سرگرمیفیلم و بازی

بهترین ترکیب های PES 2021 ؛ چهار تاکتیک برتر پی ای اس ۲۰۲۱

بهترین ترکیب های بازی فوتبال پی ای اس 2021 - PES 21 برای تاکتیک های مختلف کدامند؟

بهترین ترکیب های PES 2021 ؛ آشنایی با بهترین ترکیب های تاکتیکی و مهم بازی PES 2021 از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، زیرا در بازی های شبیه سازی فوتبالی، داشتن ترکیب تاکتیکی خاص می تواند فرق بین برنده و بازنده بازی را مشخص کند.

از این رو بهتر است از یک آموزش مفید و مختصر استفاده کنید تا به خوبی با ترکیب های برتر بازی پی ای اس 2021 که از اهمیت بالایی برخوردار می باشند، آشنا شوید. حال در ادامه این مقاله از بخش آموزش و ترفند ماگرتا همراه ما باشید تا شما را با چهار مورد بهترین ترکیب های بازی PES 2021 آشنا کنیم.

همچنین بخوانید: بهترین ترکیب های بازی PES 2020

بهترین ترکیب های بازی پی ای اس 2021

4-3-3 : بهترین ترکیب متعادل بازی PES 2021

بهترین ترکیب متعادل بازی PES 2021
بهترین ترکیب متعادل بازی PES 2021

✅ بهترین برای: حمله کردن با وینگرها

انتخاب این ترکیب به شما آزادی عمل بالایی می دهد تا مهاجمین خود را به خوبی تغذیه کنید. داشتن دو وینگر در کنار زمین که به آنها اجازه می دهد تا سریع پاس بدهند به شما این امکان را می دهد تا موقعیت گل ایجاد کنید یا حرکت مستقیم به سمت دروازه را شروع کنید. این نوع حمله معمولاً با انتقال توپ به وسط زمین برای هافبک های تهاجمی یا مدافعان همراه است.

این ترکیب به هافبک های شما اجازه می دهد تا پوشش خوبی در مرکز زمین ایجاد کنند. اگر نقشه ناکام بماند و توپ به دست تیم حریف برسد، هافبک ها فرصت پس گرفتن آن را دارند. نقش این هافبک ها در فاز تهاجمی رساندن توپ به وینگرها است. این ترکیب به شما امکان کنترل کافی بر زمین را می دهد تا بتوانید حتی از موقعیت های ایجاد شده برای ضد حمله نیز به خوبی استفاده کنید.

همچنین داشتن دو وینگر که تا پشت خطوط دفاعی حریف پیش رفته اند، از نکات منفی این نوع ترکیب است. ممکن است از ضد حمله حریف غافلگیر شوید و فرصتی برای پر کردن جای خالی وینگرها نداشته باشید.

برای جلوگیری از این موضوع، بهتر است هافبک های قدرتمندی را برای تیم خود انتخاب کنید. این باعث می شود که هافبک ها به خوبی روی زمین پخش شوند و پرس را شروع کنند.

داشتن یک هافبک دفاعی با Stamina (استامینا) یا انرژی بالا باعث می شود تیم شما در فاز دفاعی به خوبی شرکت کند. هافبک های شما نیز باید هنگام پاس دادن بسیار مراقب باشند. اگر نتوانید توپ را به خوبی به وینگرهای خود برسانید، عملاً کاری نمی کنید.

4-2-2-2 : بهترین ترکیب هجومی بازی پی ای اس 2021

بهترین ترکیب هجومی بازی پی ای اس 2021
بهترین ترکیب هجومی بازی پی ای اس 2021

✅ بهترین برای: ایجاد موقعیت های بسیار برای گل زدن

استفاده از دو هافلک کناری برای ایجاد موقعیت در میانه میدان یک استراتژی عالی است. که در ادامه مهاجم سایه شما می تواند کار هافبک های شما را تمام کند و ورق را به نفع تیم شما برگرداند.

مهاجم سایه در واقع بازیکنی است که حواس مدافعان میانی تیم رقیب را پرت می کند. در این مرحله است که مهاجم برتر تیم شما می تواند خود را نشان دهد و فرصت گلزنی را بدست آورد.

داشتن وینگرهای نزدیک به خط میانی پشتیبانی خوبی به شما می دهد. این بدان معناست که می توانید هافبک خود را در شرایطی که تیم تیم حریف حمله می کند عقب برده و به مدافعان خود کمک کنید.

این مورد به ویژه هنگامی که یم حریف ضد حمله می زند، می تواند موثر باشد. شما می توانید نقش DMF را برای دو هافبک خود انتخاب کنید. این بدان معنی است که با انداختن آنها در هر نقطه از زمین، آنها برای محافظت از خط دفاعی شما برمی گردند.

حتی می توانید مدافعان کناری خود را کمی پراکنده تر کنید. موقعیت مدافعان کناری در این تاکتیک به ترکیب تیم رقیب بستگی دارد. برای این ترکیب، داشتن وینگرهای بازی ساز ضروری است که بتوانند به عقب برگردند و در دفاع شرکت کنند. مهاجم سایه نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و باید اطمینان حاصل کنید که وی توانایی درگیری خوب با مدافعان تیم حریف را دارد.

5-2-3 : بهترین ترکیب دفاعی بازی PES 2021

بهترین ترکیب دفاعی بازی PES 2021
بهترین ترکیب دفاعی بازی PES 2021

✅ بهترین برای: داشتن یک خط دفاعی قدرتمند!

در واقع این ترکیب، ترکیبی به نام معروف دفاع اتوبوسی می باشد! تیم شما دارای یک سپر دفاعی قوی در برابر گل خوردن شما است که شانس شما برای گلزنی را کاهش می دهد. اما هافبک ها هنوز هم نقش بازی سازی را دارند. اما شما باید وینگرهای تهاجمی خود را کمی عقبتر قرار دهید تا به هافبک ها نزدیکتر شوند. در این ترکیب وینگرها مهاجم اصلی را تغذیه می کنند.

این کار را می توان با ارسال کراس (سانتر) از جناحین (چپ و راست) یا پاس به بیرون انجام داد. البته هافبک های شما در مرحله اول باید بتوانند توپ را به خوبی به این وینگرها برسانند.

بنابراین، پاس یا سانترهای بلند و عمقی می توانند گزینه خوبی باشند. این یکی از بهترین ترکیبات PES 2021 است که ذهن شما را در مورد ضد حمله کاملا راحت می کند.

داشتن 5 مدافع و دو هافبک دفاعی در مقابل حریف کمربند محکمی را تشکیل می دهد که حتی بهترین مهاجمان جهان نیز به سختی می توانند از آن عبور کنند.

در این ترکیب، داشتن مدافعان میانی قدرتمند بسیار مهم است. همچنین، مهاجم تنهای شما باید ارزش موقعیت ها را به خوبی بداند. زیرا ممکن است تعداد فرصت هایی که ایجاد می کنید بسیار کم و ارزشمند باشند.

4-2-1-3 : بهترین ترکیب تاکتیکی بازی پی ای اس 2021

بهترین ترکیب تاکتیکی بازی پی ای اس 2021
بهترین ترکیب تاکتیکی بازی پی ای اس 2021

✅ بهترین برای: حفظ توپ و میدان (تیکی تاکا)

چینش 4-2-1-3 به عنوان یکی از بهترین ترکیب های PES 2021 برای افرادی مناسب می باشد که می خواهند توپ و میدان را حفظ کنند. همچنین، اگر اهل نفوذ از میانه زمین با پاس‌های متعدد و کوتاه هستید، این ترکیب برای شما بی نظیر است. در این ترکیب نه تنها دو وینگر هجومی دارید، بلکه هافبک تهاجمی شما می تواند در خط حمله هم به خوبی نقش داشته باشد.

توجه داشته باشید که استفاده از این ترکیب به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. پاس های کوتاه و مکرر یا به اصطلاح همان تیکی تاکای معروف پپ گواردیولا. اما اگر تیم رقیب شما دارای وینگرهای قدرتمندی باشد، کار برای شما کمی سخت خواهد بود.

تمرکز اصلی این ترکیب در مرکز زمین است و کناره های زمین نقطه ضعف شماست. در نتیجه، این مهم است که بتوانید هافبک های خود را به سرعت برگردانید تا در کارهای دفاعی شرکت کنند.

این ریسک را نکنید و بازیکن میانی CMF را وارد فاز هجومی حمله نکنید. جلو رفتن بیش از اندازه بازیکن CMF مرکز زمین را از دست شما می گیرد و آن را به تیم مقابل می دهد. در نتیجه، هنگام حمله باید همیشه نیم نگاهی به هافبک خود داشته باشید. باز شدن حفره ای در وسط زمین برابر با یک ضد حمله سریع و جبران ناپذیر است.

داشتن یک هافبک تهاجمی قدرتمند با استامینا یا انرژی زیاد برای این ترکیب ضروری است. اگر می توانید از عهده هافبک تهاجمی خود برآیید، به هافبک های خود این فرصت را می دهید تا برای فاز دفاعی هم آماده شوند.

همچنین بخوانید: بهترین ترکیب های بازی FIFA 2020

همانطور که مشاهده نمودید در این مقاله از ماگرتا به معرفی 4 مورد از بهترین ترکیب های تاکتیکی بازی فوتبالی PES 2021 پرداختیم، در آخر اگر شما نیز تاکتیک یا ترکیب خاصی مد نظرتان است، آن را در قسمت نظرات با مت و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع
Games Radar

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *