ترفندفناوری

آموزش آسان رفع ریپورت اینستاگرام به همراه علل آن

حل مشکل محدود شدن از طرف اینستاگرام

اگر توسط اینستاگرام ریپورت شده اید و به شما اجازه یکسری فعالیت ها را نمی دهد برای رفع ریپورت اینستاگرام کافیست در ادامه همراه ماگرتا باشید.

نحوه رفع ریپورت اینستاگرام

اگر شما به دلیل کامنت، لایک و فالو توسط اینستا ریپورت و بلاک شده باشید، می توانید صبر کنید و کار بیشتری انجام ندهید تا مشکل رفع شود. اما یکسری از کارها هستند که می توانند باعث شوند تا این مشکل سریعتر برطرف شود. به طور مثال از فالور های خود بخواهید کامنت معنا دار انگلیسی ارسال کنند. در این صورت به اینستاگرام ثابت می شود که شما یک روبات و اسپمر نیستید.

رفع ریپورت اینستاگرام با تغییر شماره و ایمیل

تغییر اطلاعات تماس مانند ایمیل و تلفن از دیگر راه های رفع ریپوت در اینستاگرام می باشد که شما می توانید در تنظیمات برنامه این موارد را تغییر دهید.

تغییر شماره و ایمیل
تغییر شماره و ایمیل

رفع ریپورت اینستاگرام در تنظیمات

برای درخواست رفع مسدودی در اینستاگرام به تنظیمات رفته و روی گزینه Report a Problem تاچ کنید. سپس باید گزینه Something isn’t Working را بزنید. حال باید فرم مربوط به رفع بلاک را پر کنید و دکمه ارسال را بزنید. توجه داشته باشید که متن پیام باید انگلیسی باشد که می توانید از نمونه زیر استفاده کنید.

Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended.
I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a realperson. Would you please recheck my suspension

رفع ریپورت اینستاگرام در تنظیمات
رفع ریپورت اینستاگرام در تنظیمات

حل بلاک شدن در اینستاگرام با پیام Action Blocked

اگر در هنگام ورود به پروفایل خود با این پیام Action Blocked رو به رو شدید، رفع ریپورت اینستاگرام روی گزینه Tell Us تپ کنید.

بعد از این اینستاگرام یک ایمیل برای شما ارسال می کند تا مثلا عکس خود را بفرستید و ثابت کنید که ربات نیستید. بعد از اثبات ربات نبودن، اکانت بعد از یک تا دو روز فعال و از رپیورت خارج می شود.

پیام Action Blocked
پیام Action Blocked

دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام

اینستاگرام معمولا زمانی حساب کاربری شما را بلاک می‌کند که یکی از موارد زیر رخ داده باشد:

 •  استفاده از اپلیکیشن‌های ثالث برای افزایش لایک یا افزایش فالوور
 •  لایک کردن تعداد زیادی پست در یک بازه زمانی کوتاه
 •  گذاشتن کامنت‌های تکراری در زیر پست‌های مختلف
 •  فالو یا آنفالو شدن بیش از حد توسط کاربران مختلف

استفاده از ربات های افزایش فالوور

 ربات هایی در اینستاگرام وجود دارند که خدماتی مثل لایک، فالو، کامنت را از طرف اکانت شما ارائه میدهند. ربات های افزایش فالوور اینستاگرام هر اندازه که در بازدهی و روند افزایش فالوور شما تاثیر مثبتی دارد اما همین ربات ها نیز اگر در استفاده از آنها زیاده روی شود خطرناک خواهد بود و مسدودی را بدنبال می آورد.

برای جلوگیری از این کار و برای اینکه اطمینان حاصل کنید که رباتی که استفاده میکنید پیامد منفی را برای شما بدنبال نخواهد داشت:

اول باید در هنگام تنظیم ربات، از زیاد کردن بیش از حد فعالیت آنها خودداری کنید.

دوم اینکه رباتی که انتخاب میکنید باید تنوع فعالیت داشته باشد و از همه مهمتر فعالیت آن طبیعی باشد. که این ویژگی ها و دیگر امکانات هوشمند در ربات افزایش فالوور اینستاگرام روبوکلیک لحاظ شده است.

فالو کردن و لایک کردن غیر طبیعی

فالو کردن بیش از حد از طرف اینستاگرام یک فعالیت اسپم شناخته میشود. و اینستاگرام اکانت شما را به عنوان ربات شناسایی میکند و اقدام به بلاک و مسدود کردن اکانت شما میکند.   

تکمیل نبودن اطلاعات پروفایل

اگر اطلاعاتی کامل در پروفایل اینستاگرام خود نداشته باشید. یعنی عکس پروفایل و یا بیوگرافی کئتاهی از خود نداشته باشید اینستاگرام اکانت شما به عنوان ربات تلقی میکند و اقدام به بلاک و مسدود کردن حساب شما میشود. پس بهتر است برای جلوگیری از این وضعیت حتما اطلاعات حساب خود را کامل کنید.

برچسب ها

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

‫4 نظرها

 1. Avatar امیررضا گفت:

  وقتی ریپورت پرابلم رو میزنم گزینه something isn’t working رو نمیاره

  1. موسوی موسوی گفت:

   سلام احتمالا از نسخه قبلی اینستاگرام استفاده می کنی اول اینو چک کن.
   بعد از چه طریقی متوجه شدی ریپورت شدی ؟

   1. Avatar الی گفت:

    من نمیتونم پست های کلیپ خودم و دیگران رو ببینم

    1. موسوی پوران موسوی پوران گفت:

     به لینک زیر مراجعه کنید، راهکارهایی برای حل این مشکل ارائه شده است.
     https://magerta.ir/technology/education/couldn-load-image-and-video-instagram/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن