلک COM مرکزی به تنها بازیکن مهاجم کمک می کند.

(4) 4-3-3 : بهترین ترکیب تهاجمی بازی فیفا 21

بهترین ترکیب تهاجمی بازی فیفا ۲۱
بهترین ترکیب تهاجمی بازی فیفا ۲۱

مناسب برای: حمله و ایجاد موقعیت های بسیار برای گل زدن

برای درگیر کردن بیشتر بازیکنان از جناهین در بازی، می توانید روی ترکیب تهاجمی 3-3-4 نیز حساب باز کنید. در اینجا، دو بازیکن هافبک CDM در مقابل خط دفاعی ایستاده اند، در حالی که یک هافبک تهاجمی مرکزی، مهاجمین و بازیکنان کناری (جناهین) را با پاس های بلند و سریع تغذیه می کند.

در این نوع ترکیب نقش هافبک دفاعی و تهاجمی مهم می باشد، به طوری که باید هافبک دفاعی را به نوعی تنظیم کنید که در هنگام دفاع به عقب برگرد و به مدافعین کمک کند، در طرف دیگر هافبک تهاجمی باید نزدیک به مهاجمین بازی کند و آنها را پاس های دقیق تغذیه کند.

4-2-2-2 : بهترین ترکیب تاکتیکی بازی فیفا ۲۱

بهترین ترکیب تاکتیکی بازی FIFA 21
بهترین ترکیب تاکتیکی بازی FIFA 21

مناسب برای: حفظ توپ و میدان با هافبک‌های میانی

این ترکیب مورد علاقه ما در FIFA 20 بود و در FIFA 21 هم بسیار خوب کار می کند. این نسبت به 2-2-2-4 کلاسیک کمی جمع و جورتر است (که به خوبی کار می کند) و این مزیت را دارد که دو مهاجم در جلو وجود دارد – اما به دلیل کمبود ده ها فاصله در وسط وجود دارد.

در نوع این ترکیب شما یک دیوار دفاعی زیبا دارید، در حالی که بازیکنان میانه میدان و جلو شما کمی پراکنده هستند، مدافعان شما حتی در هنگام حمله بازیکنان میانی و جلو نیز، عقب می مانند. به طوری که شما می توانید با چهار مدافع که زمین خودتان حضور دارند و جلو نمی آیند، روی بازیکنان فوروارد خود تمرکز کنید. به علاوه دو نفر از هافبک ها نیز می توانند به عنوان هافبک تهاجمی عمل کنند.

نکته:‌ در ترکیب به دو بازیکن CAM در بخش “Positioning Freedom” گزینه “Free Roam” را بدهید – به این ترتیب بازیکنان گاهی اوقات به سمت مرکز حرکت می کنند و یا از طریق خط حمله خارجی رو به جلو عمل می کنند. همچنین یکی از دو مهاجم باید “Get In Behind” را دریافت کند و دیگری با “Mixed Attack” می ماند.

4-4-2 : بهترین ترکیب دفاعی بازی FIFA 21

بهترین ترکیب دفاعی بازی FIFA ۲۱
بهترین ترکیب دفاعی بازی FIFA ۲۱

مناسب برای: داشتن یک خط دفاعی متعادل و قدرتمند!

آیا به دنبال یک سیستم سفت و سخت هستید که بتواند مدافعان شما را در شکل خوبی حفظ کند؟ 2-4-4 ممکن است همان چیزی باشد که شما در FIFA 21 دنبال آن هستید.

این ترکیب دفاع شما را در فرم عالی حفظ می کند. در این نوع ترکیب مدافعان شما هنگام حمله رو به جلو حرکت نمی کنند و در زمین شما به وظایف تدافعی خودشان می پردازند. چهار هافبک شما نیز هنگام حمله به بازیکنان مهاجم شما ملحق می شوند.

مطلب پیشنهادی: بهترین ترکیب های بازی FIFA 2020

همانطور که مشاهده نمودید در این مقاله از ماگرتا به معرفی 4 مورد از بهترین ترکیب های تاکتیکی بازی فوتبال FIFA 2021 پرداختیم، در آخر اگر شما نیز تاکتیک یا ترکیب خاصی مد نظرتان است، آن را در قسمت نظرات با مت و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *