اخبار

کد فعالسازی طرح کوشا ایرانسل، مراقبت از دانش آموزان در فضای مجازی

چگونه اینترنت ایرانسل را صرفا برای استفاده از سایتهای آموزشی فرزندان محدود کنیم؟

نحوه فعال کردن طرح کوشا اینترنت سیم کارت ایرانسل : در روزهایی که به علت شیوع کرونا آموزش به صورت مجازی صورت می گیرد امن نگه داشتن فرزندان از بخش های آسیب رسان فضای مجازی کار سختی می باشد به همین منظور شما می توانید از این روش برای محدود کردن فرزندتان استفاده نمایید.

به بیانی دیگر برای محدود کردن استفاده فرزندان از فضای مجازی و برخورداری از اینترنت پاک، همچنین دسترسی کودکان صرفا به سایتهای اعلامی آموزش طرحی با نام کوشا فراهم شده است. در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

کد فعال سازی اینترنت طرح کوشا ایرانسل

روز یک شنبه 13 آبان 99 وزیر ارتباط کشور آقای محمد جواد آذری جهرمی در استوری اینستاگرام خود خبری با متن زیر انتشار کرد :

استوری محمد جواد آذری جهرمی درباره طرح کوشا سیم کارت ایرانسل

برای مراقبت از دانش آموزان در فضای مجازی، طرح کوشا در ایرانسل فعال شد. با استفاده از کدهای گفته شده می توانید از آن استفاده کنید.

به همین منظور شما برای محدود کردن استفاده فرزندتان از اینترنت برای سایتهای آموزشی می توانید از کدهای زیر استفاده کنید.

کد فعال سازی طرح کوشا اینترنت ایرانسل

*555*3*3#

کد غیر فعالسازی

*555*3*4#

فراموش نکنید که کدهای فوق فقط در سیم کارت ایرانسل قابل استفاده است.

همچنین پیشنهاد می کنم اگر مشکل یا سوالی در رابطه با استفاده از برنامه شاد دارید نگاهی به مقاله راهنمای استفاده از برنامه شاد بیاندازید.

شایان ذکر است همراه اول و رایتل و شاتل موبایل هم بزودی نحوه فعالسازی طرح کوشا خود را اعلام خواهند کرد و اخبار آن سریعا در سایت مجله اینترنتی ماگرتا قرار خواهد گرفت پس مجددا ما را دنبال نمایید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *